Skoki narciarskie. Kwalifikacje w Lillehammer. Gdzie oglądać? Transmisja, stream

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Millo Moravski/Agence Zoom / Na zdjęciu: Dawid Kubacki
Getty Images / Millo Moravski/Agence Zoom / Na zdjęciu: Dawid Kubacki
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę, 3 grudnia w norweskim Lillehammer rozpocznie się drugi konkurs podczas weekendu PŚ w skokach narciarskich w sezonie 2023/24. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać kwalifikacje do zmagań z udziałem polskich skoczków w TV i internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

Kwalifikacje PŚ w Lillehammer. Transmisja TV.  O której początek?[/b]

Lillehammer to kolejny przystanek dla skoczków w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023/24. Wcześniej zawodnicy mieli okazję rywalizować w fińskiej Ruce. W pierwszym konkursie w Norwegii znów nie miał sobie równych Stefan Kraft.

Z kolei z Polaków punkty zdobyło trzech skoczków, a po raz pierwszy od dawna nieudało się to Dawidowi Kubackiemu. Jego los podzielił również Aleksander Zniszczoł, a lepiej poradzili sobie pozostali.

Czy Polacy będą w stanie jeszcze bardziej poprawić swoje wyniki względem ostatnich? Początek niedzielnych kwalifikacji zaplanowano na godzinę 15:30, a wcześniej odbędzie się seria próbna. Transmisja telewizyjna standardowo dostępna na Eurosport 1.

Kwalifikacje w internecie. Stream online, live

Kwalifikacje do drugiego konkursu PŚ w Lillehammer zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z kwalifikacji PŚ w Lillehammer na WP SportoweFakty.

Początek kwalifikacji w Lillehammer: 15:30. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tenisowa para poleciała do raju. Co za zdjęcia!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)