Sporo ich dzieli. Piotr Żyła ma dużo młodszą partnerkę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Instagram / Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
zdjęcie autora artykułu

Choć obecny sezon nie układa się po myśli Piotra Żyły, to wciąż jest on jednym z najlepszych polskich skoczków. Zawodnika wspiera piękna ukochana Marcelina Ziętek. Dzieli ich spora różnica wieku, ale świetnie się dogadują.

Nie na takie wyniki w tym sezonie czekali kibice, ale i sami skoczkowie. Żaden z naszych reprezentantów nie stanął jak dotąd na podium Pucharu Świata w skokach narciarskich, choć szans na to było kilka. Indywidualnie najlepsze wyniki zanotował Piotr Żyła, który był czwarty w Lake Placid i szósty w mistrzostwach świata w lotach w Bad Mitterndorf.

Żyła od lat należy do najlepszych, ale i najpopularniejszych polskich skoczków. To nie tylko zasługa świetnych wyników, jakie miał w przeszłości, ale też stylu bycia. Jego medialne wypowiedzi - inne niż wszystkich innych zawodników - podbijały serca kibiców. Do tego charakterystyczne wpisy w mediach społecznościowych. Fani wybaczali mu nawet błędy ortograficzne.

Wiele wiadomo też o życiu prywatnym Piotra Żyły. Jego małżeństwo z Justyną Lazar przeszło już do historii, choć przy okazji rozwodu nie brakowało prania brudów w mediach. Para ma dwójkę dzieci i stara się ich wychowywać w zgodzie. Obecnie Żyła jest w związku z młodą aktorką Marceliną Ziętek.

ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"

Od czasu do czasu publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a gdy tego nie robią, to plotkarskie media spekulują o kolejnym rzekomym kryzysie w ich związku. Para strzeże jednak swojej prywatności.

Ziętek wspiera swojego ukochanego w sportowej pasji. Zawsze jest obecna podczas konkursów w Polsce, a czasami zdarza jej się znaleźć czas na wyjazd zagranicę. Aktorka znana z serialu TVN "19+", jest również modelką i influencerką.

Pomiędzy nią a Piotrem Żyłą jest dziesięć lat różnicy. Skoczek w tym roku świętował 37. urodziny. Wiek to tylko liczba, kiedy para pokazuje, że tworzy udany i szczęśliwy związek.

Para zresztą długo ukrywała swój związek. Dopiero po "śledztwie" internautów udało się odkryć, że przebywają w tych samych miejscach i wtedy na jaw wyszła ich relacja.

Czytaj także: Sprzeciw i bunt. To mogło grozić Thomasowi Thurnbichlerowi Ma 51 lat i wraca. Wszyscy będą patrzeć na Japończyka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty