Fame MMA 12. Wyrównane starcie "Matt Fit Loversa" z Kacprem Błońskim. Trudne zadanie dla sędziów

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Kacper 'Blonsky' Błoński
YouTube / @Fame MMA / Na zdjęciu: Kacper 'Blonsky' Błoński
zdjęcie autora artykułu

Świetny pojedynek na Fame MMA 12 dali Mateusz "Matt Fit Lovers" Janusz (0-1) i Kacper "Blonsky" Błoński (3-0)! Sędziowie mieli trudne zadanie.

30-letni Mateusz Janusz dopiero zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Jest on youtuberem i trenerem personalnym. Zasłynął z współtworzenia kanału "Fit Lovers" na YouTubie. Poza tym jest utytułowanym zawodnikiem fitness federacji IFBB.

Z kolei Kacper Błoński wyszedł do klatki już po raz trzeci. Wcześniej mierzył się w hitowych walkach z Marcinem Dubielem i Sylwestrem Wardęgą, których pokonywał. "Blonsky" to jeden z najsłynniejszych influencerów w Polsce.

Janusz rozpoczął bardzo agresywnie, Błoński musiał się bronić. Kondycja "Fit Loversa" robiła wrażenie. W drugiej rundzie "Blonsky" obalił rywala i rozpoczął dominację! Oddał jednak na chwilę pozycję rywalowi. Runda zakończyła się bardzo solidną wymianą ciosów. W trzecim starciu działo się już mniej, tempo znacznie spadło. Kluczowe było doświadczenie "Blonsky'ego", który kontrolował większość akcji.

ZOBACZ WIDEO: Niewiarygodny nokaut na Białorusi. Takie skończenia to rzadkość!

Pojedynek potrwał pełen dystans i był bardzo wyrównany. Sędziowie mieli trudne zadanie. Wskazali niejednogłośnie na autora hitu "Eluwina". Punktowali dwukrotnie 29-28 na jego korzyść. Trzeci arbiter wskazał taki stosunek w kierunku do "Matt Fit Loversa".

Impreza odbywa się w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru gali Fame MMA 12 zmierzą się Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula. Poza tym w karcie walk są Kasjusz "Don Kasjo" Życiński czy Marcin Wrzosek.

Zobacz także: -> Fame MMA 12. Mateusz Murański zapowiada ciężki nokaut w walce ojca. "Maksymalnie 60 sekund" -> Wielka zmiana! Koniec współpracy KSW z Polsatem -> HIGH League wraca w 2022! Wielkie plany Malika Montany

Źródło artykułu: