Fame MMA. Marcin Najman pochwalił "Bonusa BGC". "Walczył lepiej od Przemysława Salety"

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Leszek Szymański / Marcin Najman (z lewej) w trakcie przegranej walki na PGE Narodowym
PAP / Leszek Szymański / Marcin Najman (z lewej) w trakcie przegranej walki na PGE Narodowym
zdjęcie autora artykułu

Marcin Najman wykorzystał kolejną okazję, aby zakpić z Przemysława Salety. Swojego dawnego rywala porównał do Piotra Witczaka, z którym wygrał na gali Fame MMA 5.

[tag=17427]

Marcin Najman[/tag] niedawno drugi raz w karierze wygrał w formule MMA. Na gali Fame MMA 5 wygrał z Piotrem Witczakiem w pierwszej rundzie. Zwycięstwo z "Bonusem BGC" jednak było obowiązkiem dla byłego pięściarza.

Fame MMA 5. Marcin Najman wyśmiał kolejnego rywala. "Pewnie nadal rozrywa koszulkę" >> "El Testosteron" bardzo chętnie wraca do zwycięskiego pojedynku. Tym razem postanowił pochwalić swojego przeciwnika. Zrobił to jednak po to, by zakpić z Przemysława Salety.

Fame MMA. Duże zyski organizacji. Dzięki walkom celebrytów zyskała pół miliona złotych >> Najman i Saleta od wielu lat są skonfliktowani, przez co przy wielu okazjach wbijają sobie szpilki. Dwa razy spotkali się w ringu i za każdym razem górą był drugi z nich. "El Testosteron" szczególnie nie potrafi pogodzić się z porażką na KSW 14, bo uważa, że jego rywalowi pomógł sędzia.

ZOBACZ WIDEO: Peter Schmeichel: Mój syn chciał dostać się do płonącego helikoptera. Tego się nie robi

Źródło artykułu:
Czy chciałbyś, aby doszło do trzeciej walki Najmana z Saletą?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)