"Jesteś wspaniała". Lewandowska sprawiła niespodziankę przyjaciółce

W poniedziałek 11 grudnia swoje 56 urodziny obchodzi Joanna Przetakiewicz, polska projektantka mody, założycielka "La Mania". Niespodziankę sprawiła jej przyjaciółka Anna Lewandowska.

MM
Joanna Przetakiewicz (z lewej) i Anna Lewandowska (z prawej) Getty Images / John Phillips / Instagram / Na zdjęciu: Joanna Przetakiewicz (z lewej) i Anna Lewandowska (z prawej).
W świecie mody Joanna Przetakiewicz jest niezwykle znana oraz ceniona. Polka jest m.in. projektantką mody, przedsiębiorczynią, założycielką i dyrektorką modowej marki oraz dyrektorką kreatywną domu mody "La Mania", oraz radcą prawnym i inicjatorka akcji Era Nowych Kobiet.

Dzięki swojej działalności ma wiele znajomości w świecie show-biznesu. Nie jest tajemnicą, że jedną z jej przyjaciółek jest znana polska trenerka personalna oraz dietetyczka Anna Lewandowska, żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej Roberta.

W związku z poniedziałkowymi urodzinami Przetakiewicz, Lewandowska na Instagramie sprawiła niespodziankę swojej przyjaciółce. - Wszystkiego najlepszego Joasiu. Jesteś wspaniała! Uwielbiam Twoją energię. Jesteś inspiracją dla tak wielu kobiet! - czytam na relacji instastory Lewandowskiej.

O przyjaźni Przetakiewicz z Lewandowskimi głośno mówiło się pod koniec ubiegłego roku. Wtedy projektantka modowa odwiedziła swoich znajomych na ich zaproszenie do Barcelony. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zrobił to na siedząco. Po prostu magia

Zobacz także:
Uciekł z klatki. Absurdalna wypłata dla Fabijańskiego
Zdjęcie jest już w sieci. Zobacz, z kim zjadła obiad Sabalenka

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×