Złe występy złotych i srebrnych medalistów poprzedniego sezonu. Zawiedli w 4. kolejce PlusLigi

Redakcja portalu WP SportoweFakty wybrała najsłabszą szóstkę 4. kolejki nowego sezonu PlusLigi. Zobaczcie, którzy zawodnicy zagrali poniżej oczekiwań.

 Redakcja
Redakcja

Rozgrywający: Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów) [1]*

Sobotniego meczu z Jastrzębskim Węglem Fabian Drzyzga na pewno nie zaliczy do udanych. Wchodził na zmiany w trzech pierwszych setach i po tych trzech partiach wydawało się, że rzeszowianie wygrają z zespołem ze Śląska. Dostał szansę reżyserowania gry od początku czwartej partii i zarówno tę, jak i następną partię jego zespół przegrał. Zakończyła się w ten sposób zwycięska passa Asseco wynosząca 18 meczów w spotkaniu, w którym rzeszowianie byli zdecydowanym faworytem. Zawodnik zespołu z Podkarpacia nie starał się grać wcale finezyjnej siatkówki - większość piłek szła do Bartosza Kurka, część także do Nikołaja Penczewa. Dodatkowo popełnił dwa błędy na zagrywce, nie punktując w żadnym elemencie.

*W nawiasie liczba nominacji do antyszóstki kolejki.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • lewap90 Zgłoś komentarz
    Z atakującym i rozgrywającym niekoniecznie się zgodzę. Jeżeli Drzyzga wszedł, to miał ratować mecz. Zmienił Tichaczka, więc automatycznie Czech nie wywiązał się ze swojego zadania.
    Czytaj całość
    Na tą pozycję na pewno bardziej zasłużyli inni. Słabych atakujących także było w tej kolejce multum : Lipiński, Janeczek, Bołądź, Malinowski, Schulz, Murphy, La Cavera, Kamiński. Większość z nich zagrała gorzej niż Belg