Zwycięstwo Magdaleny Fręch. Kiedy rozegra kolejny mecz?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Polski Związek Tenisowy/Olga Pietrzak / Na zdjęciu: Magdalena Fręch

Magdalena Fręch udanie rozpoczęła sezon na kortach trawiastych. W I rundzie turnieju w Nottingham pokonała Nao Hibino. Sprawdź, kiedy polska tenisistka rozegra kolejne spotkanie.

Japonka Nao Hibino była rywalką Magdaleny Fręch w I rundzie turnieju w brytyjskim Nottingham. Bukmacherzy wskazywali Polkę jako faworytkę do wywalczenia zwycięstwa.

Fręch spełniła oczekiwania. Zwyciężyła 6:1, 6:4 w ciągu zaledwie 71 minut i pewnie awansowała do 1/8 finału (pełną relację z meczu przeczytasz TUTAJ).

Rozstawiona z nr 5 zawodniczka w kolejnym meczu zmierzy się z Tatjaną Marią (WTA 56) lub Emilianą Arango (WTA 120).

Mecze II rundy turnieju zaplanowane zostały na środę, 12 czerwca. Na tę chwilę nie wiadomo, o której dokładnie Fręch wyjdzie na kort. Szczegółowy plan gier zostanie opublikowany w późniejszych godzinach.

Przed rokiem Magdalenie Fręch udało się dotrzeć do ćwierćfinału turnieju. W nim zmierzyła się z Burrage. Brytyjka zwyciężyła wówczas w trzech setach.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty