Była w szoku, gdy Żyła od niej odszedł. Dziś ma innego mężczyznę

W 2018 roku na jaw wyszło, że Piotr Żyła rozstał się z żoną Justyną. Ta długo nie mogła pogodzić się z rozpadem małżeństwa. W mediach odbyło się publiczne pranie brudów. To już jednak przeszłość. Dziś Justyna Lazar ma nowego życiowego partnera.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Justyna Lazar Instagram / Na zdjęciu: Justyna Lazar
Trzykrotny mistrz świata jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Fani uwielbiają Piotra Żyłę nie tylko za sportowe osiągnięcia, ale także za sposób bycia. Był czas, że jego medialne wypowiedzi odbijały się szerokim echem, a ludzie uwagę zwracali głównie na charakterystyczny śmiech Żyły i zdawkowe odpowiedzi. Za to go kochali.

Skoki narciarskie w ich życiu były obecne praktycznie zawsze. Wszak Justyna Lazar to kuzynka Adama Małysza. Jednak w 2018 roku Żyłowie przeżywali trudne chwile. Wtedy na jaw wyszło, że skoczek odszedł od żony Justyny Lazar i związał się z inną kobietą. To, kto jest jego nową partnerką długo było tajemnicą. Ostatecznie internauci wyśledzili, że to Marcelina Ziętek.

"Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę" - napisała w 2018 roku na swoim profilu Justyna Lazar. Para małżeństwem była od 2006 roku. Wspólnie wychowali dwóch synów.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Kobieta długo nie mogła pogodzić się ze zdradą męża. W mediach oboje prali brudy. Na jaw wychodziły kolejne szokujące szczegóły ich relacji. Lazar przez lata żyła w cieniu męża i zajmowała się domem. Dopiero po rozwodzie stała się popularna i czerpała z tego garściami.

W mediach opowiadała o romansie męża i zaniedbywaniu przez niego dzieci. Kłóciła się z obecną partnerką skoczka. Sprawa wylądowała w sądzie, który nałożył na Justynę Żyłę karę grzywny w ramach zadośćuczynienia Marcelinie Ziętek, którą finalnie zapłacił Piotr Żyła.

Była już żona Piotra Żyły wzięła udział w sesji zdjęciowej w magazynie "Playboy", a jedno ze zdjęć opatrzono podpisem "Góralu, czy ci nie żal". - Chcę, żeby zobaczył, co stracił - powiedziała. Wystąpiła też w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie jej taneczne umiejętności były mocno krytykowane przez jury. Ruszyła też z autorskim projektem kulinarnym "UwaŻyła". Sukcesu jednak nie było.

Z kolei w 2019 roku została prowadzącą programu na kanale Active Family "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta". Tematem było godzenie skłóconych członków rodziny. Zagrała również epizodyczną rolę w serialu "Szpital", gdzie wcieliła się w postać celebrytki.

Dziś o Justynie Lazar-Żyle jest zdecydowanie ciszej. W 2021 roku rozwinął się jej nowy związek. Z partnerem była na weselu Karoliny Małysz. Nie ujawniła, kim jest tajemnicy mężczyzna. - Mój partner jest po prostu dobrym człowiekiem, tak go postrzegam. Ale proszę wybaczyć, nie będę o nim więcej mówić, bo taką decyzję podjęliśmy - powiedziała.

Czytaj także:
Co za wieści! Gwiazdor skoków wraca do rywalizacji
Skandalu w skokach ciąg dalszy. "Nie spodobało się na Zachodzie"


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×