Nie przeszkadza im różnica wieku. A ta jest całkiem spora

Jak widać, różnica wieku nie stanowi problemu dla zakochanych. Regułę potwierdzają Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, których związek odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

MB
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski Instagram / Na zdjęciu: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Na temat potencjalnego związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego huczało od dłuższego czasu. Para potwierdziła plotki w październiku 2022 roku. Podczas jednej z gal Telewizji Polskiej aktorka serialu  "M jak miłość" miała na palcu pierścionek. Okazało się, że oboje są... zaręczeni.

Plany gwiazd zdradzili ich znajomi w rozmowie z WP Kobieta (więcej przeczytasz TUTAJ). Taka wiadomość wywołała niemałą burzę w mediach społecznościowych.

W komentarzach można było przeczytać wiele pytań dotyczących różnicy wieku między Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Otóż dziennikarz sportowy obchodził pod koniec stycznia 51. urodziny, a znana aktorka w październiku skończyła 41 lat. Rocznikowo jest więc dziewięć lat różnicy.

Mimo wszystko największe kontrowersje wzbudziła ich przeszłość - głównie przez fakt zakończenia długoletnich relacji. Cichopek w 2008 roku poślubiła Marcina Hakiela. Za to Kurzajewski przez 24 lata był w związku małżeńskim z Pauliną Smaszcz.

Gwiazdy Telewizji Polskiej poznały się rzecz jasna w miejscu zatrudnienia. On pracował w stacji jako dziennikarz sportowy. Za to aktorkę cały kraj zna z jej roli w serialu "M jak miłość". 41-latka później została też prezenterką publicznego nadawcy.

Kurzajewski wraz z Cichopek prowadzili również "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2. Pod koniec stycznia potwierdzili jednak odejście z programu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz też:
Jej doświadczenie pomogło. Tajner wdzięczny żonie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ależ kontra! Wystarczyło tylko jedno podanie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×