Boks. Mike Tyson wciąż ma to coś. Internauci zachwyceni jego postawą na treningu (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Donald Kravitz / Na zdjęciu: Mike Tyson
Getty Images / Donald Kravitz / Na zdjęciu: Mike Tyson
zdjęcie autora artykułu

Mike Tyson opublikował wideo, po obejrzeniu którego wiele osób popadło w zachwyt. Legendarny pięściarz pokazał, że nie zapomniał, jak się boksuje i jest w stanie ponownie wejść do ringu.

W tym artykule dowiesz się o:

Niedawno pojawiły się informacje, że Mike Tyson chce wrócić do bokserskiego ringu, by toczyć walki, z których zysk będzie przekazywany na cele charytatywne. Słynny pięściarz trenuje codziennie i zapewnia, że robi wszystko, żeby odpowiednio szlifować formę. By nie być gołosłownym, opublikował na Instagramie film z treningu.

Na temat postawy Tysona w tym materiale wideo napisał brytyjski tabloid "Daily Star". Już w tytule jego dziennikarze podkreślają, że Amerykanin wciąż ma przerażająco mocny cios. Nagranie doskonale pokazuje, z jak wielką siłą uderza emerytowany pięściarz. W pewnym momencie jego trener aż odskakuje na bok.

"Mistrzu, nadal masz to coś" - napisał w komentarzach jeden z zachwyconych internautów. Wpisy innych instagramowiczów były utrzymywane w podobnym tonie. "Tymi ciosami wysłałbyś większość aktualnych bokserów do szpitala lub do domu pogrzebowego" - stwierdził kolejny z komentujących.

Fani Tysona marzą o tym, by znów zobaczyć go w akcji podczas walki. Jeżeli plan pięściarza się powiedzie, to wkrótce pragnienia jego sympatyków zostaną zaspokojone. Gołym okiem widać, że 53-latek jest szalenie mocno zdeterminowany, by wrócić do ringu.

Czytaj także: - Felix Sturm skazany na trzy lata więzienia. Za oszustwa podatkowe Władimir Kliczko zażartował z Joshuy. "Pozwoliłem mu wygrać"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): Chalidow nie chce walki z Durajewem. Wyjaśnił dlaczego

Źródło artykułu: