Apoloniusz Tajner zostanie ojcem. Dla młodszej o 36 lat partnerki zostawił żonę

Apoloniusz Tajner - prezes Polskiego Związku Narciarskiego i były trener Adama Małysza - ma już dwójkę dorosłych dzieci. Teraz po raz trzeci zostanie ojcem. Jak poinformował "Super Express", jego partnerka Izabela jest w ciąży.

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Apoloniusz Tajner i jego żona Izabela Podolec Newspix / Foton / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner i jego żona Izabela Podolec
Apoloniusz Tajner swoją aktualną partnerkę miał poznać po mistrzostwach świata w 2009 roku, które odbywały się w Libercu. W mediach informacje o nowym związku prezesa przedostały się kilka lat później. Początkowo nawet pojawiły się spekulacje, że wybranka sternika Polskiego Związku Narciarskiego jest... z Pakistanu i ma na imię Pamela.

Tak naprawdę nazywa się Izabela Podolec, ma 29 lat, pochodzi z Jarosławia (woj. podkarpackie), ukończyła kurs aktorski. To dla niej Tajner (17 kwietnia skończy 65 lat) wyprowadził się z Wisły, gdzie mieszkał wcześniej z rodziną w domu, który wybudował z żoną.

Czytaj też: Michal Doleżal o pracy w Polsce. "Czuję dużą odpowiedzialność"

Była małżonka Apoloniusza Tajnera była z nim związana przez blisko 40 lat. Poznali się jeszcze w szkole, kiedy oboje byli nastolatkami. Mają dwójkę dorosłych już dzieci. Syn Tomisław (w maju skończy 36 lat) był skoczkiem narciarskim, niespełnionym talentem. Nie zrobił kariery w Pucharze Świata i zakończył sportową karierę.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Arianny Celeste nie przestaje zachwycać. Zobacz nowe zdjęcia

40-letnia córka Dominika jest menadżerką. Za sobą ma występy w programach rozrywkowych "Agent Gwiazdy" i "Taniec z gwiazdami". Obecnie jest w trakcie rozstania z mężem Michałem Wiśniewskim, liderem grupy Ich Troje.

Sam Tajner był kombinatorem norweskim, a później skupił się na zawodzie trenera. W latach 1994-1999 pełnił funkcję wiceprezesa ds. sportowych w Polskim Związku Narciarskim, a potem ostatecznie sam objął funkcję szkoleniowca kadry i to pod jego wodzą pierwsze wielkie sukcesy odnosił Adam Małysz. W 2006 roku wybrano go na prezesa PZN i tę funkcję pełni do dziś.

Czytaj też: Ronny Hornschuh wciąż trenerem Szwajcarów. Niepewna przyszłość Simona Ammana

Kiedy Apoloniusz Tajner już był pewny, że związek z młodszą partnerką jest poważny, przedstawił ją skoczkom oraz osobom związanym z kadrą. Publicznie po raz pierwszy pokazali się podczas Turnieju Czterech skoczni w sezonie 2013/14.

Ostatnio Izabela Podolec jest już bardziej śmiała w kontaktach z mediami. W "Dzień Dobry TVN" wyznała, że prezesa PZN poznała w pociągu relacji Kraków - Warszawa. Zdradziła, że poznali się, kiedy miała 21 lat, a są parą od siedmiu. Różnica wieku im nie przeszkadza, choć przecież wybranka Tajnera jest dużo młodsza od jego córki.

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany) (link sponsorowany)

Czy Apoloniusz Tajner jest dobrym prezesem PZN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×