Dla Cristiano Ronaldo to szczególny dzień. Zdobył się na szczere wyznanie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
Instagram / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
zdjęcie autora artykułu

Dwa lata temu Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zostali rodzicami. Wtedy też rozegrał się dramat. Na świat przyszła Bella, ale jej brat bliźniak zmarł przy porodzie.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=2490]

Cristiano Ronaldo[/tag] i Georgina Rodriguez wychowują piątkę dzieci. Hiszpańska modelka jednak jest biologiczną mamą tylko Alany Martiny i Belli Esmeraldy. Cristiano Junior oraz bliźniaki Eva Maria i Mateo przyszli na świat dzięki surogatkom.

Rodzina jednego z najlepszych piłkarzy na świecie jednak miała być większa. Rodriguez w drugiej ciąży nosiła w brzuchu bliźniaki. Wszyscy z wielką niecierpliwością wyczekiwali narodzin kolejnych dwóch potomków sławnej pary, ale przy porodzie rozegrał się dramat.

Chłopiec o imieniu Angel nie przeżył porodu. Na świat przyszła tylko dziewczynka Bella Esmeralda. Piłkarz i modelka przeżyli mocną traumę, a to wszystko wydarzyło się 18 kwietnia 2022 roku.

Mamy zatem drugie urodziny Belli Esmeraldy i jednocześnie drugą rocznicę tragedii, która spotkała Angela. "CR7" pamięta o obu dzieciach i zamieścił wyjątkowy wpis na Instagramie.

"Gratulacje kochanie, kochamy cię" - napisał piłkarz i dodał hasztag z imionami obu bliźniaków #AngelyBella.

Cristiano Ronaldo wygrał sprawę z Juventusem. Klub zapłaci mu potężną kwotę >> Robi ogromne wrażenie! Oto nowe auto Ronaldo >>

ZOBACZ WIDEO: Marcin Gortat przyjechał do umierającego ojca. "Myślę, że tata mnie rozpoznał"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty