Czym zajmuje się córka Małysza? Pasję dzieli z mężem

Podczas gdy Adam Małysz pracuje na stanowisku prezesa PZN, jego córka Karolina nie jest tak blisko związana ze sportem. Swoją karierę postanowiła budować jako social media manager. Wcześniej ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

ŁK
Adam, Izabela, Karolina Małyszowie, na mniejszym zdjęciu Karolina z mężem Materiały prasowe / AKPA/Instagram / Na zdjęciu: Adam, Izabela, Karolina Małyszowie, na mniejszym zdjęciu Karolina z mężem
"Marzenia się spełniają. Oboje marzyliśmy o tym żeby zobaczyć Singapur i nie zawiedliśmy się" - napisali w mediach społecznościowych Karol Czyż i jego małżonka Karolina Małysz. Do wpisu dołączyli bajeczne zdjęcia i filmy z Azji. Jak sam przyznali, Singapur to "jedno z najpiękniejszych miejsc", jakie przyszło im zobaczyć.

"Nowoczesne, pełne modernistycznej zabudowy, a jednocześnie niezwykle czyste i zielone miasto-państwo" - dodali w swoim wpisie.

Również córka jednego z najlepszych polskich skoczków w historii stwierdziła w mediach społecznościowych, że Singapur "to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie".

ZOBACZ WIDEO: Adamek przemówił po walce z Chalidowem. Nawet nie udawał

Bez wątpienia Karolinie Małysz i jej mężowi można pozazdrościć podróży do ciepłej Azji w momencie, gdy temperatury w Polsce sięgają ledwie kilku stopni na plusie. Coś na ten temat wie zwłaszcza ojciec Karoliny, który jako urzędujący prezes Polskiego Związku Narciarskiego zimą musi zapomnieć o wypoczynku i podróżach do ciepłych krajów.

Karolina Małysz dość świadomie obrała inną drogę. Chociaż bez wątpienia mogłaby zaistnieć w sporcie, postawiła na studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Córka Adama Małysza obroniła dyplom na kierunku Migracje Międzynarodowe w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych.

Obecnie Karolina Małysz jest social media managerem w Happy Parrots. To właśnie ona odpowiada za kanały społecznościowe ojca. Razem z mężem dzieli m.in. pasję do podróży, stąd też na kanale "czyzby.podroz" nie brakuje efektownych zdjęć i nagrań.

- Cześć! Tu Karolina i Kamil. Chcielibyśmy Was zaprosić do pozostania z nami na dłużej! Ten profil będzie w całości poświęcony naszym podróżom. Pokażemy Wam piękne miejsca, przekażemy trochę ciekawostek i informacji praktycznych - tłumaczyli na Instagramie Karolina Małysz-Czyż i Kamil Czyż.

Do tej pory Karolina Małysz wraz z mężem odwiedziła takie lokalizacje jak Tajlandia, Dubaj, Malediwy czy Grecja.

Czytaj także:Ma starszą żonę. Długo ukrywali, jaka jest między nimi różnica wiekuMiała powody do dumy. Śledziła walkę Adamek - Chalidow

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×