• 25:23
  • 23:25
  • 16:14
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do kolejnych, pełnych emocji, relacji z aren siatkarskich na całym świecie na SportoweFakty.pl.
W najbliższą środę w łódzkie Atlas Arenie o godzinie 18:00 oba zespoły spotkają się w decydującym o awansie do Final Four Ligi Mistrzów spotkaniu. PGE Skra Bełchatów musi u siebie wygrać. W przypadku triumfu 3:2 rozegrany zostanie złoty set. Jeśli zespół Miguela Falaski wygra za trzy punkty, awansuje dalej. Jeśli w jakimkolwiek stosunku przegra, odpada z rywalizacji.
Christian Fromm kończy spotkanie asem serwisowym i daje swojej drużynie minimalną przewagę przed rewanżem w Łodzi.
Aleksandar Atanasijević przebija się przez podwójny blok rywali.
Aleksandar Atanasijević myli się na zagrywce.
Znów brakuje Skrze asekuracji! Tak nie można bronić!
Facundo Conte atakuje z prawej strony i doprowadza do remisu.
Christian Fromm przedziera się przez ręce bełchatowian.
Przepychankę na siatce wygrywa Mariusz Wlazły. Nikola Grbić bierze czas.
Aleksandar Atanasijević powstrzymany blokiem.
Andrzej Wrona kiwa w wolne pole.
Profesor Goran Vujević karci rywala zagrywką! O czas prosi Miguel Falasca.
Czas dla gospodarzy, a mecz wkracza w decydującą fazę.
Mariusz Wlazły pomyślnie kończy kontrę Skry.
Facundo Conte mocno obija włoski blok.
Sporną sytuacją na siatce arbiter rozstrzyga na korzyść ekipy z Perugii.
Aleksandar Atanasijević omija atakim podwójny blok.
Nieporozumienie po strinie Sir Safety Perugia. Piłka zostaje po stronie gospodarzy.
PGE Skra Bełchatów punkt zdobywa blokiem.
Christian Fromm bezbłędnie atakuje z szóstej strefy.
W końcu myli się w ataku Aleksandar Atanasijević. PGE Skra Bełchatów wciąż jednak nie kończy swoich akcji.
W aut atakuje Nicolas Marechal. Cztery akcje z rzędu dla miejscowej drużyn. Reagować musi Miguel Falasca.
Znów zmorą bełchatowian okazuje się skuteczny Aleksandar Atanasijević.
Aleksandar Atanasijević dobrym atakiem z prawego skrzydła doprowadza do remisu.
Myli się w tym elemencie także Facundo Conte.
Gospodarze również marnują serwis.
Minimalnie myli się na zagrywce Nicolas Uriarte.
Zablokowany Christian Fromm. Niezłe otwarcie gości.
Nieudanie zagrywa Goran Vujević.
Mariusz Wlazły atakuje na wyczyszczonej siatce i mamy remis 2:2 w setach! PGE Skra Bełchatów jest już w niezłej sytuacji. Jeszcze tylko tie-break...
Tracą serwis przyjezdni.
Aleksandar Atanasijević przekracza linię środkową podczas ataku.
Kolejny serwis polskiego środkowego daje bełchatowianom punkt! Teraz o czas prosi Nikola Grbić!
Zagrywką punktuje Andrzej Wrona!
Facundo Conte nie marnuje swojej szansy w ataku.
Podwójne odbicie Nicolasa Marechala w tak istotnym momencie. O czas prosi Miguel Falasca - jego zespół ma do odrobienia dwa punkty, ale do końca seta jest już naprawdę blisko.
Nicolas Marechal minimalnie nie trafia zagrywką.
Psują zagrywkę gospodarze.
Niestety myli się w ataku Nicolas Marechal.
Bełchatowianie nie wykorzystują kontry, robią to za to rywale - konkretnie bezbłędny w ataku Aleksandar Atanasijević.
Myli się w ataku Aleksandar Atanasijević.
Andrzej Wrona trafia niemal w linię. Rywale oponują, sędzia pozostaje niewzruszony.
PGE Skra Bełchatów ma problem z zagrywką Fromma i ostatecznie traci ważny punkt.
Thomas Beretta przełamuje na środku bełchatowski blok.
Podwójny blok zatrzymuje Aleksandara Atanasijevicia! Przy zagrywce Karola Kłosa mistrz Polski wychodzi na prowadzenie, a Nikola Grbić prosić musi o czas.
W aut bez bloku z lewego skrzydła atakuje Christian Fromm.
Skutecznie na kontrze atakuje Mariusz Wlazły. Jest kontakt.
Mariusz Wlazły skraca dystans.
Facundo Conte nie trafia z pola serwisowego w boisko.
Błyskawiczny atak środkiem przeprowadza Simone Buti.
Po jednej zagrywce psują oba zespoły.
Facundo Conte skutecznie obija blok Perugii.
Ponownie brak asekuracji daje gospodarzom łatwy punkt.
Fatalnie zagrywa Mariusz Wlazły.
Srecko Lisinac skutecznie zbija piłkę przez środek siatki.
As serwisowy Christiana Fromma. Goście tracą kontakt z wicemistrzem Włoch.
Nie udaje się przyjezdnym podbić ataku Thomasa Beretty.
Aleksandar Atanasijević nie daje bełchatowianom żadnych szans.
Simone Buti serwuje w aut.
Jak ta piłka mogła wpaść w boisko bełchatowian? Asekuracja w zespole Skry pozostawia dzisiaj zdecydowanie zbyt wiele do życzenia.
Problemy Tille z odbiorem zagrywki niweluje naprawdę dobrym atakiem z trudnej pozycji Mariusz Wlazły.
Goran Vujević atakuje zdecydowanie z prawej strony.
Punkt zagrywką oddaje gościom Luciano De Cecco.
Srecko Lisinac ledwo, ale jednak przebija piłkę, która ląduje w zupełnie nie zabezpieczonym przez rywali miejscu.
Psuje zagrywkę Mariusz Wlazły.
Thomas Beretta atakuje z przesuniętej piłki.
Z pełną mocą uderza po skosie Mariusz Wlazły.
Christian Fromm obija ręce przeciwników.
Facundo Conte psuje zagrywkę.
Podobnie jak w poprzednich partiach, pierwsza akcja padał łupem niegościnnych gospodarzy.
Nie ma mocnych na Aleksandara Atanasijevicia. Serbwski atakujący uderza z prawej strony nie do obrony i wyprowadza swój zespół na prowadzenie 2:1 w setach.
W tak ważnym momencie blok zatrzymuje atakującego z szóstej strefy Facundo Conte.
Serb wreszcie "zdjęty" z zagrywki. Punkt atakiem zdobywa Nicolas Marechal.
Po potężnej zagrywce Aleksandara Atanasijevicia wracającą piłkę blokuje/zbija Thomas Beretta.
Nieuwaga gości kończy się stratą punktu, po tym jak piłka powolutku wpadła w ich boisko. Ależ szkoda! Uspokoić sytuację przerwą na żądanie próbuje Miguel Falasca.
Aleksandar Atanasijević obija blok PGE Skry.
Bełchatowianie mają kontrę. Przytomną kiwką kończy ją Facundo Conte! Drugi czas dla szkoleniowca gospodarzy.
Mariusz Wlazły przechwytuje przechodzącą piłkę - bezbłędnie!
Użytek z kontry PGE Skry Bełchatów robi skuteczny w ataku Mariusz Wlazły. Przerwać grę musi Nikola Grbić.
Karol Kłos radzi sobie w ataku środkiem.
Nicolas Uriarte psuje zagrywkę.
Aleksandar Atanasijević uderza po prostej, ale niecelnie.
Aleksandar Atanasijević bezbłędnie kończy kontrę swojego zespołu i gospodarze maja już trzy oczka zapasu. O czas prosi Miguel Falasca.
W ataku z lewej strony myli się Facundo Conte. Była duża szansa na remis.
Srecko Lisinac podtrzymuje dobrą skuteczność na środku.
Z opresji wychodzą gospodarze. Aleksandar Atanasijević kończy dłuższą akcję, dając swoim kolegom moment oddechu.
Po dobrej zagrywce Nicolasa Marechala na kontrze nie myli się Srecko Lisinac.
Weteran Goran Vujević zatrzymany blokiem!
Srecko Lisinac, atakiem środkiem, skraca dystans.
Siatkarze Sir Safety Perugia od kilku minut mają inicjatywę. PGE Skra Bełchatów po drugim regulaminowym czasie nie może już sobie pozwolić na błędy.
