Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Fame MMA 8. "Don Kasjo" wylądował w szpitalu. Poważna kontuzja po walce z Marcinem Najmanem

"Don Kasjo" poinformował, że ma nogę w gipsie po gali Fame MMA 8. Kontuzji nabawił się nie przez Marcina Najmana, a jego trenera Damiana Herczyka.
Robert Czykiel
Robert Czykiel
Damian Herczyk wykręca nogę Instagram / Fame MMA / Na zdjęciu: Damian Herczyk wykręca nogę

Walka Marcin Najman vs Kasjusz Życiński niechlubnie zapisała się w historii Fame MMA. Wygrał "Don Kasjo", bo jego rywal został zdyskwalifikowany za dwa nieprzepisowe zachowania (sprowadzenie do parteru i kopnięcie, walka na zasadach boksu). Działo się także po zakończeniu pojedynku.

"El Testosteron" chciał się dalej bić z rywalem, gdy trzymali go ochroniarze. Po chwili w klatce pojawił się trener częstochowianina. Damian Herczyk złapał Życińskiego za nogę i ją wykręcił. Okazuje się, że w ten sposób spowodował u niego kontuzję.

"Don Kasjo" po walce trafił do szpitala, o czym poinformował kilka godzin później w relacji InstaStories na Instagramie. Okazuje się, że ma nogę w gipsie.

- Zamiast opijać swoje zwycięstwo, niestety muszę mieć nogę w gipsie - komentuje gwiazdor Fame MMA.

Fot. Instagram Fot. Instagram
Na razie nie wiadomo, co dokładnie stało się "Don Kasjo". Cała sytuacja jednak podkreśla kuriozalność jego pojedynku z Najmanem. Krzywdy nie zrobił mu przeciwnik, a jego trener. Wymowne.

Sprawę ostatecznie skomentował Herczyk. Trener Najmana nagrał swoje oświadczenie, w którym przeprasza "Don Kasjo". Jego stanowisko możecie wysłuchać w poniższym filmie.

FAME MMA 8. Trener Najmana komentuje jego postawę. "Chyba nie wytrzymał ciśnienia i był tak wkur*** na Don Kasjo" >>

Burza w internecie. Marcin Najman ustawił walkę?! Jest komentarz bukmachera >>

ZOBACZ WIDEO: Trener Najmana Damian Herczyk wydał oświadczenie po gali FAME MMA 8!

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2):
 • Omen Nomen Zgłoś komentarz
  Jaka kontuzja ? Przecież to goryl najmana co mu wykręcił stopę jak inni w tym czasie okładali go w parterze...
  • Kibic____ Zgłoś komentarz
   Całe to FAME MMA to duchowa strawa dla lekko upośledzonych intelektualnie (moim zdaniem). Fajnie, że Pan "trener Najmana" przeprosił, choć to co zrobił to już nie tzw. ryzyko
   Czytaj całość
   sportowe, ale zwykłe przestępstwo z Art 157 par 1 lub 2 kodeksu karnego w zależności od opinii lekarza dot. doznanych przez Don Kasjo obrażeń. Przeraża mnie, że ten pan przepraszając publicznie co najmniej 3 razy mówi "rozumię" . Czy tak trudno zrozumieć, że poprawna odmiana czasownika rozumieć, umieć, wiedzieć itd... w mianowniku liczby pojedynczej to Rozumiem, umiem, wiem, a nie rozumię, umię, wię? Jeśli chcecie być szanowani i uchodzić za patriotów nauczycie się podstaw języka ojczystego.
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×