Dostał zaproszenie od Wojewódzkiego. Tak zareagował

Kamil Stoch zdecydował, że nie przyjmie zaproszenia Kuby Wojewódzkiego do udziału w popularnym show. Zgoła odmiennie zachował się Dawid Kubacki.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Dawid Kubacki WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Dawid Kubacki
Niedawno było głośno o decyzji Kamila Stocha. Na co dzień nie stroni on od udzielania wywiadów, jednak tym razem postanowił odmówić. Nie przyjął zaproszenia od Kuby Wojewódzkiego.

Showman zdradził przyczynę. - Kiedyś usłyszałem od managementu Stocha, że Kamil do mnie nie przyjdzie, bo zbyt mocno obnoszę się ze swoim ateizmem - powiedział Wojewódzki, cytowany przez sport.pl.

Gwiazdor TVN jest ateistą, natomiast Stoch bardzo mocno wierzy w Boga. - Zawsze żegnam się przed wyjściem na belkę. Tak robię od małego. I to nie wynika ze strachu, tylko jest znakiem wiary. Każdy skok oddaję Panu Bogu - mówił niegdyś Pomponikowi.

Stoch u Wojewódzkiego nie chce się pojawić, ale Dawid Kubacki zaproszenie od gwiazdora TVN-u przyjął. Program z jego udziałem już we wtorek o 22:40.

Gospodarz show poinformował o tym poprzez publikację zdjęcia na Instagramie. Widzimy na nim Kubę Wojewódzkiego, Annę Marię Sieklucką i wspominanego Dawida Kubackiego.

Czytaj także:
Mają potężne problemy. "Nie stać nas na Doleżala"
Kojonkoski wraca do skoków w innej roli


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×