Bukmacherzy nie mają wątpliwości. W tym pojedynku Fame MMA 15 będzie "dominacja genetyczna"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Marcin Majkut
Instagram / / Na zdjęciu: Marcin Majkut
zdjęcie autora artykułu

W co-main evencie Fame MMA 15 zobaczymy pojedynek Marcina "Xayoo" Majkuta z Mikołajem "Konopskyym" Tylko. Zdaniem bukmacherów w tym pojedynku jest tylko jeden faworyt. Takiej różnicy nie ma w żadnym innym pojedynku.

Na gali Fame MMA 14 w imponującym stylu zadebiutował Marcin "Xayoo" Majkut (więcej TUTAJ). Popularny streamer pokazał, że ma zamiar w pełni zaangażować się w sporty walki i chciałby coś znaczyć we freak fightach.

Łatwa i szybka walka spowodowała, że "Xayoo" wraca do klatki już podczas piątkowej gali Fame MMA 15. Tym razem jego rywalem będzie niezwykle popularny youtuber - Mikołaj "Konopskyy" Tylko.

Według zapowiedzi jednego i drugiego zawodnika obaj panowie mają podobny staż treningowy (oficjalnie rozpoczęli treningi na początku 2022 roku). Do tego mają zbliżone warunki fizyczne, a nawet więcej - "Konopskyy" w tym względzie ma delikatną przewagę. To jednak w żaden sposób nie wpływa na typy ekspertów.

ZOBACZ WIDEO: Zawiedziony Sarara tuż po walce z Wrzoskiem. "Przekombinowałem z taktyką. Chciałbym rewanżu"

Zdaniem bukmacherów to jest starcie, w którym znajduje się największy faworyt całej gali Fame MMA 15. Stawiając na Marcina Majkuta mamy kurs zaledwie 1,12 i nie można powiedzieć, aby to była atrakcyjna opcja dla graczy.

Z drugiej strony warto zwrócić uwagę na Mikołaja Tylko. Stawiając na tego zawodnika mnożnik wynosi 4,75. Pokazuje to, iż jest on tzw. "underdogiem". Jednakże jego ewentualna wygrana, choć mało prawdopodobna, to ciekawa opcja dla osób lubiących ryzyko.

Fame MMA 15 odbędzie się w piątek, 26 sierpnia. W walce wieczoru zmierzą się Marta Linkiewicz oraz Aniela "Lil Masti" Bogusz. Natomiast poza tym będzie można zobaczyć m.in. Jacka Murańskiego, Filipa Zabielskiego czy Marcina Wrzoska.

Zobacz także: Fame MMA pozyskało kolejną gwiazdę Zobacz także: Tak słabej sprzedaży biletów jeszcze nie było

Źródło artykułu:
Kto wygra co-main event Fame MMA 15?
Marcin 'Xayoo' Majkut
Będzie remis
Mikołaj 'Konopskyy' Tylko
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)