Fame MMA 12. Ambitne plany Maksymiliana Wiewiórki. Chce odebrać pas Adrianowi Polańskiemu

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka
YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka
zdjęcie autora artykułu

W jednym z głównych pojedynków Fame MMA 12 Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (2-1) stanie przed szansą odebrania tytułu mistrza wagi lekkiej Adrianowi "Polakowi" Polańskiemu (4-2). Obejrzyj, jak trenuje pretendent.

"Polak", pod względem umiejętności sportowych, stał się jednym z najlepszych zawodników Fame MMA. Wygrał cztery starcia z rzędu - pokonywał w nich Amadeusza "Ferrariego" Roślika oraz Dawida Malczyńskiego. Zdobył dzięki temu pas mistrzowski w kategorii do 70 kilogramów.

Jego kolejnym rywalem będzie "Wiewiór", który przegrał w debiucie z Michałem Handkem, ale później w MMA dwukrotnie pokonał Kamila "Hassiego" Hassana, a w K-1 Amadeusza "Ferrariego" Roślika.

Faworytem starcia będzie Adrian Polański, jednak Maksymilian Wiewiórka wierzy w swój triumf. Organizacja opublikowała nagranie, w którym przedstawiła, jak wygląda dzień treningowy ambitnego pretendenta.

Obejrzyj dzień z "Wiewiórem":

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim będzie główną walką wieczoru. Poza tym w karcie zestawień są Marta Rentel, Kamila "Zusje" Smogulecka, Krzysztof Radzikowski czy Piotr "Bestia" Piechowiak. Impreza transmitowana będzie w PPV.

Zobacz także: -> Spięcie przed Fame MMA. Dziewczyna Szpilki nie oszczędzała rywalki -> Ojciec zamiast syna! Sensacyjna roszada w Fame MMA -> Najman zdjął koszulkę i pochwalił się nowym cackiem. "Ale z pana gangster"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Marcin Najman nie przestaje zadziwiać! Zobacz, co tym razem

Źródło artykułu: