Fame MMA 7. Bukmacherzy: Kamil Hassan zrewanżuje się na Maksymilianie Wiewiórce

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
zdjęcie autora artykułu

W rewanżu podczas gali Fame MMA 7 zmierzą się Kamil "Hassi" Hassan i Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Zdaniem bukmacherów, wynik drugiego pojedynku obu zawodników będzie inny niż poprzednio.

W tym artykule dowiesz się o:

Obaj zawodnicy raz już się zmierzyli. Podczas Fame MMA 3 w oktagonie przez decyzję triumfował "Wiewiór". "Hassi" tym się jednak nie zraził i podczas Fame MMA 5 ogłosił, że chciałby zmierzyć się w rewanżu.

Kamil Hassan pokonał w swojej ostatniej walce przez efektowny nokaut Olega Riaszeńcewa. Z kolei jego przyszły konkurent, Maksymilian Wiewiórka, nie występował w klatce od czasu triumfu nad "Hassim".

Bukmacherzy uważają, że tym razem wynik pojedynku będzie odmienny. Znacznie większe szanse dają Hassanowi, na którego kurs wyniósł ok. 1.4. Z kolei przelicznik na Wiewiórkę oscyluje wokół 2.6.

Sobotnia gala Fame MMA 7 odbędzie się w Łodzi i dostępna będzie jedynie dla wybranej, kilkudziesięcioosobowej grupy kibiców. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00 i transmitowane będzie w systemie pay per view. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w tym relacja "live", na WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> Fame MMA 7. Marcin Najman po ostatnim treningu. Podziękował Andrzejowi Gołocie -> MMA. Mateusz Gamrot rozchwytywany. Otrzymał oferty z UFC, Bellatora, PFL i innych organizacji -> MMA. Barbara Nalepka i Paweł Bielic z kontraktami w FEN

Źródło artykułu: