WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
Skoki narciarskie Sobotni konkurs drużynowy w Oslo

To był interesujący konkurs, w którym Biało-Czerwoni znów pokazali się z bardzo dobrej strony. Czekamy teraz na niedzielne zawody indywidualne. Za dzisiejszą wspólną relację dziękujemy. 

Przejdź do pełnej relacji

To był interesujący konkurs, w którym Biało-Czerwoni znów pokazali się z bardzo dobrej strony. Czekamy teraz na niedzielne zawody indywidualne. Za dzisiejszą wspólną relację dziękujemy. 

Polacy zajmują 2. miejsce w sobotnim konkursie drużynowym, a Kamil Stoch (najlepszy indywidualnie) umocnił się na prowadzeniu w 2. edycji Raw Air!

Druga kolejka rozpoczyna się z 16. belki startowej. 

Za chwilę początek finałowej serii. 

Kilka minut przerwy i wracamy do Oslo na finałową kolejkę. 

Na półmetku zawodów zdecydowanie prowadzą Norwegowie. Polacy po świetnym skoku Kamila Stocha wskoczyli na 2. miejsce. W Raw Air Kamil Stoch utrzymał prowadzenie i drugiego Roberta Johanssona wyprzedza o 6 punktów. 

Belka startowa wraca na nr 13. 

Dla Kamila Stocha belka startowa nr 12. 

Po bardzo dobrym skoku Dawida Kubackiego Polacy są już na 3. miejscu. Do drugich Niemców tracą tylko 0,6 punktu. Zdecydowanie prowadzą Norwegowie. Skoczkowie z 4. grupy będą skakać z 13. belki startowej. 

Trzecia grupa nadal będzie skakać z 14. belki startowej. 

Po niezłym, ale bez błysku skoku Stefana Huli Polacy na 5. miejscu. Zdecydowanie prowadzą już Norwegowie. 

Belka startowa obniżona do nr 14. 

Po skokach 1. grupy prowadzą Japończycy za sprawą fenomemalnego Yukiya Sato. Polacy na 4. miejscu. Dobrze rozpoczął Maciej Kot. Straty są niewielke, a w naszym zespole będą skakać coraz mocniejsi zawodnicy. 

Rozpoczynamy z belki startowej o nr 15. 

Za chwilę początek zawodów! Zapraszamy do udziału w ankiecie:

Czy Polacy wygrają konkurs drużynowy w Oslo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Przypomnijmy, że indywidualne noty uzyskane przez zawodników w dzisiejszej drużynówce będą zaliczane do klasyfikacji 2. edycji Raw Air. 

Warunki na Holmenkollbakken niemal idealne do skakania. Już w serii próbnej wiatr nie był zbyt mocny. Podobnie ma być w konkursie, który powinien rozpocząć się punktualnie o 17:00. 

Za skoczkami świetna w wykonaniu Biało-Czerwonych seria próbna. W niej (chyba nie mogło być inaczej) najlepszy był Kamil Stoch. 3. miejsce zajął Dawid Kubacki, a zespołowo najlepsi byli Polacy przed Norwegią i Austrią. Liczymy na powtórkę tych rezultatów już w głównym konkursie!

W zawodach wystąpi 10 drużyn, wśród nich oczywiście Biało-Czerwoni, którzy wystąpią w takiej kolejności: Maciej KotStefan HulaDawid Kubacki i Kamil Stoch.

Witamy serdecznie w sobotnie popołudnie. Rozpoczynamy relację live z konkursu drużynowego w Oslo, który będzie zaliczany do 2. edycji Raw Air.

>

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  Dyscyplina Skoki narciarskie
  Rozgrywki PŚ w skokach narciarskich
  Lokalizacja Oslo
  Stadion Holmenkollbakken (HS134)
  Data i godzina 10 Marca 2018, 17:00

  Zobacz również