Fame MMA 8. Kto jest kim? Kacper "Blonsky" Błoński - wyjaśnić konflikt

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Kacper 'Blonsky' Błoński
YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Kacper 'Blonsky' Błoński
zdjęcie autora artykułu

Kacper "Blonsky" Błoński to kolejna gwiazda YouTube'a, która zadebiutuje na Fame MMA. Aktualnie jest jednym z najpopularniejszych twórców w kraju. Na samym Instagramie śledzi go 940 tysięcy osób. Na Fame MMA będzie chciał wyjaśnić gorący konflikt.

W tym artykule dowiesz się o:

- Jestem świadom, że inni twórcy pomagali mi budować moje zasięgi, nigdy nie mówiłem, że tak nie było. Tylko sytuacja wygląda tak, że nigdy nie prosiłem tych twórców, by oni te zasięgi mi budowali - w ten sposób, na pierwszej konferencji prasowej przed Fame MMA 8, Kacper "Blonsky" Błoński skomentował niejako swoją drogę do internetowej popularności.

22-latek zanotował ogromny wzrost fanów przede wszystkim dzięki nagraniu utworu "Eluwina". Opublikowany we wrześniu zeszłego roku klip ma już 34 miliony wyświetleń. To właśnie ten kawałek sprawił, że o Błońskim zaczęło być naprawdę głośno.

Nieco wcześniej Kacper dołączył natomiast do Teamu X - internetowego projektu zrzeszającego YouTuberów, którzy mieli zbudować jedną ekipę, wspólnie tworzącą filmiki i mieszkającą razem w luksusowej willi.

ZOBACZ WIDEO: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Szef KSW odpowiada!

Początkowo Team X mocno pomagał Błońskiemu budować zasięgi. Gdy ten jednak nagrał "Eluwinę" i zaczął być coraz popularniejszy, jego relacje z agencją zarządzającą projektem zaczęły się psuć. Sam Błoński mówi, że projekt psuł się od środka. Jego rywal w najbliższej walce, Marcin Dubiel, który także był członkiem Teamu X, twierdzi, że to Błoński zawiódł innych uczestników przedsięwzięcia.

- Ja popełniłem w życiu wiele błędów, ale największym było wypromowanie ciebie - rzucił do swojego rywala na konferencji Marcin Dubiel. Teraz obaj panowie będą mieli okazje wyjaśnić sobie wszelkie urazy w oktagonie.

Kacper "Blonsky" Błoński

Wzrost: 186cm Waga: 84,5kg Rekord w Fame MMA: Debiut

Marcin Dubiel

Wzrost: 183cm Waga: 76,5kg Rekord w Fame MMA: Debiut

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w łódzkim Hotelu Hilton. Dojdzie tam do dziesięciu pojedynków. W karcie walk znaleźli się między innymi Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Marcin Najman i Kasjusz Życiński. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV. Początek o 19:30.

Pozostałe sylwetki zawodników Fame MMA 8:

Maciej "Szewcu" Szewczyk >>> Gamou Fall >>>

Piotr Pająk >>> Alan Kwieciński >>>

Patryk "Mortalcio" Baran >>> Mariusz "Hejter" Słoński >>>

Zusje >>> Dagmara Szewczyk >>>

Piotr "Szeli" Szeliga >>> Piotr "Bestia" Piechowiak >>>

Paweł "Tybori" Tyburski >>> Gabriel "Arab" Al-Sulwi >>>

Amadeusz "Ferrari" Roślik >>> Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka >>>

Michał "Sobota" Sobolewski >>> Filip "Filipek" Marcinek >>>

Marcin Najman >>> Kasjusz "Don Kasjo" Życiński >>> Kacper "Blonsky" Błoński >>> Marcin Dubiel >>>

Źródło artykułu: