Ma 93 lata, a małżonka? Ta różnica wieku zwala z nóg

Poznali się podczas wyścigów w Brazylii. Dziś "Bernie" Ecclestone i dużo młodsza od niego Fabiana Flosi razem wychowują 3,5-letniego synka.

PB
Bernie Ecclestone z żoną Fabianą Getty Images / Photo by Charles Coates/Getty Images / Na zdjęciu: Bernie Ecclestone z żoną Fabianą

93-letni Bernard Charles "Bernie" Ecclestone to osobistość świata Formuły 1. Wieloletni prezes (rządził F1 przez blisko 40 lat - do stycznia 2017 r.) swoją obecną żonę - Brazylijkę Fabianę Flosi (na zdjęciu głównym zrobionym w 2018 r.) - poznał dzięki wyścigom.

Para po raz pierwszy spotkała się w 2009 roku podczas GP Brazylii na torze Interlagos. Flosi pracowała wtedy przy obsłudze imprezy w dziale marketingu. Jak pisze "The Sun", od razu zaiskrzyło między nimi.

Trzy lata później Ecclestone i Flosi wzięli ślub. Wesele odbyło się w ekskluzywnym domu brytyjskiego przedsiębiorcy w kurorcie Gstaad w Szwajcarii. Posiadłość jest jedną z najbardziej prestiżowych nieruchomości w okolicy.

Piękność z Kraju Kawy jest trzecią żoną byłego szefa F1. Wcześniej był w związkach ze Slavicą (małżeństwo przetrwało 24 lata) oraz Ivy (była jego pierwszą małżonką).

W lipcu 2020 r. gruchnęła wiadomość, że Ecclestone po raz czwarty został ojcem. Flosi urodziła mu pierwszego syna (miliarder ma trzy córki z poprzednimi partnerkami). Rodzice dali chłopcu na imię Ace.

Patrząc na wspólne zdjęcia "Berniego" i Fabiany, nie sposób nie zauważać sporej różnicy wieku, która ich dzieli. Ta rzeczywiście jest bardzo duża. Flosi jest bowiem młodsza od swojego słynnego męża aż o... 46 lat!

Zobacz:
Zbudował potęgę F1. Ecclestone doczekał się serialu
Chwalił Hitlera i Putina. W serialu to przemilczano

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×