Zawodniczki dziękują sobie za rywalizację, a my dziękujemy za uwagę. Kończymy naszą relację na żywo i życzymy spokojnej nocy!

Mistrzynie Polski były bliskie przerwania zwycięskiej serii Chemika Police, ale ostatecznie nie udało im się to. Zawodniczki z Polic zapisują na swoim koncie dwunastą wygraną w tym sezonie i to odniesioną z rzędu!

Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana Natalia Mędrzyk.

Wasilewska zatrzymuje blokiem Kowalińską. Mecz wygrywa Grupa Azoty Chemik Police.

Autowa zagrywka ŁKS-u.

Trener Chemika prosi o sprawdzenie, czy łodzianki nie dotkneły siatki w tej długiej akcji... Nie, błędu nie było.

Piekielnie wyczerpująca akcja! Ostatecznie, po długiej walce, wygrywają tę wymianę łodzianki. Ależ walka!

W podobny sposób punkt zdobywa Wilma Salas.

Bronią się cały czas dzielnie mistrzynie Polski. Lazović punktuje w ataku z lewej strony.

Mędrzyk kończy atak z lewego skrzydła po skosie. Kolejna piłka meczowa dla Chemika.

Policzanki popełniają błąd dotknięcia siatki. Mają czego żałować, bo piłkę w kontrze miały w górze.

Kowalińska zostaje zablokowana przez policzanki i to Chemik Police ma piłkę meczową. Ależ powrót zespołu gości w tym secie!

Mędrzyk zatrzymuje Kowalińską, która próbowała ratować się kiwką. Chemik w samej końcówce doprowadza do remisu i wraca do gry!

Łodzianki zostają ruszone kąśliwą zagrywką Martyny Łukasik i Chemik pozostaje wciąż w grze o ten mecz.

Daleko w aut atakują łodzianki, podając jeszcze rękę w tym secie rywalkom.

Kłopoty z przyjęciem mają policzanki, a łodzianki punktują w kontrataku. ŁKS czuje już, że wygrana w tym meczu jest bardzo blisko.

Wilma Salas myli się w ataku i posyła piłke bezpośrednio w aut. ŁKS odskakuje jako pierwszy.

Atakiem z obiegnięcia kolejny punkt dla zespołu z Polic zdobywa Iga Wasilewska.

Ola Wójcik punktuje atakiem po skosie z lewego skrzydła.

Już w kolejnej akcji piłkę ponownie dostaje Grajber, która popisuje się skuteczną kiwką.

Kowalińska i Alagierska zatrzymują blokiem Grajber.

Policzanki psują zagrywkę i przy zmianie stron minimalnie prowadzą mistrzynie Polski.

Grajber atakuje po podwójnym bloku łodzianek i Chemik doprowadza do remisu.

Skutecznie kiwają zawodniczki zespołu z Polic.

Wilma Salas punktuje w ofensywie ze środka z drugiej linii.

Lazović dokłada swoja cegiełkę w ataku.

Uwijają się jak mróweczki zawodnickzi obu drużyn w obronie, ostatecznie punkt na swoim koncie zapisały policzanki.

ŁKS wzmacnia zagrywkę. Ola Wójcik punktuje serwisem.

Nie zawodzi Iza Kowalińska, która wciąż utrzymuje swoją skuteczność w ofensywie.

Iga Wasilewska skutecznie atakuje z obiegnięcia.

Dzięki wideoweryfikacji, punkt zostal przyznany mistrzyniom Polski.

Ola Wójcik skuteczna w ataku z lewego skrzydła.

Od błędu dotknięcia siatki rozpoczynają piątą partię gospodynie.

Po bloku atakuje Aleksandra Wójcik i to ŁKS Commercecon wygrywa czwartą partię, doprowadzając do tie-breaka.

Tak, był aut, punkt dla Chemika utrzymany.

Myli się na zagrywce Alagierska, ale ŁKS będzie jeszcze to sprawdzał. Czekamy...

Ola Wójcik skutecznie atakuje z lewego skrzydła i ŁKS Commercecon ma pierwszą piłkę setową.

Błąd dotknięcia siatki popełniają tym razem mistrzynie Polski. Chemik wciąż pozostaje w grze o tego seta.

Z prawego skrzydła po skosie atakuje Wilma Salas.

Ze środka punktuje w ataku Klaudia Alagierska.

Łodzianki punktują szczelnym blokiem. Ściana postawiona na siatce przez Alagierską i Kowalińską okazała się nie do przejścia.

Rękę rywalowi podaje jeszcze Lazović, która atakuje bezpośrednio w aut.

Energicznym atakiem z praweg skrzydła kolejną akcję kończy Iza Kowalińska.

Skutecznie blok obija Martyna Grajber na lewej stronie.

W końcu zespół gości robi przejście, chociaż Łódzkie Wiewióry były bardzo bliskie podbicia kolejnego ataku.

Błąd podwójnego odbicia popełniają policzanki. Niemoc Chemika i seria ŁKS-u wciąż trwają.

O czas prosi trener zespołu z Polic, Ferhat Akbas.

Iza Kowalińska nie zawodzi w ofensywie i kończy kolejny atak z prawej strony. Seria punktowa gospodyń trwa!

Po skosie z lewego skrzydła atakuje Mędrzyk, ale nie trafia w boisko.

Ależ uwijają się teraz zawodniczki obu drużyn! Ostatecznie ŁKS zatrzymał w ataku z obiegnięcia Truszkinę.

Policzanki popełniąją błąd dotknięcia siatki przy próbie bloku.

W szeregach policzanek znówu zafunkcjonował blok, którym zatrzymano Olę Wójcik.

Ola Wójcik skutecznym uderzeniem kończy kolejną akcję. Walka toczy się teraz punkt za punkt i cios za cios.

Energicznie i pewnie atakuje po skosie z lewj strony Wilma Salas.

Po bloku z lewego skrzydła atakuje Katarina Lazović.

Eva Mori rozgrywa piłkę do drugiej linii, a Katarina Lazović kończy akcję punktowym uderzeniem ze środka z drugiej linii.

Łodzianki zatrzymują w ataku Natalię Mędrzyk skutecznym blokiem.

Przełamuje się w końcu w tym secie Ola Wójcik, która punktuje z lewego skrzydła.

Myli się Aleksandra Wójcik w ataku z lewego skrzydła i posyła piłkę w aut.

Iza Kowalińska wciąż jest liderką łódzkiej drużyny w ataku.

Autowy atak z prawego skrzydła Wilmy Salas.

Czwarty set rozpoczął się od dwóhc mocnych uderzeń - najpierw Oli Wójcik, a po chwili Igi Wasilewskiej.

Blok-antenka i punkt z lewej strony w ataku zdobywa Katarina Lazović. Tym samym ŁKS Commercecon wygrywa trzeciego seta i przedłuża losy meczu.

Iza Kowalińska pewnie atakuje z prawego skrzydła i ŁKS Commercecon Łódź ma pierwszą piłkę setową.

W szeregach ŁKS-u robi się nieco nerwowo, wszyscy pamiętają bowiem przebieg poprzedniej partii. Marek Solarewicz prosi zatem o czas.

Myli się w ofensywie Katarina Lazović.

Skutecznie z prawego skrzydła atakują policzanki, które zamierzają jeszcze walczyć o tego seta.

Piłkę przechodzącą bez problemu kończy czujna na siatce Iga Wasilewska.

Ponownie Lazović obija blok rywalek i tym samym daje dużo radości kibicom zespołu mistrza Polski.

Katarina Lazović punktuje w ataku i ŁKS jest już coraz bliżej wygrania pierwszej partii w tym spotkaniu.

Niezwykle zmotywowana do walki jest Natalia Mędrzyk, która kończy ze złością kolejny atak z lewego skrzydła.

Piłkę po bloku obija Natalia Mędrzyk.

Marek SOlarewicz wziął jednak wideoweryfikację i okazało się, że był to atak po bloku. Punkt zatem dla łodzianek.

Doskonale broni Krystyna Strasz atak po prostej rywalek, ale Iza Kowalińska atakuje w aut.

Błąd dotknięcia siatki popełniają teraz mistrzynie Polski z Łodzi.

W ŁKS-ie funkcjonuje także środek, jeśli chodzi o atak. W ten spoósb zapunktowała Joanna Pacak.

Wciska piłkę między siatkę a blokujące Ola Wójcik.

"W gazie" jest teraz Iza Kowalińska, która nie ma problemu z zamienieniem ataku na punkt.

Ola Wójcik skutecznie obija blok rywalek.

Sprytnie orzgerała teraz akcję Marlena Kowalewska, która dostarczyła piłkę Medrzyk, a ta bez problemu zamieniła to na punkt.

Zdenerwowany trener zespołu gości, Ferhat Akbas, wziął czas dla swojego zespołu.

Katarina Lazović skutecznie poruszyła przyjmujące Chemika Police i zapunktowała swoim serwisem.

Ucieka spod podwójnego bloku Iza Kowalińska.

Atak z obiegnięcia kończy Iga Wasilewska.

Martyna Grajber, która od poczatku trzeciego seta jest na boisku, bez problemu kończy atak z lewego skrzydła.

Energicznie i pewnie blok rywala obija Ola Wójcik.

Łodzianki bronią atak Truszkiny, ale Iza Kowalińska popełnia błąd podwójnego odbicia.

Odrabiają stratę policzanki, które są skuteczniejsze w ataku od rywalek.

Katarina Lazovic skutecznie atakuej ze środka z drugiej linii.

ŁKS skutecznie blokuje rywalki.

Mędrzyk punktuje w ataku z lewego skrzydła, uderzając po bloku.

Czy ŁKS zdoła doprowadzić do tie-breaka?

Katarina Lazović zostaje zatrzymana blokiem i niespodziewanie to Chemik Police wygrywa drugą partię, chociaż przegrywał w niej już nawet sześcioma punktami!

Grajber podbija atak Kowalińskiej, a Salas punktuje w kontrze. Piłka setowa dla gości.

Policzanki zatrzymują blokiem Lazović i doprowadza do remisu w samej końcówce.

Skutecznie w ataku z obiegnięcia gra Iga Wasilewska.

Iza Kowalińska, która przed chwilą pojawiła się na boisku, uratowała ŁKS w tej akcji.

Błąd popełnia Eva Mori, Chemik jest już tylko o krok od przeciwnika w tym secie. Zapowiada się zacięta końcówka seta!

Ciekawa akcja, w której było dużo walki po obu stronach siatki. Ostatecznie zwycięskie uderzenie należało do Natalii Mędrzyk.

Zatrzymana blokiem zostaje w końcu Truszkina. Cieszy się z tego główna blokująca - Katarina Lazović.

Marek Solarewicz prosi o czas dla swojej ekipy.

Kolejny punkt na swoim koncie zapisuje ukraińska środkowa Chemika, Irina Truszkina , która atakuje z obiegnięcia.

Szaleje w obronie Strasz, ale ŁKS nie wykorzystuje szansy w ataku. W kontrze punktuje za to Truszkina ze środka.

Ola Wójcik kończy atak z lewego skrzydła, ŁKS coraz pewniej czuje się na boisku.

Z prawej strony po skosie punktuje w ataku Monika Bociek.

Łodzianki nie kończą ataku, a problemu z tym nie mają policzanki w kontrze.

Problemy z przyjęciem ma Ola Wójcik, Chemik wziął się do pracy i odrabia straty.

Policzanki nie poddają się i nie zamierzają łatwo oddać tego seta. Skutecznie atakują z prawego skrzydła.

Ależ to było soczyste uderzenie! Klaudia Alagierska punktuje ze środka.

Blok-aut i Salas punktuje dla Chemika, który w końcu robi przejście.

Mori uruchamia środek drugą linię w ataku, a Lazović wykorzystuje swoją szansę w tym elemencie. Przewaga ŁKS-u rośnie.

Tak, Police popełniają błąd, punkt zatem dla ŁKS-u.

Świetnie broni Krystyna Strasz, ale Lazović zostaje zablokowana. Marek Solarewicz prosi jeszcze o sprawdzenie, czy nie było dotknięcia siatki...

Wasilewska czujnie reaguje na siatce, ale tym razem Alagierska była lepsza w walce jeden na jeden na środku siatki.

Pewny, energiczny i skuteczny atak w wykonaniu Wilmy Salas końcyz kolejną akcję.

Kolejna punktowa zagrywka rozgrywającej ŁKS-u, Evy Mori.

I Łódzkie Wiewióry potrafią ruszyć defensywne szeregi rywala! Mistrz Polski punktuje zagrywką.

Po skosie z lewej strony skutecznie atakuje Katarina Lazović.

Z drugiej piłki kończy akcję rozgrywająca z Polic, Marlena Kowalewska.

As serwisowy Natalii Mędrzyk.

Autowy atak Katariny Lazović z lewego skrzydła.

Policzanki znów popełniają błąd dotknięcia siatki i to gospodynie wychodzą na prowadzenie.

Dobra zagrywka Oli Wójcik, a piłke przechodzącą bez problemu kończy Joanna Pacak.

Joanna Pacak punktuje w ataku ze środka.

Problemy z przyjęciem ma ŁKS, a w kontrze punktuje Irina Truszkina.

Siatki dotykają blokujące z Chemika Police. Mają teraz szczęście łodzianki, bo nie skończyły ataku ze środka w tej akcji.

ŁKS pozytywnym akcentem rozpoczyna drugą partię, skutecznie atakując z prawego skrzydła.

Truszkina skutecznie atakuje ze środka i Grupa Azoty Chemik Police pewnie wygrywa partię inaugurującą spotkanie w Łodzi.

Myli się w ataku Alagierska i Chemik Police ma pierwszą piłkę setową.

Niezwykle czujnie na siatce grają w tej pierwszej partii policzanki, które świetnie czytają grę ŁKS-u Commercecon.

Przyjęła i zaatakowała - to była bez wątpienia akcja Wilmy Salas.

Nieudana kiwka po stronie Chemika Police.

Podwójny blok ponownie funkcjonuje w zespole z Polic i zatrzymuje Darię Szczyrbę, która przed chwilą pojawiła się na boisku za Katarinę Lazović.

Ze środka nie kończy Joanna Pacak , ale łodzianki zatrzymują kontrę policzanek udanym blokiem.

Truszkina energicznym atakiem z obiegnięcia zdobywa kolejny punkt dla zespołu z Polic, który utrzymuje dystans nad mistrzem Polski.

Ola Wójcik radzi sobie z blokiem rywala i punktuje w ataku z lewej strony.

Klaudia Alagierska pracuje na siatce i skutecznie zatrzymuje w ataku Natalię Mędrzyk.

Skutecznie atakuje Kowalińska z lewego skrzydła i ŁKS w końcu robi przejście.

ŁKS wciąż nie może poradzić sobie z przyjęciem zagrywki, tym razem Igi Wasilewskiej. Marek Solarewicz prosi o drugą przerwę dla swojego zespołu.

Zmiana na ataku w ŁKS-ie - za Monikę Bociek wchodzi Izabela Kowalińska.

Pojedynczym blokiem wyróżnia sią na środku siatki Irina Truszkina.

Najciekawsza, jak dotąd, wymiana w tym spotkaniu wypełniona obronami z jednej i drugiej strony, ale lepsze okazują się policzanki.

O pierwszy czas prosi opiekun ŁKS-u Commercecon, Marek Solarewicz.

Brakuje skuteczności w ataku łodziankom, które popełniają proste błędy w tym elemencie.

Mędrzyk dostaje drugą okazję do zdobycia punktu w ofensywie i tym razem nie marnuje jej.

Monika Bociek pojedynczym blokiem zatrzymuje w ataku Natalię Mędrzyk.

Wilma Salas punktuje zagrywką.

Twardo na siatce gra zespół gości, który stawia skuteczny, potrójny blok.

Problemy z przyjęciem mają łodziankiem, ale w ataku niezawodna jest Katarina Lazović.

Z lewego skrzydła ponownie skutecznie atakuje Katarina Lazović.

Dłuższa wymiana, w której skutecznie zagrały ełkaesianki. Mori tym razem uruchomiła środek drugą linię w ataku.

Lazović nie przyjmuje kąśliwej zagrywki Mędrzyk.

Skutecznie w ataku Łódzkie Wiewióry.

Błąd podwójnego odbicia popełnia Marlena Kowalewska.

Od udanego ataku z prawego skrzydła rozpoczynają spotkanie przyjezdne.

Rozpoczynamy pojedynek! Piłkę do gry wprowadzać będą gospodynie.

Wyjściowe składy:

ŁKS: Mori, Bociek, Alagierska, Pacak, Wójcik, Lazović, Strasz (libero).

Chemik: Kowalewska, Silva Franco, Wasilewska, Truszkina, Salas, Mędrzyk, Maj-Erwardt (libero).

Zakończyła się już rozgrzewka, za chwilę oficjalna prezentacja drużyn.

Kto wygra mecz?

Witamy z łódzkiej Sport Areny! Na godzinę 20:30 zaplanowano początek hitowego pojedynku Ligi Siatkówki Kobiet, w którym aktualny mistrz Polski ŁKS Commercecon Łódź podejmie niepokonaną w tym sezonie Grupę Azoty Chemika Police.