KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Fame MMA 8. Kto jest kim? Marcin Dubiel - naczelny aferzysta polskiego YouTube'a

Dla Marcina Dubiela udział w Fame MMA jest absolutnym debiutem jeżeli chodzi o styczność ze sportami walki. 24-latek jest jednym z najpopularniejszych YouTuberów w Polsce. Inna sprawa, że, delikatnie mówiąc, dotychczas nie miał najlepszej opinii.

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Marcin Dubiel YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Marcin Dubiel
- Dubiel jest k***a niezniszczalny - te słowa wypowiedziane przez Sylwestra Wardęgę w jednym z jego filmów cieszą się sporą popularnością. Doskonale oddają dotychczasową przygodę Marcina Dubiela z YouTubem. Ma on bowiem na koncie niezliczoną ilość mniejszych lub większych wpadek.

- Trochę jest tak, że wszystko co miało miejsce, także te złe rzeczy, doprowadziło do tego, że mogę wyciągnąć jakieś lekcje i nauczki. Reasumując mam za***isty bagaż doświadczeń, ale popełniłem wiele błędów w życiu - powiedział jakiś czas temu Dubiel w jednej ze swoich relacji na Instagramie.

Co zatem Dubiel ma na sumieniu? Około trzy lata temu najgłośniej było o jego ustawianych prankach (żartach robionych innym ludziom), czego szczytem był nagi bieg po galerii handlowej, co spotkało się z bardzo ostrą krytyką. Nazwisko Dubiela stało się w zasadzie synonimem słabych pranków.

ZOBACZ WIDEO: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Szef KSW odpowiada!

Inną z jego wpadek był film, którego założenia choć szczytne, bo była nimi pomoc potrzebującym, także nie wyszedł najlepiej. Z nagrania wylewało się epatowanie drogimi ciuchami i pieniędzmi. Trzeba jednak przyznać, że kilka osób otrzymało wsparcie finansowe. Przy okazji jednak wsparł bezdomnego parą drogich markowych butów, co znów spotkało się z ostrą krytyką z wielu stron.

Ostatnią z wpadek YouTubera było nagranie z jego wyprawy do Kenii, która w zamyśle miała wesprzeć akcję pomocy tamtejszym mieszkańcom. Dubiel, podczas podróży zamieścił na swoim Instagramie nagranie, na którym jeden z jego kolegów, niosąc mu dziecko, zwrócił się do niego słowami: - Ej Marcin, zobacz stary, skośny murzyn. Co jest grane? - wypalił. Po tym zajściu od Dubiela odwrócili się reklamodawcy, a także miał spore problemy w utrzymaniu się w składzie popularnego "Teamu X".

Ostatecznie jednak, żadna z internetowych wpadek, nie zniszczyła chłopaka. Wciąż działa w internecie. Co ciekawe, podczas walki na Fame MMA lwia część publiki opowiada się po jego stronie. Podczas, gdy Błoński na kolejnych konferencjach i wywiadach popisuje się arogancją i atakami w stronę byłego kolegi, Dubiel zachowuje spokój. "Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale chcę aby Dubiel wygrał" - to najpopularniejsza opinia, jaka krąży w komentarzach dotyczących walki. Jak zauważył w jednym z programów "Boxdel" - Fame MMA może być szansą resetu dla reputacji Dubiela.

Marcin Dubiel 

Wzrost: 183cm
Waga: 76,5kg
Rekord w Fame MMA: Debiut

Kacper "Blonsky" Błoński 

Wzrost: 186cm
Waga: 84,5kg
Rekord w Fame MMA: Debiut

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w łódzkim Hotelu Hilton. Dojdzie tam do dziesięciu pojedynków. W karcie walk znaleźli się między innymi Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Marcin Najman i Kasjusz Życiński. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV. Początek o 19:30.

Pozostałe sylwetki zawodników Fame MMA 8:

Maciej "Szewcu" Szewczyk >>>
Gamou Fall >>>

Piotr Pająk >>>
Alan Kwieciński >>>

Patryk "Mortalcio" Baran >>>
Mariusz "Hejter" Słoński >>>

Zusje >>>
Dagmara Szewczyk >>>

Piotr "Szeli" Szeliga >>>
Piotr "Bestia" Piechowiak >>>

Paweł "Tybori" Tyburski >>>
Gabriel "Arab" Al-Sulwi >>>

Amadeusz "Ferrari" Roślik >>>
Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka >>>

Michał "Sobota" Sobolewski >>>
Filip "Filipek" Marcinek >>>

Marcin Najman >>>
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński >>>

Kacper "Blonsky" Błoński >>>
Marcin Dubiel >>>

Kto zwycięży?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×