WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

US Open: bogaty program trzeciego dnia - zagrają del Potro, Szarapowa i Williams

W trzecim dniu wielkoszlemowego US Open 2017 rozegrane zostaną zarówno II rundy, jak i I, które nie zostały zakończone z powodu obfitych opadów deszczu. Na korty wyjdą m.in. Juan Martin del Potro, Maria Szarapowa i Venus Williams.
Karolina Konstańczak
Karolina Konstańczak
PAP/EPA / TANNEN MAURY / Juan Martin del Potro

Trzeci dzień wielkoszlemowego US Open 2017 zapowiada się niezwykle interesująco. Na korcie centralnym pojawią się m.in. Juan Martin del Potro, zwycięzca tej imprezy z 2009 roku, oraz Maria Szarapowa, która występuje w Nowym Jorku po raz pierwszy od 2014 roku. Sesję nocną otworzy pojedynek Venus Williams z Oceane Dodin. Amerykanka i Francuzka nie grały ze sobą wcześniej. 

Elina Switolina będzie próbowała na drugim co do ważności korcie w Nowym Jorku zamknąć mecz z Kateriną Siniakovą w dwóch setach. Ukrainka prowadzi 6:0 i 2-1 w tie breaku drugiego seta. Warto dodać, że 22-latka jeszcze nigdy nie przebrnęła tutaj bariery III rundy. Agnieszka Radwańska i Petra Martić pojawią się na korcie numer pięć. Panie będą jednak musiały nieco poczekać, ponieważ przed nimi wystąpią Ryan Harrison i Tomas Berdych oraz David Goffin i Julien Benneteau.

W trzecim dniu wielkoszlemowego US Open dojdzie do wielu niezwykle interesujących pojedynków. Na korcie 17 zagrają Karolina Woźniacka, finalistka z 2009 i 2014 roku, i Jekaterina Makarowa, na obiekcie 4 Mischa Zverev z Benoitem Paire'em, natomiast na korcie ósmym Mirjana Lucić-Baroni z Carlą Suarez. Starcie Garbine Muguruzy z Ying-Ying Duan odbędzie się na którejś z głównych aren, jednak organizatorzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji.

Plan gier 3. dnia wielkoszlemowego US Open 2017:

Arthur Ashe Stadium:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Jewgienija Rodina (Rosja) - Eugenie Bouchard (Kanada)

nie przed godz. 19:00 czasu polskiego
Henri Laaksonen (Szwajcaria) - Juan Martin del Potro (Argentyna, 24)
Timea Babos (Węgry) - Maria Szarapowa (Rosja, WC)

od godz. 1:00 czasu polskiego
Oceane Dodin (Francja) - Venus Williams (USA, 9)
Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 8) - Denis Shapovalov (Kanada, Q)

Louis Armstrong Stadium:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Katerina Siniakova (Czechy) 6:0, 6:6(2-1)* do dokończenia
John Millman (Australia) - Nick Kyrgios (Australia, 14)
Alison Riske (USA) - Coco Vandeweghe (USA, 20)
Hyeon Chung (Korea Południowa) - John Isner (USA, 10)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Steve Johnson (USA) - Kyle Edmund (Wielka Brytania)

Grandstand:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Alex de Minaur (Australia, WC) - Dominic Thiem (Austria, 6) 4:6, 1:6, 0:1 *do dokończenia
Vaclav Safranek (Czechy, Q) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 7)
Marketa Vondrousova (Czechy) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8)
Allie Kiick (USA, Q) - Daria Gawriłowa (Australia, 25)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Borna Corić (Chorwacja) - Alexander Zverev (Niemcy, 4)

Kort 4:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Bjorn Fratangelo (USA, WC) - Ivo Karlović (Chorwacja) 7:6(2), 2:3 *do dokończenia
Malek Jaziri (Tunezja) - Thiago Monteiro (Brazylia)
Madison Brengle (USA) - Kirsten Flipkens (Belgia)
Mischa Zverev (Niemcy, 23) - Benoit Paire (Francja)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) - Caroline Garcia (Francja, 18)

Kort 5:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Ryan Harrison (USA) - Tomas Berdych (Czechy, 15)
David Goffin (Belgia, 9) - Julien Benneteau (Francja)
Agnieszka Radwańska (Polska, 10) - Petra Martić (Chorwacja)
Sam Querrey (USA, 17) - Dudi Sela (Izrael)

Kort 6:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Jennifer Brady (USA) - Andrea Petković (Niemcy) 6:4, 3:4 *do dokończenia
Adrian Mannarino (Francja, 30) - Ricardas Berankis (Litwa)
Shelby Rogers (USA) - Kayla Day (USA, WC)
Sabina Lisicka (Niemcy) - Shuai Zhang (Chiny, 27)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Cameron Norrie (Wielka Brytania, Q) - Pablo Carreno (Hiszpania, 12)

Kort 7:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Veronica Cepede Royg (Paragwaj) - Nicole Gibbs (USA, Q) 0:6, 6:1, 0:1* do dokończenia
Steve Darcis (Belgia) - Guido Pella (Argentyna)
Roberto Bautista (Hiszpania, 11) - Andreas Seppi (Włochy)
Paolo Lorenzi (Włochy) - Gilles Muller (Luksemburg, 19)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Donna Vekić (Chorwacja) - Shuai Peng (Chiny, 22)

Kort 8:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Blaz Kavcić (Słowenia) - Michaił Jużny (Rosja)
Aljaz Bedene (Wielka Brytania) - Andriej Rublow (Rosja)
Daria Kasatkina (Rosja) - Qiang Wang (Chiny)
Radu Albot (Mołdawia, Q) - Yen-Hsun Lu (Tajwan)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Carla Suarez (Hiszpania) - Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 29)

Kort 9:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Patrick Kypson (USA, WC) - Adrian Menendez (Hiszpania, Q) 4:6, 3:4 *do dokończenia
Pablo Cuevas (Urugwaj, 27) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina)
Sofja Żuk (Rosja, Q) - Julia Putincewa (Kazachstan)
Albert Ramos (Hiszpania, 20) - Nicolas Mahut (Francja, Q)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Anastasija Sevastova (Łotwa, 16) - Kateryna Kozłowa (Ukraina, Q)

Kort 10:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Leonardo Mayer (Argentyna, LL) - Richard Gasquet (Francja, 26) 3:6, 6:2 *do dokończenia
Marcos Baghdatis (Cypr) - Taylor Fritz (USA, WC)
Ons Jabeur (Tunezja) - Brienne Minor (USA, WC)
Sofia Kenin (USA, WC) - Sachia Vickery (USA, Q)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Sloane Stephens (USA) - Dominika Cibulkova (Słowacja, 11)
Saisai Zheng (Chiny) - Julia Görges (Niemcy, 30)

Kort 11:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Monica Niculescu (Rumunia) - Kristina Mladenović (Francja, 14) 6:3, 1:1 *do dokończenia
Fabio Fognini (Włochy, 22) - Stefano Travaglia (Włochy, Q)
Dustin Brown (Niemcy) - Thomaz Bellucci (Brazylia)
Christina McHale (USA) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 19)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Diego Schwartzman (Argentyna, 29) - Janko Tipsarević (Serbia)

Kort 12:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Maximilian Marterer (Niemcy, Q) - Donald Young (USA) 3:6, 6:1, 0:2 *do dokończenia
Tatjana Maria (Niemcy) - Ashley Kratzer (USA, WC)
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 33) - Tim Smyczek (USA, Q)
Risa Ozaki (Japonia) - Danielle Lao (USA, Q)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Kevin Anderson (RPA, 28) - Ernests Gulbis (Łotwa)

Kort 13:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Yuichi Sugita (Japonia) - Geoffrey Blancaneaux (Francja, WC) 6:2, 6:2 *do dokończenia
Taylor Townsend (USA, WC) - Ana Bogdan (Rumunia)
Andriej Kuzniecow (Rosja) - Feliciano Lopez (Hiszpania, 31)
Kurumi Nara (Japonia) - Sara Sorribes (Hiszpania)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Petra Kvitova (Czechy, 13) - Alize Cornet (Francja)

Kort 14:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Taro Daniel (Japonia) - Tommy Paul (USA, WC)
Cedrik-Marcel Stebe (Niemcy, Q) - Nicolas Kicker (Argentyna)
Anett Kontaveit (Estonia, 26) - Lucie Safarova (Czechy)
Jewgienij Donskoj (Rosja) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan, Q)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Aleksandra Krunić (Serbia) - Ajla Tomljanović (Australia)

Kort 15:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Kaia Kanepi (Estonia, Q) - Francesca Schiavone (Włochy) 0:6, 4:2*do dokończenia
Viktor Troicki (Serbia) - Norbert Gombos (Słowacja)
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Vasek Pospisil (Kanada)
Jelena Wiesnina (Rosja, 17) - Anna Blinkowa (Rosja, Q)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Maria Sakkari (Grecja) - Arina Rodionowa (Australia, WC)

Kort 16:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Jan-Lennard Struff (Niemcy) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina)
Denisa Allertova (Czechy) - Rebecca Peterson (Szwecja, Q)
Vincent Millot (Francja, Q) - Santiago Giraldo (Kolumbia)
Jordan Thompson (Australia) - Thomas Fabbiano (Włochy)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Magdalena Rybarikova (Słowacja, 31) - Kristyna Pliskova (Czechy)

Kort 17:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Jeremy Chardy (Francja) - Gael Monfils (Francja, 18)
Nao Hibino (Japonia) - Catherine Bellis (USA)
Lucas Pouille (Francja, 16) - Jared Donaldson (USA)

nie przed godz. 21:00 czasu polskiego
Florian Mayer (Niemcy) - Marin Cilić (Chorwacja, 5)

nie przed godz. 22:00 czasu polskiego
Karolina Woźniacka (Dania, 5) - Jekaterina Makarowa (Rosja)

Do ustalenia:
Ying-Ying Duan (Chiny) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 3)

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski: Zdajemy sobie sprawę z tego, że Dania gra u siebie bardzo dobrą piłkę (WIDEO)



Polecamy:
2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - KUP BILETY >>>




Który z tenisistów awansuje do III rundy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (26):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Fhrrancuzik 0
    : )) Viv , celem skojarzenia ( naprowadzenia )
    naszej " Gwiazdy " na trop . . .
    wyprôbuj - " po mieczu " . : )
    Vivendi Malezyjski, to książę po kądzieli....
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Sharapov 0
    hmmm?
    Vivendi Malezyjski, to książę po kądzieli....
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Vivendi 0
    Malezyjski, to książę po kądzieli....
    Sharapov malezyjski tobolek takze na oucie :D dziwi porażka Fabio co on tam wyprawial?
    [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (23)
Pokaż więcej komentarzy (26)
Pokaż więcej komentarzy (26)
Pokaż więcej komentarzy (26)