Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

WTA Indian Wells: Program i wyniki (drabinka)

Iga Świątek, Magda Linette i Magdalena Fręch reprezentują Polskę w turnieju singla kobiet prestiżowych zawodów BNP Paribas Open 2021. Na kortach twardych w Indian Wells wystąpią czołowe tenisistki świata. Najwyżej rozstawiona jest Karolina Pliskova.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Iga Świątek Getty Images / Adam Nurkiewicz / Na zdjęciu: Iga Świątek

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
WTA 1000, kort twardy, pula nagród 8,761 mln dolarów

finał:

niedziela, 17 października

Paula Badosa (Hiszpania, 21) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 27) 7:6(5), 2:6, 7:6(2)

półfinał:

piątek, 15 października

Paula Badosa (Hiszpania, 21) - Ons Jabeur (Tunezja, 12) 6:3, 6:3
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 27) - Jelena Ostapenko (Łotwa, 24) 3:6, 6:3, 7:5

ćwierćfinał:

czwartek, 14 października

Ons Jabeur (Tunezja, 12) - Anett Kontaveit (Estonia, 18) 7:5, 6:3
Paula Badosa (Hiszpania, 21) - Andżelika Kerber (Niemcy, 10) 6:4, 7:5

środa, 13 października

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 27) - Jessica Pegula (USA, 19) 6:4, 6:2
Jelena Ostapenko (Łotwa, 24) - Shelby Rogers (USA) 6:4, 4:6, 6:3

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 12 października

Anett Kontaveit (Estonia, 18) - Beatriz Haddad Maia (Brazylia, LL) 6:0, 6:2
Ons Jabeur (Tunezja, 12) - Anna Kalinska (Rosja, Q) 6:2, 6:2
Paula Badosa (Hiszpania, 21) - Barbora Krejcikova (Czechy, 3) 6:1, 7:5
Andżelika Kerber (Niemcy, 10) - Ajla Tomljanović (Australia) 6:4, 6:1
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 27) - Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) 6:3, 6:4
Jessica Pegula (USA, 19) - Elina Switolina (Ukraina, 4) 6:1, 6:1
Shelby Rogers (USA) - Leylah Fernandez (Kanada, 23) 2:6, 6:1, 7:6(4)
Jelena Ostapenko (Łotwa, 24) - Iga Świątek (Polska, 2) 6:4, 6:3

III runda (1/16 finału):

poniedziałek, 11 października

Beatriz Haddad Maia (Brazylia, LL) - Karolina Pliskova (Czechy, 1) 6:3, 7:5
Anett Kontaveit (Estonia, 18) - Bianca Andreescu (Kanada, 16) 7:6(5), 6:3
Ons Jabeur (Tunezja, 12) - Danielle Collins (USA, 22) 6:1, 6:3
Anna Kalinska (Rosja, Q) - Viktorija Golubić (Szwajcaria) 1:6, 6:1, 6:3
Barbora Krejcikova (Czechy, 3) - Amanda Anisimova (USA) 6:2, 6:3
Paula Badosa (Hiszpania, 21) - Cori Gauff (USA, 15) 6:2, 6:2
Andżelika Kerber (Niemcy, 10) - Daria Kasatkina (Rosja, 20) 6:2, 1:6, 6:4
Ajla Tomljanović (Australia) - Tamara Zidansek (Słowenia, 26) 6:4, 6:3

niedziela, 10 października

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 27) - Petra Kvitova (Czechy, 7) 7:5, 6:4
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) - Simona Halep (Rumunia, 11) 7:5, 6:4
Jessica Pegula (USA, 19) - Jasmine Paolini (Włochy, LL) 6:4, 6:1
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Sorana Cirstea (Rumunia, 32) 4:6, 6:4, 7:6(3)
Shelby Rogers (USA) - Irina-Camelia Begu (Rumunia) 6:0, 6:2
Leylah Fernandez (Kanada, 23) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 9) 5:7, 6:3, 6:4
Jelena Ostapenko (Łotwa, 24) - Julia Putincewa (Kazachstan) 6:3, 2:6, 6:3
Iga Świątek (Polska, 2) - Weronika Kudermetowa (Rosja, 25) 6:1, 6:0

II runda (1/32 finału):

sobota, 9 października

Karolina Pliskova (Czechy, 1) - Magdalena Fręch (Polska, Q) 7:5, 6:2
Beatriz Haddad Maia (Brazylia, LL) - Mayar Sherif (Egipt) 6:3, 6:0
Anett Kontaveit (Estonia, 18) - Martina Trevisan (Włochy, Q) 6:3, 5:2 i krecz
Bianca Andreescu (Kanada, 16) - Alison Riske (USA) 7:6(2), 5:7, 6:2
Ons Jabeur (Tunezja, 12) - Anastasija Sevastova (Łotwa) 6:2, 6:7(5), 6:3
Danielle Collins (USA, 22) - Lauren Davis (USA) 6:1 i krecz
Anna Kalinska (Rosja, Q) - Sara Sorribes (Hiszpania, 28) 6:3, 4:6, 6:2
Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Maria Sakkari (Grecja, 6) 5:7, 6:3, 6:2
Barbora Krejcikova (Czechy, 3) - Zarina Dijas (Kazachstan, Q) 6:4, 3:6, 6:1
Amanda Anisimova (USA) - Camila Giorgi (Włochy, 30) 6:4, 6:1
Paula Badosa (Hiszpania, 21) - Dajana Jastremska (Ukraina) 6:4, 2:6, 6:2
Cori Gauff (USA, 15) - Caroline Garcia (Francja) 6:3, 6:7(2), 6:1
Andżelika Kerber (Niemcy, 10) - Katerina Siniakova (Czechy) 6:1, 6:7(4), 7:5
Daria Kasatkina (Rosja, 20) - Astra Sharma (Australia, Q) 3:4 i krecz
Tamara Zidansek (Słowenia, 26) - Ana Konjuh (Chorwacja) 6:4, 5:7, 6:3
Ajla Tomljanović (Australia) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 5) 6:3, 1:6, 6:3

piątek, 8 października

Petra Kvitova (Czechy, 7) - Arantxa Rus (Holandia) 6:2, 6:2
Wiktoria Azarenka (Białoruś, 27) - Magda Linette (Polska) 7:5, 3:0 i krecz
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) - Emma Raducanu (Wielka Brytania, 17/WC) 6:2, 6:4
Simona Halep (Rumunia, 11) - Marta Kostiuk (Ukraina) 7:6(2), 6:1
Jasmine Paolini (Włochy, LL) - Elise Mertens (Belgia, 14) 3:6, 6:4, 6:4
Jessica Pegula (USA, 19) - Sloane Stephens (USA) 6:2, 6:3
Sorana Cirstea (Rumunia, 32) - Misaki Doi (Japonia) 6:2, 6:3
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Tereza Martincova (Czechy) 6:2, 7:5
Shelby Rogers (USA) - Kristina Kucova (Słowacja, LL) 6:2, 6:2
Irina-Camelia Begu (Rumunia) - Jil Teichmann (Szwajcaria, 31) 7:5, 6:1
Leylah Fernandez (Kanada, 23) - Alize Cornet (Francja) 6:2, 6:3
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 9) - Madison Keys (USA) 6:3, 6:1
Julia Putincewa (Kazachstan) - Jelena Rybakina (Kazachstan, 13) 6:2, 7:6(5)
Jelena Ostapenko (Łotwa, 24) - Su-Wei Hsieh (Tajwan) 6:3, 6:0
Weronika Kudermetowa (Rosja, 25) - Ludmiła Samsonowa (Rosja) 6:2, 6:3
Iga Świątek (Polska, 2) - Petra Martić (Chorwacja) 6:1, 6:3

I runda:

