Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Co za dzień Adama Małysza! Były skoczek został magistrem. "Kolejny sukces"

Adam Małysz nie spoczywa na laurach. Wybitny polski sportowiec obronił pracę magisterską, a o sukcesie byłego skoczka poinformował Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.
Igor Kubiak
Igor Kubiak
Adam Małysz z pracą magisterską Facebook / Wydział Zarządzania Politechnika Częstochowska / Adam Małysz z pracą magisterską

W mediach społecznościowych częstochowskiej uczelni pojawiło się zdjęcie Adama Małysza z pracą magisterską. 42-latek jest w maseczce i unosi kciuk do góry. "Kolejny sukces! Adam Małysz, jeszcze niedawno nasz Student na kierunku zarządzanie, a dzisiaj już Absolwent. Życzymy Panu powodzenia" - napisano obok fotografii.

Co ciekawe, sam Małysz nie pochwalił się sukcesem internautom. W środę w mediach społecznościowych wstawił jedynie zdjęcie z jednego z treningów polskich skoczków (zobacz TUTAJ). Również wcześniej nie zdradzał, że przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej.

Tym samym Małysz nie robił sobie przerwy w nauce po obronieniu licencjatu, co miało miejsce 2 lipca 2018 roku. Tamta praca dotyczyła jego rodzinnego miasta i była zatytułowana "Produkt turystyczny i jego promocja na przykładzie miasta Wisły".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: niewiarygodna wymiana! Wybiegł poza kort, wrócił i... Zobacz koniecznie

Licencjat Małysz obronił na kierunku turystyka i rekreacja na Politechnice Częstochowskiej. Do studiowania polskiego mistrza namówił jego rajdowy kolega Jakub Brzeziński.

Małysz jest jednym z najwybitniejszych polskich sportowców. Zdobył cztery medale olimpijskie. Czterokrotnie został mistrzem świata i zwycięzcą Pucharu Świata. Po zakończeniu kariery skoczka startował w rajdach terenowych, w tym w Rajdzie Dakar. Obecnie pełni rolę dyrektora w Polskim Związku Narciarskim do spraw skoków i kombinacji norweskiej.

Czytaj teżGwiazdor skoków kiedyś przekazał Adamowi Małyszowi ważną radę. Teraz on daje ją Idze Świątek

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2):
 • maras 13 Zgłoś komentarz
  a maturę z układania dachówek to kiedy zrobił. A ta politechnika to taka szkoła gdzie tytuł dostaje się na rozkaz ? On dostał rozkaz ,że ma zdać a oni ,że mają go wyróżnić
  Czytaj całość
  tytułem magistra . Quźwa WUML nowego typu. ( informacja dla młodzieży WUML to wojewódzki uniwersytet marksizmu i leninizmu gdzie nieuki zdobywały tytuły nie wiedzę) . Pani Justyna z Kasiny Wielkiej się teraz pewnie śmieje do rozpuku z tego magistra. Proszę o opublikowanie prac naukowych magistra Małysza.
  • yes Zgłoś komentarz
   "Co ciekawe, sam Małysz nie pochwalił się sukcesem internautom" - jego sprawa! Pod artykułem zalecanym wyżej do przeczytania, napisałem/zapytałem: "Czy dyrektor nie
   Czytaj całość
   powinien zająć się sprawami dyrektorskimi i do tego również w kombinacji norweskiej". Może będzie jakiś artykuł na temat działań Małysza i PZN w zakresie "poza skokowym"?
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×