Kokpit Kibice

Gala Fame MMA 6 na razie niezagrożona. Wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności

Jak będzie wyglądać organizacja Fame MMA 6 w trakcie pandemii koronawirusa? Szefowie organizacji zapewniają, że uczestnicy gali będą bezpieczni. W dodatku wielką tajemnicą jest miejsce, w którym odbędzie nietypowa gala.
Robert Czykiel
Robert Czykiel
Ring girl podczas gali FAME MMA WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Ring girl podczas gali FAME MMA

Imprezy sportowe w Polsce zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Niektóre rozgrywki przedwcześnie zakończono, inne są zawieszone do odwołania. Mimo to zgodnie z planem odbędzie się gala Fame MMA 6.

Obecna sytuacja jednak wymusiła na organizatorach liczne zmiany. Zawody miały się odbyć w Częstochowie, ale przeniesiono je do studia i stamtąd będą transmitowane na żywo w systemie PPV. W dodatku miejsce gali jest strzeżoną tajemnicą.

- Nie chcemy tego podawać w tym momencie. Będzie w zamkniętym studio telewizyjnym, ale staramy się utrzymywać lokalizację w tajemnicy, aby uniknąć zebrania się fanów, którzy chcieliby zobaczyć swoich ulubieńców, wziąć autograf, czy zrobić sobie zdjęcie. Do ostatniego momentu będziemy trzymać lokalizację w tajemnicy - mówi w "Super Expressie" współwłaściciel Krzysztof Rozpara.

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"

Organizatorzy jednocześnie zapewniają, że zawodnicy nie mają powodów do obaw. Zostaną wprowadzone rozwiązania, które mają zapobiec zakażeniu koronawirusem. Uczestnicy jednak nie mają co liczyć na testy.

- To jest niemożliwe, to mogą wykonać tylko wyznaczone laboratoria. Ale będziemy stosować wszystkie zalecenia służb epidemiologicznych, sanepidu. Będzie na miejscu dodatkowa służba medyczna, lekarz, pomiary temperatury wszystkich osób wchodzących, rękawiczki, maseczki, żele, dezynfekcja oktagonu po każdej walce - tłumaczy Rozpara.

Gala Fame MMA 6 odbędzie się w sobotę 28 marca i będzie dostępna tylko w systemie PPV.

Fame MMA 6 - karta walk:
Kamila "Zusje" Smogulecka vs Marta "Linkimaster" Linkiewicz
Wojtek Gola vs Marcin "Rafonix" Krasucki
Piotr "Bestia" Piechowiak vs Marcin Najman
Mateusz "L Pro" Łapot vs Jakub "Kubańczyk" Flas
Maciek Rataj vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
Bartosz "Qbik" Kubik vs Cyprian "Cypis" Racicki
Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Alan "Alanik" Kwieciński
Maciej "Szewcu" Szewczyk vs Dawid "Ambro" Ambroziak

FAME MMA. 7. edycja gali prawdopodobnie w październiku >>

FAME MMA 6. Marta Linkiewicz: Moja twarz będzie "kocia". Chciałabym pokazać coś więcej >>

Czy będziesz oglądać galę Fame MMA 6?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×