Legenda walk na gołe pięści chce bić się z Tomaszem Adamkiem. "Walka zrobiłaby wielkie show"

Legenda Bobby Gunn, prowadzi rozmowy z organizacją GROMDA. Były bokser zawodowy chciałby zmierzyć się w rewanżu z Tomaszem Adamkiem, tym razem bez rękawic.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tomasz Adamek (z lewej) i Mateusz Borek (z prawej) Newspix / Michał Stawowiak/Fokusmedia / Na zdjęciu: Tomasz Adamek (z lewej) i Mateusz Borek (z prawej)
- Nie ukrywamy, że prowadziliśmy rozmowy na tę galę [przyp. red. - GROMDA 5] z Bobby Gunnem. Nie spotkaliśmy się finansowo, bo już do tego momentu doszliśmy. Myślę, że jak Bobby Gunn troszkę zejdzie, ewentualnie my się dogadamy w Ameryce, to być może będzie twarzą tamtej gali i na niej wystąpi - powiedział Mariusz Grabowski w filmie opublikowanym na kanale YouTube organizacji GROMDA.

Gunn w pamięci kibiców zapisał się jako jeden z najtwardszych bokserów w historii. Ma za sobą wiele walk na gołe pięści. Ostatnią stoczył w 2018 roku na pierwszej gali Bare Knuckle FC, nokautując rywala w pierwszej rundzie.

- On powiedział, że Adamek jest jego przyjacielem, że kocha Polaków i na pewno walka z Tomaszem Adamkiem zrobiłaby wielkie show w GROMDZIE - dodał Grabowski.

Gunn i Adamek zmierzyli się ze sobą w lipcu 2009 roku. W Prudential Center w Newark Polak obronił pas mistrza świata IBF w wadze junior ciężkiej. Kanadyjczyk nie wyszedł do piątej rundy.

GROMDA przymierza się do zorganizowania gali w Stanach Zjednoczonych (czytaj więcej >>>). Najbliższa gala organizacji kierowanej przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego odbędzie się 7 maja. "Krwawy piątek", bo tak tytułują te wydarzenie organizatorzy, zapewnia krwawe walki na gołe pięści, brutalne nokauty, niebezpieczne kobiety i ostrą jazdę do końca.

Podczas najbliższego wydarzenia widzowie będą mieli okazję zobaczyć turniej oraz walki specjalne. Transmisja na żywo w PPV na http://gromda.tv/.

Czytaj więcej:
"Koszmar" postraszył powracającego mistrza. Meksykańska wojna dla Ruiza Jr
Dyskusje nad werdyktem będą trwały. Ringowa wojna na korzyść Josepha Parkera

ZOBACZ WIDEO: Andrzej Wasilewski przypomniał zabawną sytuację związaną z Arturem Szpilką. Tą historią rozśmieszył wszystkich!
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Gunna z Adamkiem na gołe pięści?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×