Puchar Świata w Lillehammer. Gdzie oglądać skoki narciarskie? O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Kamil Stoch
WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Kamil Stoch
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę, 3 grudnia w norweskim Lillehammer odbędzie się czwarty konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023/24. Sprawdź, gdzie i o której oglądać zmagania Biało-Czerwonych w telewizji i internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

Konkurs PŚ w Lillehammer. Gdzie oglądać skoki narciarskie? Czy będzie w TV? O której?[/b]

Lillehammer to kolejny przystanek dla skoczków w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023/24. Wcześniej zawodnicy mieli okazję rywalizować w fińskiej Ruce. W pierwszym konkursie w Norwegii znów nie miał sobie równych Stefan Kraft.

Z kolei z Polaków punkty zdobyło trzech skoczków, a po raz pierwszy od dawna nieudało się to Dawidowi Kubackiemu. Jego los podzielił również Aleksander Zniszczoł, a lepiej poradzili sobie pozostali.

Przypomnijmy, że listę startową i zawodników, których zobaczymy w akcji wyłonią rozegrane wcześniej kwalifikacje, które odbędą się o 15:30. Natomiast transmisja telewizyjna standardowo dostępna na TVN i Eurosport 1.

Konkurs PŚ w Lillehammer. Stream online, relacja live ze skoków narciarskich

Konkurs PŚ w Lillehammer zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z drugiego konkursu PŚ w Lillehammer na WP SportoweFakty.

Początek drugiego konkursu w Lillehammer: 17:00. Transmisja TV: TVN, Eurosport 1. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za talent! Miss Euro szokuje umiejętnościami

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)