Luciano De Cecco celnie strąca przechodzącą piłkę. Wszystko zaczęło się jednak od kolejnej znakomitej zagrywki Christiana Fromma.
Ależ przymierzył teraz zagrywką Christian Fromm. Jego rodak Ferdinand Tille nie mógł nic zrobić.
Christian Fromm kiwa, bełchatowianie nie bronią.
Sprytnie o blok uderza Nicolas Marechal.
Bełchatowianie stawiają blok, ale piłka po odbiciu od ich rąk spada poza boiskiem.
Bezbłędnie odpowiada rywalom Facundo Conte na prawej flance.
Potężnie zbija teraz piłkę na lewej stronie Christian Fromm.
Mariusz Wlazły uderza lekko, ale mądrze. Trafia w wolne pole.
Srecko Lisinac psuje zagrywkę.
Idealnie pojedynczy blok stawia Nicolas Uriarte.
Aleksandar Atanasijević daje swojemu zespołowi pierwszy od paru chwil punkt.
Dużo szczęścia mają goście po ataku Facundo Conte. Piłka odbija się od bloku i spada tuż za linią boczną boiska, pod stanowiskiem arbitra głównego.
Christian Fromm zatrzymany blokiem przez Facundo Conte.
Mariusz Wlazły psuje zagrywkę. Miguel Falasca ma na przerwie technicznej sporo do powiedzenia swoim podopiecznym.
Christian Fromm punktuje zagrywką, zwiększając przewagę gospodarzy.
Aleksandar Atanasijević psuje zagrywkę.
Ponownie piłkę dostają goście i znów wykorzystują kontrę! Bełchatowianie nie są w stanie skończyć ataku.
Facundo Conte serwuje w taśmę.
Simone Buti psuje zagrywkę.
Aleks kończy mocnym zbiciem kontrę swojego zespołu.
Przypomina o sobie słabszy na koniec poprzedniej partii Aleksandar Atanasijević.
Karol Kłos ładnie atakuje środkiem.
Atomowym uderzeniem partię numer dwa kończy Mariusz Wlazły.
Aleksandar Atanasijević przedłuż nadzieje swojego zespołu w tym secie dobrym atakiem z prawej strony.
Mariusz Wlazły atakuje po bloku. Pięć piłek setowych dla PGE Skry Bełchatów.
Myli się teraz na zagrywce Mariusz Wlazły.
As Mariusza Wlazłego! Goście mają powody do zadowolenia!
Goran Vujević przegrywa na siatce z podwójnym blokiem.
Mocno zagrywa Christian Fromm, ale bełchatowianie wyprowadzają akcję, którą kończy Srecko Lisinac.
Bełchatowianie mają kontrę, ale w ataku z szóstej strefy na blok nadziewa się Facundo Conte.
Na szczęście dla gości w tym samym elemencie gry myli zabójczo groźny dotychczas Aleksandar Atanasijević.
Argentyński przyjmujący Skry marnuje zagrywkę.
Nie do obrony atakuje z prawej strony Facundo Conte.
Simone Buti zmniejsza stratę swojego zespołu.
Nicolas Uriarte posyła asa, zmuszając Nikolę Grbicia do wykorzystania drugiej przerwy na żądanie.
W końcu kontrę wygrywają goście. Mariusz Wlazły skutecznie atakuje po mocnym skosie.
Zepsuta zagrywka gospodarzy daje Skrze minimalną przewagę na drugiej przerwie technicznej.
Aleksandar Atanasijević wykorzystuje ręce bełchatowian i zdobywa kolejny punkt.
Na blok nadziewa się Simone Buti.
Goran Vujević wyrównuje stan seta.
Nicolas Marechal przełamuje blok przeciwnika.
Aleksandar Atanasijević kończy kolejną ważną wymianę.
Potężnie z lewej strony uderza Christian Fromm.
Dłuższą wymianę udanym atakiem kończy Aleksandar Atanasijević.
Mariusz Wlazły samodzielnie blokuje Christiana Fromma!
O czas prosi Nikola Grbić.
Karol Kłos kontruje, PGE Skra Bełchatów już remisuje.
W trudnej sytuacji umiejętnie blok rywala obija Facundo Conte.
Mariusz Wlazły atakuje idealnie w inię końcową boiska. Rywale mają wątpliwości, arbitrzy nie.
As serwisowy na koncie Srecko Lisinaca.
Goran Vujević nie trafia w boisko, atakując z prawej strony boiska.
Niemoc swojego zespołu przełamuje Mariusz Wlazły na prawej flance.
Sir Safety Perugia ma kolejną kontrę i, jak wielokrotnie już dzisiaj, użytek z niej zrobić potrafi Aleksandar Atanasijević.
Christian Fromm, wszędzie ten Fromm!
Zagrywka Mariusza Wlazłego daje gościom kontrę, ale fatalnie wystawia do Marechala Nicolas Uriarte.
Thomas Beretta zdecydowanie uderza środkiem.
Serbski atakujący psuje zagrywkę.
Christian Fromm lekko, ale skutecznie, obija bełchatowski blok.
Karol Kłos przedziera się środkiem.
Christian Fromm wykorzystuje kontrę na prawym skrzydle.
Autowy atak Karola Kłosa kończy pierwszą partię. Bełchatowianie muszą jak najszybciej zapomnieć o tym secie.
Nie trafia w ataku z lewego skrzydła Mariusz Wlazły.
Christian Fromm skutecznie blokuje Facundo Conte.
Szybki atak perfekcyjnie kończy Karol Kłos.
Punkt zdobywa Christian Fromm.
PGE Skra Bełchatów nie daje za wygraną o zmniejsza stratę. Nikola Grbić musi prosić o czas.
Karol Kłos obija blok gospodarzy.
W niesamowitych okolicznościach trafia Aleksandar Atanasijević. Piłka po lekkim uderzeniu z trudnej sytuacji wpada za plecy jednego z bełchatowian.
Bełchatowianie tracą kontrę, w odpowiedzi skutecznie uderza Aleksandar Atanasijević.
Kapitan PGE Skry trafia zagrywką w boisko.
Kolejny udany atak prezentuje Aleksandar Atanasijević.
Mariusz Wlazły umiejętnie obija blok rywali.
Facundo Conte powoli "wchodzi" w mecz. Dobrze atakuje z prawego skrzydła, ale po chwili myli się na zagrywce.
Kolejne trzy punkty zdobywają gospodarze. Na boisku jest już jednak Facundo Conte z naklejonym numerem. Czy pomoże kolegom wrócić do gry?
Christian Fromm skutecznie atakuje z szóstej strefy.
Drugi z rzędu blok gości - tym razem bohaterem Karol Kłos.
Bełchatowianie znów mają problemy z przyjęciem, ale na posterunku w bloku jest Srecko Lisinac.
Błąd za błędem i błędem pogania. Tym razem zupełnie z wystawą nie trafił w wyskok kolegi Nicolas Uriarte.
Gospodarze wykorzystują kontrę. Przechodzącą piłkę skutecznie zbija Aleksandar Atanasijević.
Nie myli się na środku Simone Buti.
Na środku wzorcowo atakuje Srecko Lisinac.
Zagrywką pogrąża rywali Christian Fromm.
Thomas Beretta przedziera się środkiem. Polski zespół w poważnych tarapatach już od samego początku spotkania.
Bełchatowianie mają problem na boisku, mają go też poza nim. Z powodu braku koszulki grać nie może Facundo Conte.
Christian Fromm wygrywa rywalizację na siatce.
Nie mogą siatkarze mistrza Polski odnaleźć swojego rytmu gry. Miguel Falasca błyskawicznie prosi o czas.
Simone Buti zagrywa asa. Poważny błąd gości w przyjęciu. Piłka wpadła w boisko za plecami zawodników z Bełchatowa.
Zagrywkę psuje Goran Vujević.
Co ciekawe, po dwóch stronach siatki staną dzisiaj dwaj reżyserzy gry reprezentacji Argentyny. Ale to nie wszystko, trenerami obu zespołów są znakomici jeszcze nie tak dawno temu rozgrywający.
Kończy się powoli rozgrzewka w Perugii. Kibice już nie mogą doczekać się niezwykle ciekawie zapowiadającego się spotkania.
Za chwilę rozpoczynamy mecz w Perugii. Czy PGE Skra Bełchatów pójdzie w ślady Asseco Resovii Rzeszów i zrobi duży krok w stronę awansu do Final Four rozgrywek?