Gwiazdor Fame MMA pokazał się na rodzinnym zdjęciu. Ukochana skradła show

W mediach społecznościowych zdjęcie z partnerką i dzieckiem opublikował Krzysztof Radzikowski. Cała trójka wygląda uroczo, ale uwagę skupia na sobie ukochana zawodnika Fame MMA, która zrobiła ogromną furorę w komentarzach.

MB
Krzysztof Radzikowski Instagram / krzysztofradzikowski / Na zdjęciu: Krzysztof Radzikowski
Krzysztof Radzikowski to człowiek orkiestra. W przeszłości brał udział w zawodach strongmanów, a w obecnych czasach skupia się na nieco innych zajęciach. W poprzednim roku stoczył swój pierwszy pojedynek w oktagonie.

Na gali Fame MMA 12 w listopadzie przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem na punkty. Oprócz tego wraz z przyjaciółmi prowadzi kanał na YouTube pod nazwą "Strong Ekipa", który jest chętnie oglądany przez fanów.

Przez to za wiele nie można dowiedzieć się o życiu prywatnym Krzysztofa Radzikowskiego. W niedzielę nieco zaskoczył, ponieważ opublikował zdjęcie z ukochaną i synkiem.

Partnerka byłego strongmana - Michalina Pyszkiewicz - zrobiła furorę w komentarzach. "Cudowna rodzinka, piękną ma Pan partnerkę" - czytamy. "Wow. Pierwszy raz widzę partnerkę i szczęka opada. Piękna" - przyznał jeden z użytkowników. "Kobietę masz bardzo ładną. Cała rodzinka w komplecie" - dodano.

Kibice Krzysztofa Radzikowskiego czekają na jego powrót do klatki. Wszystko wskazuje na to, że zawalczy on jeszcze w tym roku i spróbuje poprawić swój rekord, który od listopada ubiegłego roku wynosi 0-1.

Zobacz też:
Burza po tym, co zrobiła Białorusinka po porażce z Igą

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szalała na wakacjach. I to jak!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×