TVP pokazało wyjątkowe nagranie z Lewandowską. I to tuż przed meczem!

7 września to data meczu reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi. Tego samego dnia swoje 35. urodziny obchodziła Anna Lewandowska. Z tej okazji TVP Sport postanowiło złożyć żonie Roberta Lewandowskiego życzenia.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Anna Lewandowska Twitter / TVP Sport / Anna Lewandowska
Los chciał, że urodziny Anny Lewandowskiej i mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej przypadł na ten sam dzień. Na chwilę przed pierwszym gwizdkiem życzenia żonie Roberta Lewandowskiego postanowiła złożyć stacja TVP Sport.

"Kiedyś pasja do karate... dziś do bachaty (taniec towarzyski, dop. SM). Wszystkiego najlepszego" - napisano na Twitterze. Do wpisu dołączono specjalne wideo, które przedstawia Annę Lewandowską na pokazie karate (zobacz poniżej).

Przypomnijmy, że Lewandowska to była zawodniczka karate. Polka na swoim koncie ma medale mistrzostw świata, Europy, a także Polski. Karierę sportową zakończyła w 2014 roku.

Następnie Lewandowska zaczęła interesować się fitnessem i w szybkim tempie została jedną z najpopularniejszych trenerek fitness nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Dodajmy, że 35-latka dzień swoich urodzin spędziła z dala od swojego męża. Robert Lewandowski tego dnia razem z reprezentacją Polski mierzył się z Wyspami Owczymi na PGE Narodowym w Warszawie.

Zobacz także:
Tak Hajto zareagowałby na słowa "Lewego"
Znana walka wieczoru na gali Clout MMA 2

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Małysz wspomina wielką wpadkę. Nauczyciele byli bezlitośni
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×