Fame MMA 12. Zobacz, co potrafi mistrz. Tak trenuje Adrian "Polak" Polański [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Na zdjęciu: Adrian Polański
YouTube / Na zdjęciu: Adrian Polański
zdjęcie autora artykułu

Wielkimi krokami zbliża się gala Fame MMA 12. Organizacja opublikowała trening jednej z największych gwiazd wydarzenia, Adriana "Polaka" Polańskiego (4-2).

"Polak" będzie jedną z największych gwiazd Fame MMA 12. W walce o pas wagi lekkiej skonfrontuje się z Maksymilianem Wiewiórką.

Polański, pod względem umiejętności sportowych, stał się jednym z najlepszych zawodników Fame MMA. Wygrał cztery starcia z rzędu - pokonywał w nich Amadeusza "Ferrariego" Roślika oraz Dawida Malczyńskiego.

Jego kolejnym rywalem będzie "Wiewiór", który przegrał w debiucie z Michałem Handkem, ale później w MMA dwukrotnie pokonał Kamila "Hassiego" Hassana, a w K-1 Amadeusza "Ferrariego" Roślika.

Obejrzyj trening:

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim będzie główną walką wieczoru. Poza tym w karcie zestawień są Marta Rentel, Kamila "Zusje" Smogulecka, Krzysztof Radzikowski czy Piotr "Bestia" Piechowiak. Impreza transmitowana będzie w PPV.

Zobacz także: -> Spięcie przed Fame MMA. Dziewczyna Szpilki nie oszczędzała rywalki -> Ojciec zamiast syna! Sensacyjna roszada w Fame MMA -> Najman zdjął koszulkę i pochwalił się nowym cackiem. "Ale z pana gangster"

Źródło artykułu: