Prawdziwa fortuna. Ujawniono zarobki Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska zajmuje się nie tylko treningami i życiem rodzinnym, ale też prowadzi wiele biznesów. Brytyjski "The Sun" ujawnił jej majątek. To wielka fortuna.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Brytyjski tabloid "The Sun" przygotował zestawienie najbogatszych partnerek piłkarzy. Jedną z czołowych pozycji zajmuje w nim Anna Lewandowska, która od lat prowadzi wiele biznesów i buduje swoje imperium. Żona Roberta Lewandowskiego działa m.in. w branży fitness. Ma swoje aplikacje i programy treningowe, a także prowadzi obozy czy siłownie.

Jej ćwiczenia i przygotowywane programy cieszą się dużym zainteresowaniem Polaków. To przekłada się też na zarabiane pieniądze. Z szacunków dziennikarzy wynika, że to wielka fortuna. Wynosi ona 36 milionów funtów, co w przeliczeniu daje ponad 180 milionów złotych.

"Lewandowska zarabia mnóstwo pieniędzy dzięki swoim przedsiębiorczym umiejętnościom oraz zamiłowaniu do wszystkiego, co ma związek z dietą i fitnessem. Przed zbudowaniem swojego biznesowego imperium była czołową zawodniczką w karate" - czytamy.

ZOBACZ WIDEO: Co Polacy myślą o reprezentacji Polski i Michale Probierzu? "Oglądałem. Źle zrobiłem"

Przypomniano, że 10 lat temu Lewandowska została dietetykiem i udzielała za pośrednictwem bloga porad dietetycznych. Od tego czasu dzieli się też swoimi planami treningowymi. Dodano, że ma markę zdrowych przekąsek i produktów dietetycznych i działała na rynku cateringu dietetycznego.

Pod względem majątku Lewandowską wyprzedzają tylko dwie WAGs. To Victoria Beckham, której majątek szacuje się na 55 mln funtów (ponad 276 mln zł) oraz Pilar Rubio - żona Sergio Ramosa. Majątek prezenterki telewizyjnej i aktorki to ponad 236 mln zł.

Lewandowska wyprzedza za to inne znane osobistości. Za nią są m.in. Ana Ivanović (żona Bastiana Schweinsteigera) czy Georgina Rodriguez (życiowa partnerka Cristiano Ronaldo).

Czytaj także:
Dostaliśmy potwierdzenie ws. "Lewego". "Piszę to z bólem serca"
Reprezentanci staną do walki. Tomasz Hajto: "Charakteru mi nie złamią"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×