Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Niesamowity pomysł "Don Kasjo"! Dojdzie do nietypowego starcia na Prime Show MMA?

Kasjusz Życiński nie przestaje zadziwiać. Chociaż popularny "Don Kasjo" jest włodarzem Prime Show MMA to nadal ma chrapkę na to, aby sprawdzić się w klatce. Wpadł nawet na pomysł walki z trzema zawodowcami jednocześnie.

Artur Babicz
Artur Babicz
Kasjusz Życiński Materiały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Kasjusz Życiński
Jedną z osób, która najwięcej zyskała na popularności freak fightów w Polsce jest Kasjusz Życiński. Popularny "Don Kasjo" swego czasu osiągał sukcesy w boksie amatorskim, a to spowodowało, że z miejsca stał się gwiazdą walk wśród celebrytów.

Z czasem w Fame MMA zaczęło brakować dla niego rywali w boksie, dlatego postanowiono sprowadzać mu zawodowców. Stąd też, miał okazję walczyć z Normanem Parkem i Marcinem Wrzoskiem. Obie walki nie zachwyciły fanów, jednakże "Don Kasjo" ciągle uważa się za króla freak fightów.

Obecnie Życiński jest włodarzem Prime Show MMA i pracuje nad promocją tego wydarzenia. "Don Kasjo" zajmuje się promowaniem, a także sprawami organizacyjnymi, jednak mimo wszystko nadal myśli o walkach. Podczas konferencji przed sobotnim wydarzeniem zdradził, iż znów rozmyśla nad powrotem do klatki w formule MMA.

ZOBACZ WIDEO: "Nie mam zamiaru tego ukrywać". Gamrot zaszalał po walce

- W MMA nie powinienem walczyć, bo jestem na takim poziomie, że jedynie Chabib Nurmagomiedow mógłby mi zagrozić. Ale nie wiem k**wa, może w trójkę wejdziecie (mowa o Normanie Parke, Marcinie Wrzosku oraz Grzegorzu Szulakowskim - przyp.red.)? I was na***ie w trójkę! Po rundzie się będziecie zmieniać, a w każdej rundzie kogoś za duszę - powiedział "Don Kasjo".

Czy to oznacza, że niedługo zobaczymy Kasjusza Życińskiego w formule MMA? Na ten moment nie wiadomo. Pozostaje nam jedynie czekać.

Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się w sobotę, 9 lipca. W walce wieczoru zmierzą się Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Ponadto, wystąpią m.in. Dominika Rybak, Marcin Wrzosek czy Adam Soroko.

Zobacz także: Włodarczyk opowiedział o rodzinnej tragedii
Zobacz także: Zmiany w karcie walk Prime Show MMA

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×