• 25:23
  • 26:24
  • 9:15
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji live i zapraszamy na kolejne.
AZS Politechnika Warszawska  - MKS Będzin 2:3 (23:25, 25:27, 25:23, 26:24, 9:15) AZS: Zagumny, Lemański, Świrydowicz, Samica, Filip, Łapszyński, Radomski (libero) oraz Wierzbowski, Mikołajczak Będzin: Laane, Sanders, Baczkała, Gaca, Piotrowski, Peszko, Kaczmarek (libero) oraz Kamiński, Warda, Pawliński, Oczko, Stysiał (libero)
Będzinianie kolejnej okazji do zakończenia seta nie zmarnowali. Atak skończył Michał Kamiński.
Punktowa zagrywka Samiki chwilowo ratuje sytuację warszawian. Czas dla będzinian.
Po zagrywce TJ Sanders warszawianie popełniają błąd. Na boisko wraca Krzysztof Wierzbowski
A po drugiej stronie atak nieco bardziej urozmaicony, teraz zapunktował Mariusz Gaca.
Przypomniał o sobie skutecznym atakiem Michał Filip
Krzysztof Wierzbowski nie popisał się w ostatnich akcjach i opuścił boisko. A na zagrywce cały  czas Maciej Pawliński
Blok na Krzysztofie Wierzbowskim. Sytuacja dla warszawian zaczyna wyglądać coraz gorzej.
Środkowi Będzina w tej partii spisują się dobrze, teraz piłkę splasował Wiaczesław Baczkała. O czas poprosił trener AZS-u.
A warszawianom zagrywka jak na razie nie siedzi mówiąc kolokwialnie.
A teraz Mariusz Gaca dołożył punkt bezpośrednio z zagrywki.
Środkowi obu drużyn mieli teraz swoje pięć minut, najpierw zapunktował Mariusz Gaca, potem Bartłomiej Lemański.
Najpierw zagrywkę zepsuli będzinianie, potem zablokowany został Jakub Peszko. O wyniku spotkania rozstrzygnie więc tie-break.
Rzadko oglądamy akcje ze środka - tym razem punktuje Waldemar Świrydowicz
Czas nie pomógł. Krzysztof Wierzbowski posłał piłkę w aut.
Będzinianie pokazują, że też potrafią zagrywać. Udowadnia to Maciej Pawliński. Tym razem o czas prosi Jakub Bednaruk.
Michał Filip zdobył punkt bezpośrednio zagrywką. Trener MSK-u nie czeka na dalszy rozwój wypadków i bierze czas.
Klasyczna podwójna zmiana w szeregach MKS-u.
A po drugiej stronie sitaki rozegrał się Michał Kamiński.
Michał Filip - człowiek-orkiestra. A to wystawi piłkę koledze, a teraz skończył atak. O czas poprosił trener będzinian.
Michał Filip dopisuje do swojego i tak bogatego dorobku kolejny punkt.
Krzysztof Wierzbowski dostał już kolejną piłkę w tym secie i ponownie był skuteczny.
Wystawił Wiaczesław Baczkała, skończył Maciej Pawliński. Tak, czasem oba zespołu punktują też z gry.
Cały czas obie drużyny punkt za punkt. Sporo błędów po obu stronach, co nie wpływa pozytywnie na poziom widowiska.
I znów Filip.... Po trzech setach ma na koncie już 21 punktów.
Akcja pełna długich wymian wygrana przez MKS. Blok obił Maciej Pawliński
I to właśnie Kamiński popisał się skutecznym atakiem.
W składzie będzinian na ataku pojawił się Michał Kamiński. W szeregach AZS-u pozostał na boisku Krzysztof Wierzbowski
Tym razem warszawianie nie oddali końcówki seta. Niezawodny dzisiaj Michał Filip przedarł się przez blok rywali i gramy dalej.
Dawno niewidziany w ataku Bartłomiej Lemański  kończy akcję.
Maciej Pawliński obija blok warszawian. O czas prosi trener akademików.
Trener DeRocco dokonał zmian w składzie, powrócił na boisko Mariusz Gaca
Po czasie zablokowany został Maciej Pawliński i o drugą przerwę prosi trener MSK-u.
Po skończonej piłce przechodzącej przez Samikę, przewaga wraca na stronę warszawian i o czas prosi Stelio DeRocco .
Na zagrywkę wszedł Tijmen Laane  i będzinianie zdobyli dwa punkty z rzędu. Od razu zareagował Jakub Bednaruk biorąc czas.
Czasami w szeregach piłkę dostaje kto inny niż Michał Filip. Tym razem trafiło na Wierzbowskiego, który skończył atak.
Kolejną piłkę skończył Mateusz Piotrowski. W kolejnej akcji piłkę dostał Jaku Peszko i nie był już tak skuteczny, nadział się na warszawski blok.
Dwie akcje wcześniej Maciej Pawliński dał się zablokować, ale teraz zrehabilitował się swoją zagrywką.
To pierwszy skuteczny atak Bartłomieja Lemańskiego w tym meczu...
Tego jeszcze dzisiaj nie grali, Guillaume Samica  popisuje się sprytnym minięciem.
A będzinianie skuteczni w ataku, tym razem punkt do dorobku dołożył Mateusz Piotrowski
Przy takiej liczbie popełnianych błędów trudno będzie warszawianom wygrać chociażby tę partię.
Obie drużyny zaczęły trzecią partię w takich samych składach, w jakich kończyły partię poprzednią.
Michał Filip był bardzo skuteczny do tej pory. Ale w ostatniej akcji drugiego seta pomylił się w ataku.
Guillaume Samica zablokowany. Drugi czas wykorzystuje trener akademików.
Znów punktuje Michał Filip, ale w kolejnej akcji do wyrównania doprowadza Mateusz Piotrowski
Kolejny punkt MKS-u, tym razem punktuje Maciej Pawliński. O czas prosi Jakub Bednaruk
Koniec podwójnej zmiany w MKS-ie. Z kolei po drugiej stronie siatki pojawia się Paweł Mikołajczak i ta zmiana nie przynosi punktu.
Mała odmiana w szeregach AZS-u- tym razem atak kończy Krzysztof Wierzbowski
Na kłopoty Michał Filip. Kolejna punktowa akcja atakującego AZS-u. O czas prosi trener zespołu z Będzina.
Warszawianie nie radzą sobie z zagrywką Sebastiana Wardy. Po stronie AZS-u w miejsce Łapszyńskiego pojawia się Krzysztof Wierzbowski
Podwójna zmiana w MKS-ie. Na boisku pojawiają się Jakub Oczko  i Michał Kamiński
I rozgrywający może zablokować - w roli głównej Paweł Zagumny. Nie czekając na dalszy rozwój wypadków Stelio DeRocco  prosi o czas.
Filip tym razem punktuje zagrywką. Gdyby warszawianie nie mieli go w składzie, musieliby go wymyślić.
Zmiana w składzie MKS-u, za Mariusza Gacę pojawia się Sebastian Warda
Chyba już pisaliśmy, że Michał Filip ciągnie grę Politechniki. Atakujący skończył kolejną piłkę i jak na razie jest najskuteczniejszym zawodnikiem AZS-u. W pierwszym secie miał blisko 60 proc. skuteczności w ataku.
Po dwóch skutecznych atakach, warszawianie dołożyli skuteczny blok. Akcję jeden na jeden na siatce Bartłomiej Lemański wygrał z Mariuszem Gacą
Będzinianie skutecznie w ataku, tym razem punkt dopisał Jakub Peszko
Najpierw atak kończy Michał Filip, potem przechodzącą Łukasz Łapszyński
W składzie MKS Będzin pozostaje na boisku Maciej Pawliński, wraca natomiast Mateusz Piotrowski
Waldemar Świrydowicz posłał atak w aut przy piłce setowej dla gości.
Kolejny skuteczny blok warszawian. Na boisku kolejna zmian, pojawia się Maciej Pawliński  w miejsce Tijmena Laane.
Mateusz Piotrowski znów został zablokowany. W rezultacie w jego miejsce pojawia się na boisku Michał Kamiński
Tym razem zadziałał blok warszawian i o czas poprosił Stelio DeRocco
W poprzedniej akcji Guillaume Samica nadział się na trójblok. Tym razem udało mu się obić blok przeciwnika.
Maciej Olenderek  jest bardzo chory, nie jest w stanie wstać z łóżka. Z kolei drugi libero Politechniki nie został zgłoszony do składu, stąd na libero gra nominalny przyjmujący.
Kolejna udana akcja w wykonaniu Mateusza Piotrowskiego
Seria błędów warszawian, w ostatniej akcji Jakub Radomski nie poradził sobie z zagrywką i o czas poprosił szkoleniowiec AZS-u.
Dwie ostatnie akcje zupełnie nie wyszły akademikom. Obydwa ataki wylądowały na aucie.
Michał Filip jak na razie ciągnie grę Politechniki. Tym razem skończył soczysty atak.
Michał Filip nie schodzi z zagrywki. O czas prosi trener gości, Stelio DeRocco
A teraz zagrywka Michała Filipa powoduje duże zamieszanie w szeregach będzinian.
Warszawianie nie radzą sobie z zagrywką Jakub Peszko i o czas prosi Jakub Bednaruk
Kolejny udany atak gości. Tym razem w roli głównej Mateusz Piotrowski
W wyjściowym składzie Politechniki wyjątkowo na libero gra dzisiaj Jakub Radomski.
Zespoły rozpoczną mecz w następujących składach: AZS Politechnika Warszawska: Zagumny, Lemański, Świrydowicz, Samica, Filip, Łapszyński, Radomski (libero) MKS Będzin: Laane, Sanders, Baczkała, Gaca, Piotrowski, Peszko, Kaczmarek (libero)
W międzyczasie zapraszamy do lektury zapowiedzi meczu.
Serdecznie witamy z Areny Ursynów w Warszawie, gdzie za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy AZS Politechnika Warszawska i MKS Będzin. Na razie obie drużyny rozgrzewają się.