Apoloniusz Tajner wziął ślub z 36 lat młodszą partnerką

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec postanowili zalegalizować swój związek i w piątek para stanęła na ślubnym kobiercu. Prezes PZN i jego 36 lat młodsza wybranka spodziewają się dziecka.

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Apoloniusz Tajner i jego żona Izabela Podolec Newspix / Foton / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner i jego żona Izabela Podolec
O piątkowym, niezwykle ważnym wydarzeniu w życiu prezesa Polskiego Związku Narciarskiego poinformował "Super Express". Wśród zaproszonych na ślub znaleźli się Michał Wiśniewski, aktualny mąż córki Apoloniusza Tajnera, Dominiki, a także Adam Małysz, Mariusz Czerkawski, Robert Korzeniowski czy Włodzimierz Szaranowicz.

Apoloniusz Tajner swoją aktualną małżonkę poznał po mistrzostwach świata w 2009 roku w Libercu. Do mediów informacje te przedostały się dopiero kilka lat później. Co ciekawe, pierwsze plotki mówiły o tym, że wybranka prezesa PZN jest z Pakistanu i ma na imię Pamela.

Czytaj też: 
-> Groźny wypadek na skoczni w Oberstdorfie. Śmigłowiec runął na ziemię, pilot ranny
-> Polskie skoczkinie zaczęły treningi z Łukaszem Kruczkiem

Izabela Podolec ma ma 29 lat, pochodzi z Jarosławia (woj. podkarpackie). Tajner, który w kwietniu skończył 65 lat, dla swojej wybranki wyprowadził się z Wisły, gdzie mieszkał z poprzednią żoną.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: zjawiskowa kreacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu Tajner stanął z Aleksandrą, z którą ma dwójkę dorosłych dzieci, Tomisława oraz wspomnianą Dominikę. Małżeństwo to przetrwało blisko 40 lat.

Sternik Polskiego Związku Narciarskiego młodszą partnerkę oficjalnie przedstawił skoczkom oraz osobom związanym z kadrą w sezonie 2013/14, a podczas Turnieju Czterech Skoczni para po raz pierwszy pokazała się publicznie.

W kwietniu "Super Express" poinformował, że Tajner i jego narzeczona spodziewają się dziecka. Teraz poślubił 29-latkę.

Oglądaj skoki narciarskie w Pilot WP!

Czy Apoloniusz Tajner jest dobrym prezesem PZN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×