Fame MMA 8. Kamila "Zusje" Smogulecka - Dagmara Szewczyk. Zapowiedź walki [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FAME MMA / Kamila Zusje Smogulecka
Materiały prasowe / FAME MMA / Kamila Zusje Smogulecka
zdjęcie autora artykułu

Podczas gali Fame MMA 8 dojdzie do walki pań. W klatce zmierzą się Kamila Smogulecka (0-1) i Dagmara Szewczyk (0-0). Obejrzyj zapowiedź starcia.

W tym artykule dowiesz się o:

"Zusje" zasłynęła po występie w teledysku do utworu "My Słowianie" autorstwa Cleo i Donatana, pięć lat temu. Wtedy Kamila Smogulecka  posługiwała się pseudonimem "Luxuria Astaroth".

Od tamtej pory jej kariera przyspieszyła w zbyt szybkim tempie, co doprowadziło do poważnych problemów prywatnych i uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Z czasem jednak postanowiła się zmienić. Bez wahania przyjęła propozycję starcia w mieszanych sztukach walki.

W klatce Fame MMA zadebiutowała w marcu podczas szóstej edycji. Zmierzyła się z kontrowersyjną Martą Linkiewicz. "Linkimaster" pokonała ją przez decyzję.

Najbliższą konkurentką 23-latki została Dagmara Szewczyk. Na co dzień jest ona trenerką fitness, pracuje również jako modelka. Sławę zdobyła w mediach społecznościowych. Fani MMA mogą ją kojarzyć także jako ring girl. Kilka razy brała udział w czołowych galach w Polsce.

Zobacz zapowiedź:

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w łódzkim Hotelu Hilton. Dojdzie tam do dziesięciu pojedynków. W karcie walk znaleźli się między innymi Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Marcin Najman i Kasjusz Życiński. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV. Początek o 19:30.

Zobacz także: -> Fame MMA. Don Kasjo i Marcin Najman będą walczyć o pas króla. "Nawet jak wygra, to go nie dostanie" -> Boks. Tymex Boxing Night 14. Burmistrz Szydłowca. Artur Ludew: Idziemy za ciosem i czekamy na dobry boks -> MMA. FEN 31. Znamy cenę PPV za galę. Osiem pojedynków w karcie walk

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Tyson Fury trenował na worku i nagle... Zobacz, co tam się wydarzyło!

Źródło artykułu: