Podciągnęła bluzkę i zrobiła zdjęcie

Natalia Grzyb pochwaliła się swoją aktualną sylwetką. Szybko na post swojej podopiecznej zareagował jej trener Akop Szostak, który zamieścił wymowny komentarz.

Natalia Grzyb Instagram / natalia_grzyb / Na zdjęciu: Natalia Grzyb
"Poniedziałek czas start, obecna forma, nowe plany obrane do działania, a póki mogę korzystam, jem" - rozpoczęła swój najnowszy wpis na Instagramie Natalia Grzyb.

"Mimo pogody, jakoś mocno zmotywowana wstałam, więc siadam do pracy i maratonu z podopiecznymi. Doobrego tygodnia wam życzę" - dodała jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek fitness (już czterokrotna medalistka mistrzostw świata i Europy).

Do wpisu Natalia Grzyb dołączyła zdjęcie swojej sylwetki. W oczu rzucają się przede wszystkim imponujące mięśnie brzucha sportsmenki.

Na fotografię, którą możesz zobaczyć na dole tekstu, natychmiast zareagował Akop Szostak. "Bajka" - napisał w komentarzu trener Natalii Grzyb i zawodnik MMA.

Pod zdjęciem Polki pojawiło się więcej pozytywnych komentarzy. "Ale figura", "Jak zawsze petarda", "Mega dajesz motywację na ćwiczenie i dbanie o siebie" - pisali w komentarzach internauci.

Zobaczcie zdjęcie Natalii Grzyb, które tak oczarowało internautów:

Czytaj także:
Nie uwierzysz, że to ta sama kobieta. Polka zdradza, że to efekt uzależnienia
Piękna fitnesska odpadła z show TVN. Na tym poległa

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: polska sportsmenka na egzotycznych wakacjach. "Dlaczego nie"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×