KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn i Joanna Jędrzejczyk zaśpiewali z zespołem Enej. Chcą pomóc szpitalowi

Siatkarze Indykpolu AZS-u, piłkarze Stomilu czy Joanna Jędrzejczyk zaśpiewali razem z zespołem Enej, by włączyć się w pomoc olsztyńskiemu Miejskiemu Szpitalowi Zespolonemu.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn Newspix / Kacper Kirklewski / Na zdjęciu: siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn
Z inicjatywą wyszedł zespół Enej, który wspólnie z olsztyńskimi sportowcami i gwiazdami wykonał piosenkę zespołu Czerwony Tulipan - "Olsztyn Kocham". W nakręconym w swoich domach teledysku udział wzięli m.in. siatkarze Wojciech Żaliński i Remigiusz Kapica, gwiazda MMA Joanna Jędrzejczyk czy piłkarze Stomilu Janusz Bucholc, Piotr Skiba, Grzegorz Lech, Rafał Remisz oraz Jakub Mosakowski.

"Robiąc to, co umiemy robić najlepiej - śpiewając, chcielibyśmy podziękować naszej lokalnej, olsztyńskiej służbie zdrowia za trud i poświęcenie w walce z koronawirusem. 'Olsztyn Kocham' to piosenka, którą zna każdy olsztynianin, dlatego wspólnie z artystami, sportowcami, oraz pozostałymi ludźmi mocno związanymi z naszym miastem postanowiliśmy zaśpiewać właśnie ją, by wszystkim - zwłaszcza służbie zdrowia - dodać sił i wiary w tym trudnym dla nas czasie" - przekazał za pośrednictwem Facebooka zespół Enej.

"Jak w większości szpitali w Polsce i na świecie personel medyczny potrzebuje środków ochrony osobistej oraz środków dezynfekujących i właśnie na ten cel zbierane są pieniądze. Film nagraliśmy spontanicznie w domach za pomocą telefonów przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa" - dodali muzycy.

W ten sposób chcą pomóc zebrać pieniądze dla Miejskiego Szpitala Zespolonego (więcej TUTAJ). Personel medyczny potrzebuje środków ochrony osobistej oraz środków dezynfekujących. Zbieramy także fundusze na sprzęt medyczny tzn. Analizator do diagnostyki genetycznej w technice PCR do wykrywania SARS-CoV-2.

Czytaj także:
Walka z kontuzją zakończona drugim mistrzostwem Polski Natalii Mędrzyk. "Muszę podreperować swoje zdrowie"
Siatkówka. Ryszard Czarnecki wskazuje priorytety. Mówi o ratowaniu klubów

ZOBACZ WIDEO: Mateusz Bieniek w centrum pandemii koronawirusa. Reprezentant Polski opowiada o życiu we Włoszech


Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie
Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×