Rusza sprzedaż biletów na polskie konkursy PŚ w skokach. Ogromne ceny

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / COS/Paweł Skraba / Na zdjęciu: Kamil Stoch
Materiały prasowe / COS/Paweł Skraba / Na zdjęciu: Kamil Stoch
zdjęcie autora artykułu

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich. W najbliższych dniach ruszy sprzedaż biletów na polskie konkursy - wiadomo, ile kosztować będą wejściówki. Kibice nie będą zadowoleni.

W tym artykule dowiesz się o:

Wyjątkowo wcześnie, bo już w pierwszy weekend listopada zainaugurowany zostanie Puchar Świata w skokach narciarskich. Rywalizacja toczyć się będzie na torach lodowych i igielicie.

Już w czwartek, 15 września ruszy przedsprzedaż biletów dla posiadaczy wejściówek z Letniego Grand Prix. Dzień później natomiast ruszy otwarta sprzedaż.

Kibice skoków nie będą zadowoleni. Bilety nie należą bowiem do najtańszych. Na miejsca stojące ceny zaczynają się od 129 złotych, natomiast na siedzące - od 299 zł.

Bilety na kwalifikacje kupić będzie można około dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem.

16 września (piątek) o godz. 12:00 wystartuje także sprzedaż wejściówek na konkursy w Zakopanem. Bilet na kwalifikacje kosztuje 100 złotych, natomiast na konkursy - od 200 zł.

Przypomnijmy, że rywalizacja na Wielkiej Krokwi rozpocznie się 13 stycznia 2023 roku - tego dnia przeprowadzone zostaną kwalifikacje. Konkursy zaplanowano na 14-15 stycznia.

Czytaj także:Tomasz Pilch wywalczył dodatkowe miejsce dla PolskiGwiazda skoków powraca

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: partnerka Milika błyszczała w Paryżu

Źródło artykułu: