MVP zawodów został wybrany Milad Ebadipour

Autowa zagrywka goapodarzy i zwycięstwo PGE Skry

Punkt dla gości i piłka meczowa

Bełchatowianie już chyba nie wypuszcza tego z rak - kolejne kontry padaja ich łupem, a Czarni niewiele moga zrobić

Bardzo długa wymiana padła lupem gospodarzy po ataku Filipa

Kamil Kwasowski skończył bardzo ważna kontrę

Skończył akcję Michał Filip. Goście wyraźnie góruja na siatce na poczatku tie-breaka

Szybko przerwę decyduje się wziać Robert Prygiel

Czy dzisiaj sprawdzi się stare siatkarskie porzekadło, że kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3? Przekonamy się za mniej więcej 15 minut. Póki co 2:1 dla mistrzów kraju

W siatkę zaserwował Filip i o losach tego meczu rozstrzygnie tie-break

Obił blok rywali na lewym skrzydle Milad Ebadipour i piłka setowa dla jego drużyny

Kolejna przerwa na życzenie Piazzy

Dwukrotnie z rzędu zatrzymali blokiem rywali Filip i Huber

Nadziei gospodarzy w tym secie pozbawia atakiem ze środka Karol Kłos

Przerwę wziął Roberto Piazza, nie chcąc doprowadzić do serii rywali

Autowy atak z pipe'a gości

Renee Teppan ustrzelił zagrywką Kwasowskiego, który chwilę wcześniej wszedł na parkiet

Sprawdza jeszcze tę akcję Prygiel

Sędziowie pokazują autowy atak Żalińskiego

Miejscowi odpuścili Katicia w bloku przy sytuacyjnej piłce, a ten kropnął z całej siły i zdobył punkt

Sprytnie oszukał kiwką rywali Ebadipour

Sporo szczęścia przy ataku Żalińskiego z pipe'a

Odgwizdany błąd podwójnego odbicia po stronie Skry

O czas poprosił Robert Prygiel

Zablokowany Filip

Coraz dłuższe wymiany, coraz więcej męskiej, twardej walki, ale mistrzowie Polski nie chcą wypuścić tej zaliczki z rąk

Na dwa tempa, ale skutecznie atakował Tomasz Fornal

I miał rację Tomasz Fornal

Sprawdza jeszcze tę akcję Prygiel na wyraźną prośbę Fornala

Mistrzowie Polski utrzymuja 3 punkty przewagi

O challenge poprosił jeszcze Roberto Piazza, doszukując się boiska. Decyzja jednak niezmieniona

Blok-aut po ataku Żalińskiego

O przerwę poprosił Robert Prygiel

Tym razem bezpośredni as mistrza świata

Po zagrywce Kochanowskiego i przyjęciu Fornala piłka dotyka złotego sufitu radomskiej hali

Bardzo wyrównana, męska walka na początku czwartego seta

O challenge poprosił Piazza i zmiana decyzji - punkt dla Skry, był aut

Asa serwisowego posłał Alen Pajenk

Ależ wymiana - kończy ją atakiem po prostej Michał Filip i już jest remis

Goście kontynuują dobrą grę z poprzedniego seta, zaś gospodarze wyraźnie spuścili z tonu

Kończy tę partię z lewego skrzydła Renee Teppan i już tylko 1:2

Grzegorz Łomacz wyczyścił siatkę Ebadipourowi, a ten wbił gwoździa w boisko rywali

Asem serwisowym popisał się Karol Kłos - zupełnie rozeszli się w przyjęciu gospodarze

Seria Pajenka skończyła się zagrywka w siatce

Pocelowany serwisem Milan Katić

Przerwa dla Piazzy

Szczelny blok na Katiciu i topnieje przewaga Skry

As serwisowy Pajenka

Długa wymiana dla mistrzów Polski i są oni coraz bliżej zwycięstwa w trzecim secie

Na... stojąco atakował Kamil Kwasowski, ale skutecznie

Żaliński próbował zagrać na opadający blok, ale wytrzymał w powietrzu Teppan, blokując rywala

Po asie Irańczyka o czas po raz drugi poprosił Prygiel

Dobra seria Ebadipoura w polu serwisowym

O czas musiał poprosić Robert Prygiel

Dwie pomyłki z rzędu w ofensywie Czarnych i pierwsze tak wysokie prowadzenie Skry w tym meczu

Przełożenie dłoni odgwizdał sędzia meczu

Sprawdza jeszcze ten serwis Piazza, ale nie miał racji - decyzja podtrzymana i prowadzenie Czarnych 2:0

W odpowiednim momencie do Fornala dołączył w bloku Huber

As serwisowy Żaińskiego i ponownie prowadzenie Czarnych. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie

Za niska piłka do Filipa i na skrzydle "zgasił" go Orczyk, który chwilę wcześniej pojawił się na parkiecie

Blisko podbicia tej piłki był Filip, jednak punkt dla PGE Skry

Tomasz Fornal w większości akcji zdobywa dzisiaj punkty technicznymi zagraniami, nie siłowymi

As serwisowy Kochanowskiego i ponownie remis na tablicy wyników

Przerwę wziął Roberto Piazza

Uciekająca do linii zagrywka Filipa i as serwisowy

Na raty, dwukrotnie, ale skutecznie Michał Filip. Bardzo głośno robi się na trybunach hali MOSiR-u, spotkanie nabiera rumieńców

Ogromny aut po ataku Ebadipoura

Długa wymiana pada łupem gości i wciąż ich nieznaczne prowadzenie przy własnej zagrywce

Wyczyścił siatkę Filipowi Giger, a ten nie pozostawił wątpliwości

Gorszy moment w grze gospodarzy, co wykorzystują goście

Bardzo skuteczni na środku są dzisiaj Kłos i Kochanowski, jednak, ze względu na słabsze przyjęcie, nie zawsze piłki może im dostarczać Łomacz

Goście przełamani w drugim secie - kontrę skończył Fornal

Przechytrzył na siatce Ebadipoura Tomasz Fornal

Potrójny blok przełamał na lewym skrzydle Ebadipour. Goście czują chyba nóż na gardle, dlatego z dużym animuszem rozpoczęli drugą partię

W aut zaserwował Karol Kłos

Z drugiej piłki skończył kontrę Żaliński - koncert Czarnych w premierowej odsłonie, bełchatowianie są kompletnie pogubieni i rozbici

Najpierw aut kupił Teppan, później niedokładnie rozegranie, a ostatecznie wybronili pchniętą wydawało się piłkę radomianie, by na czystej siatce spokojnie akcję skończył Huber

W trudnych sytuacjach kapitalnie radzi sobie dzisiaj Fornal

Z blokiem niczym stary wyjadacz poradził sobie Tomasz Fornal

Wzrosło prowadzenie Czarnych i przerwę musiał wziąć Roberto Piazza

Nieporozumienie w przyjęciu po stronie Skry i punkt z zagrywki można przypisać Żalińskiemu

Tym razem na podwójny blok Ebadipoura i Kochanowskiego nadział się Żaliński

Roberto Piazza prosi jednak o challenge, dopatrując się autu. Decyzja jednak niezmieniona

Przy przechodzącej piłce czujny był Żaliński

Odgwizdane cztery odbicia po stronie Czarnych i stopniała właściwie już do zera przewaga Wojskowych

Żaliński w pojedynkę zatrzymał Teppana, rośnie przewaga miejscowych

Dłuższa wymiana, zakończona świetną przesuniętą krótką duetu Giger - Huber

Krótka seria gości zakończyła się błędem w polu serwisowym w wykonaniu Teppana

O przerwę poprosił Roberto Piazza

Świetna seria gospodarzy

Po ciasnym skosie wybrał się Michał Filip, zastępca Żygałowa w wyjściowym zestawieniu

Najpierw as serwisowy, po chwili pomyłka Żalińskiego

Skuteczny z prawego skrzydła Wojciech Żaliński, który pod nieobecność Vincicia jest kapitanem Czarnych

Na raty, trzykrotnie atakował Jakub Kochanowski, ostatecznie skutecznie

Pierwszy punkt dla gospodarzy - ze środka uderzył Alen Pajenk

Od zagrywki rozpoczną goście, a konkretnie Grzegorz Łomacz

PGE Skra Bełchatów rozpoczyna więc w nieco mniej eksperymentalnym składzie niż w ostatnim meczu Ligi Mistrzów

Pierwsze "szóstki".

PGE Skra Bełchatów: Teppan, Kłos, Kochanowski, Katić, Ebadipour, Łomacz, Piechocki (libero).

Cerrad Czarni Radom: Pajenk, Giger, Żaliński, Filip, Huber, Fornal, Ruciak (libero).

Kończy się oficjalna prezentacja

Zabraknie także Dejana Vincicia, który nie grał już w meczu z MKS-em w poniedziałek

Wiadomość z ostatniej chwili - w składzie gospodarzy zabraknie Maksima  Żygałowa, który dwa dni temu doznał kontuzji na treningu

Mistrzowie Polski wciąż balansują na krawędzi fazy play-off. Obecnie zajmują 7. miejsce z dorobkiem 31 punktów i tracą jedno "oczko" do szóstego GKS-u

W piątek GKS Katowice pokonał MKS Będzin 3:2

Za kilka minut rozpocznie się drugi mecz 23. kolejki PlusLigi, w którym Cerrad Czarni Radom podejmą PGE Skrę Bełchatów