Może zakręcić się w głowie. Oto majątek Gołoty

Od tych liczb może się zakręcić w głowie! Dzięki bogatej w sukcesy karierze bokserskiej i mądrym inwestycjom Andrzej Gołota może pochwalić się teraz prawdziwą fortuną.

MB
Andrzej Gołota PAP / Darek Delmanowicz / Na zdjęciu: Andrzej Gołota
Choć Andrzej Gołota swój ostatni zawodowy pojedynek stoczył w 2013 roku, niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem mediów oraz sympatyków sportów walki. Mówimy w końcu o jednej z ikon polskiego boksu, która w przeszłości dostarczyła nam wielu emocji.

"Andrew" w trakcie zawodowej kariery stoczył 52 walk, z czego 41 z nich zakończył na swoją korzyść. Aż 33 razy ta sztuka udała mu się poprzez nokaut.

Legendarny pięściarz z ringu podniósł naprawdę duże pieniądze. Według analizy dziennikarza Przemysława Garczarczyka, który na co dzień mieszka w USA, Andrzej Gołota zainkasował na walkach łącznie od 9 do 10 milionów dolarów, co w przeliczeniu po obecnym kursie daje nam kosmiczne liczby.

ZOBACZ WIDEO: Osiągnął cel. Damian Janikowski potwierdza wielką walkę

Wychodzi na to, że na samym boksie Andrzej Gołota zarobił od 35,8 do 39,7 milionów złotych. Robi wrażenie!

Oczywiście to nie wszystko, ponieważ "Andrew" zdecydował się mądrze zainwestować te pieniądze w nieruchomości. Jak zaznaczył "Super Express", pomagała mu w tym jego żona - Mariola Gołota, która z wykształcenia jest prawniczką.

Podejmowane przez małżeństwo decyzje okazały się strzałem w dziesiątkę. Rodzina Gołotów może pozwolić sobie na dostatnie oraz bajkowe życie i nigdy nie będzie musiała się już martwić o stan swojego konta.

Czytaj także:
Ostrzega Polaka przed walką o pas. "Bardzo mocno bije"
Tak spędził Wielkanoc. Błachowicz zaskoczył fanów

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×