Skoki narciarskie. Puchar Świata w Lahti. O której? Transmisja TV, stream online

W niedzielę w Lahti odbędzie się trzeci konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Podpowiadamy, gdzie możesz go obejrzeć.

PS
Piotr Żyła WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Piotr Żyła

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Lahti. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Norwegia nie pozostawiła rywalom żadnych złudzeń w sobotniej rywalizacji drużynowej w Lahti. Podopieczni Alexandra Stoeckla z dużą przewagą pokonali drugą Austrię i trzecich Niemców. Polacy zajęli czwarte miejsce, zaliczając jeden z najlepszych występów w tym sezonie.

Na zakończenie weekendu w Lahti odbędzie się jeszcze jeden konkurs indywidualny. Do kwalifikacji przystąpi pięciu reprezentantów Polski: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek i Maciej Kot.

Początek konkursu zaplanowany został na godz. 16:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVN, Eurosport 1.

Puchar Świata w Lahti w internecie. Stream online


Puchar Świata w Lahti zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP i Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek konkursu w Lahti: 03.03.2024 (niedziela), godz. 16:00. Transmisja TV: TVN, Eurosport 1. Stream online: Pilot WP, Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×