LM: Włoskie gwiazdy górą w Pile (wynik)

Siatkarki Farmutilu Piła nie poradziły sobie z rywalkami z Volley Bergamo. Co prawda, w trzecim secie od początku skutecznie nawiązały walkę, wyszły na kilkupunktowe prowadzenie, ale ostatecznie przegrały tego seta i całe spotkanie 0:3. Tym samym to włoska drużyna zbliżyła się do finałów w Perugii. Rewanżowe spotkanie 18 lutego w Bergamo.
Anna Dmochowska

Farmutil Piła - Volley Bergamo 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)

Sprawdź terminarz polskich siatkarzy na igrzyska oraz składy grup

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (5)
  • wlkp Zgłoś komentarz
    błędy własne je zabiły
    • Arti Zgłoś komentarz
      Perugia jest zdecydowanie lepsza niż Bergamo?! Bardzo ciekawy wniosek! Po 17tu kolejkach Foppa na drugim, Perugia na siódmym miejscu. Wynik bezpośredniego meczu w Perugi - 3:0 dla Foppy! To
      Czytaj całość
      fakty, a interpretować każdy może dowolnie. Mniej lub bardziej idiotycznie. A co do Farmutilu to pozoztał jednak mały niesmak.....
      • xxx Zgłoś komentarz
        nie mozna psuc zagrywki, albo atakowac w aut przy stanie 23-24..... mecz byl wyrownany (z wyjątkiem 2 seta).....gdyby pila miala forme ze stycznia to spokojnie by wygraly....wg mnie perugia
        jest zdecydowanie lepsza niz bergamo.... Pilanka w tym meczu zabrako dobrego przyjecia i skutecznego bloku (w 1 secie nie bylo rzadnego!!!)......brakuje w tym zespolo lawki i dodatkowej przyjmujacej (szkoda ze kontuzjowana jest Asia Frackowiak, liczylem na nia przed sezonem).... zolta kartka dla michaeli prawidlowa, tylko decyzja o jej bledzie byla zla, nie bylo podwojnego odbicia......awasn jest juz malo realny, chociaz juz one udowodnily na co je stac..... brawa za walke w 3 secie!!!!!!