Gwiazda Fame MMA zdradziła plany na przyszłość. Tego jeszcze nikt nie dokonał

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka
YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka
zdjęcie autora artykułu

Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka w zapowiedzi walki z Krystianem Wilczakiem na Fame MMA 14 zdradził jakie ma plany na przyszłość. Posiadacz pasa mistrzowskiego w kategorii do 77 kg chciałby dokonać historycznej rzeczy.

Pojedynek Maksymiliana Wiewiórki z Krystianem Wilczakiem to jedna z najlepiej zapowiadających się walk na Fame MMA 14. Obaj panowie od lat występują w najpopularniejszej freakowej federacji i zdecydowanie należą do czołówki zawodników pod względem umiejętności.

Jednak w zapowiedzi walki, której stawką będzie pas mistrzowski w kategorii do 77 kg, "Wiewiór" złożył deklarację dotyczącą przyszłości. Jak się okazuje, starcia z "Krychą UFC" nie traktuje zbyt poważnie, ponieważ ma większe cele.

- Plan na przyszłość już mam. Chciałbym pójść po drugi pas mistrzowski. Jak obronię teraz mój pas, to chciałbym w przyszłości zdobyć drugi. Nie mówię, że już w kolejnej walce, ale mam taki plan - powiedział.

Jeżeli Maksymilian Wiewiórka zrealizuje swój plan, to będzie pierwszym zawodnikiem w historii Fame MMA z dwoma pasami mistrzowskimi. Przypomnijmy, że mistrzem w kategorii do 83,9 kg jest Jakub "Kubańczyk" Flas.

Gala Fame MMA 14 odbędzie się 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru zawalczy "Gimper" z "Trombą". Ponadto na wydarzeniu wystąpią m.in. Agata "Fagata" Fąk, Monika Kociołek, Normane Parke, Piotr Szeliga czy Katarzyna Alexander.

Zobacz także: "Lil Masti" zawiedziona odmową Karoliny Owczarz Zobacz także: Co-main event Fame MMA zagrożony?

ZOBACZ WIDEO: Milioner chwali się luksusową łodzią. Tak na niej szaleje

Źródło artykułu: