Była jedną z najpiękniejszych polskich lekkoatletek. Tak wygląda dziś

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Dean Mouhtaropoulos / Staff / Na zdjęciu: Emilia Ankiewicz
Getty Images / Dean Mouhtaropoulos / Staff / Na zdjęciu: Emilia Ankiewicz
zdjęcie autora artykułu

Polacy przez lata zachwycali się jej urodą. Od 2021 roku zrobiło się o niej nieco ciszej za sprawą zakończenia kariery sportowej. Jak wygląda dziś Emilia Ankiewicz?

W tym artykule dowiesz się o:

"Zdanie, które w tym momencie czytacie, przed zatwierdzeniem posta usuwałam kilka razy. Muszę to w końcu jednak napisać: oficjalnie kończę swoją przygodę ze sportem" - takimi słowami w sierpniu 2021 Emilia Ankiewicz ogłosiła, że kończy profesjonalnej karierę.

Lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 metrów przez płotki w trakcie zawodowego uprawiania sportu zdobyła mnóstwo medali w krajowych imprezach. Jej największym sukcesem był natomiast awans do półfinału zmagań w swojej konkurencji w Rio de Janeiro 2016, gdzie ustanowiła rekord życiowy z czasem 55,89.

Krótko po zakończeniu kariery w jej życiu sporo się zmieniło. Stanęła na ślubnym kobiercu, powiedziała sakramentalne "tak" Michałowi Obukowiczowi, sędziemu piłki nożnej. Od kwietnia 2022 r. nosi podwójne nazwisko.

Nie zmieniło się natomiast to, że dziś 33-letnia Emilia Ankiewicz-Obukowicz, której urodą - gdy była na świeczniku - zachwycali się Polacy, a niektórzy mówili nawet, że to "jedna z najpiękniejszych Polek", wciąż wygląda olśniewająco. Zobaczcie sami na poniższych zdjęciach.

Emilia Ankiewicz w 2016 roku:

Getty Images/Dean Mouhtaropoulos / Staff
Getty Images/Dean Mouhtaropoulos / Staff

Emilia Ankiewicz dziś:

Zobacz też: Nie spodziewała się? Tak Kubacki oświadczył się żonie Anna Lewandowska ma zdolnego brata. Nie wszyscy wiedzą, czym się zajmuje

ZOBACZ WIDEO: Wcześniej o tym nie mówił. "Dałem jej pieniądze. Oszukała mnie"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty