Polski siatkarz wziął ślub. Jego żona to siostra znanego piłkarza

Piękne chwile przeżywa siatkarz reprezentacji Polski, Bartosz Kwolek. W sobotę ogłosił radosną nowinę. Jego żoną została wieloletnia sympatia, Maja Klich.

RS
Maja Klich i Bartosz Kwolek Instagram / kwolek.bartosz / Na zdjęciu: Maja Klich i Bartosz Kwolek
Ostatnie miesiące są znakomite w życiu prywatnym dla Bartosza Kwolka. We wrześniu 2022 roku siatkarz i jego partnerka Maja Klich doczekali się narodzin pierworodnego syna, Leonarda.

W sobotę para przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że stanęła na ślubnym kobiercu. Małżonka siatkarza pochwaliła się zdjęciem z ceremonii na Instastories.

Kwolek, mistrz świata z 2018 i wicemistrz z 2022 roku, reprezentował w minionym sezonie barwy Aluronu CMC Warty Zawiercie. Drużyna ze Śląska zajęła czwarte miejsce w PlusLidze, przegrywając po walce rywalizację o brąz z Resovią.

Partnerka utytułowanego przyjmującego to siostra piłkarza reprezentacji Polski, Mateusza Klicha. Maja Klich również mocno związana jest ze sportem. Pracuje jako nauczycielka wychowania fizycznego, a w przeszłości była m.in. reprezentantką Polski w pięcioboju nowoczesnym.

Czytaj także:
To nie tak miało być. Weterani zakończyli deblowy występ Jana Zielińskiego
Sensacja była blisko. To byłby życiowy sukces Polki

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×