Hajto wystąpił w "Ninja Warrior". Padły kultowe hasła

Trwa dziewiąta edycja emitowanego na antenie Polsatu programu Ninja Warrior Polska. W jednym z odcinków jako gość pojawił się Tomasz Hajto. Nie sprawdził się jednak na torze przeszkód.

ŁW
Łukasz Jurkowski, Tomasz Hajto, Jerzy Mielewski Instagram / Na zdjęciu: Łukasz Jurkowski, Tomasz Hajto, Jerzy Mielewski
Ninja Warrior Polska to program telewizyjny, w którym uczestnicy sprawdzają swoje umiejętności na specjalnym torze przeszkód. Liczy się nie tylko przejście kolejnych elementów toru, ale i czas. Najlepszy zawodnik ma szansę na sięgnięcie po 200 tysięcy złotych nagrody. Oczywiście jeśli wejdzie na 21-metrową linę w czasie poniżej 25 sekund.

W jednym z odcinków dziewiątej edycji programu gościem był Tomasz Hajto. Były piłkarz reprezentacji Polski i Schalke 04 Gelsenkirchen nie spróbował swoich sił na torze, ale na stanowisku komentatorskim, gdzie towarzyszyli mu Łukasz Jurkowski i Jerzy Mielewski.

- To jest chyba najcięższe, tu się chyba wielu uczestników wyłożyło - komentował Hajto. - Wiesz co jest ważne? Te detale - odpowiedział Mielewski, który w charakterystyczny sposób nawiązał do sposobu komentowania byłego piłkarza.

ZOBACZ WIDEO: Polacy zachwyceni po awansie na Euro 2024! Doceniają osiągnięcie kadry

- Ważne jest "antizipieren". Musisz przewidywać, co się może stać, jak się nie rozpędził. Na lajcie to nie jest. Wygląda to na duże wyzwanie żeby ten tor przejść - dodał Hajto.

Czy były piłkarz, który obecnie robi karierę we freak fightach, spróbuje swoich sił na torze Ninja Warrior Polska? Podczas programu dostał zaproszenie.

- Nie wiem czy w tej edycji, ale przemyślę - powiedział Hajto. Nagranie można zobaczyć poniżej.

https://www.instagram....RSp5UMQqD/

Czytaj także:
Niedosyt Warty Poznań i KGHM Zagłębia Lubin
"Coś nie grało". Doszło do skandalu w Cardiff?

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×