czwartek, 7 października

Magdalena Fręch (Polska, Q) - Saisai Zheng (Chiny) 6:1, 6:4
Mayar Sherif (Egipt) - Danka Kovinić (Czarnogóra) 6:1, 6:3
Martina Trevisan (Włochy, Q) - Marie Bouzkova (Czechy) 6:4, 6:7(8), 6:4
Alison Riske (USA) - En-Shuo Liang (Tajwan, Q) 6:2, 6:2
Anastasija Sevastova (Łotwa) - Polona Hercog (Słowenia) 3:6, 6:2, 6:0
Lauren Davis (USA) - Nuria Parrizas-Diaz (Hiszpania) 6:2, 7:5
Anna Kalinska (Rosja, Q) - Claire Liu (USA, WC) 6:3, 2:6, 6:1
Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Marketa Vondrousova (Czechy) 6:1, 4:6, 6:3
Zarina Dijas (Kazachstan, Q) - Nao Hibino (Japonia) 6:3, 6:3
Amanda Anisimova (USA) - Katrina Scott (USA, WC) 6:1, 6:1
Dajana Jastremska (Ukraina) - Elsa Jacquemot (Francja, WC) 6:2, 6:4
Caroline Garcia (Francja) - Kirsten Flipkens (Belgia, Q) 5:7, 6:4, 6:0
Katerina Siniakova (Czechy) - Kim Clijsters (Belgia, WC) 6:1, 2:6, 6:2
Astra Sharma (Australia, Q) - Donna Vekić (Chorwacja) 6:4, 2:6, 6:3
Ana Konjuh (Chorwacja) - Anna Karolina Schmiedlova (Słowacja) 6:2, 6:2
Ajla Tomljanović (Australia) - Usue Maitane Arconada (USA, Q) 6:0, 6:2

środa, 6 października

Arantxa Rus (Holandia) - Alycia Parks (USA, Q) 6:0, 6:1
Magda Linette (Polska) - Rebecca Peterson (Szwecja) 3:6, 6:3, 6:2
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) - Maria Camila Osorio Serrano (Kolumbia) 6:0, 6:4
Marta Kostiuk (Ukraina) - Shuai Zhang (Chiny) 6:3, 1:6, 6:2
Jasmine Paolini (Włochy, LL) - Mai Hontama (Japonia, Q) 6:0, 3:6, 6:2
Sloane Stephens (USA) - Heather Watson (Wielka Brytania) 6:7(5), 7:5, 6:1
Misaki Doi (Japonia) - Ann Li (USA) 6:2, 5:7, 7:5
Tereza Martincova (Czechy) - Ashlyn Krueger (USA, WC) 6:2, 7:6(1)
Shelby Rogers (USA) - Anhelina Kalinina (Ukraina) 7:6(2), 6:2
Irina-Camelia Begu (Rumunia) - Fiona Ferro (Francja) 6:2, 7:6(2)
Alize Cornet (Francja) - Elena-Gabriela Ruse (Rumunia, Q) 6:3, 7:6(5)
Madison Keys (USA) - Kaia Kanepi (Estonia) 6:0, 7:5
Julia Putincewa (Kazachstan) - Andrea Petković (Niemcy) 7:6(2), 6:1
Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Madison Brengle (USA) 6:1, 7:6(4)
Ludmiła Samsonowa (Rosja) - Kateryna Kozłowa (Ukraina, Q) 6:4, 7:6(6)
Petra Martić (Chorwacja) - Katie Volynets (USA, WC) 6:4, 6:4

wolne losy: Karolina Pliskova (Czechy, 1); Iga Świątek (Polska, 2); Barbora Krejcikova (Czechy, 3); Elina Switolina (Ukraina, 4); Garbine Muguruza (Hiszpania, 5); Maria Sakkari (Grecja, 6); Petra Kvitova (Czechy, 7); Kristina Kucova (Słowacja, LL); Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 9); Andżelika Kerber (Niemcy, 10); Simona Halep (Rumunia, 11); Ons Jabeur (Tunezja, 12); Jelena Rybakina (Kazachstan, 13); Elise Mertens (Belgia, 14); Cori Gauff (USA, 15); Bianca Andreescu (Kanada, 16); Emma Raducanu (Wielka Brytania, 17/WC); Anett Kontaveit (Estonia, 18); Jessica Pegula (USA, 19); Daria Kasatkina (Rosja, 20); Paula Badosa (Hiszpania, 21); Danielle Collins (USA, 22); Leylah Fernandez (Kanada, 23); Jelena Ostapenko (Łotwa, 24); Weronika Kudermetowa (Rosja, 25); Tamara Zidansek (Słowenia, 26); Wiktoria Azarenka (Białoruś, 27); Sara Sorribes (Hiszpania, 28); Beatriz Haddad Maia (Brazylia, LL); Camila Giorgi (Włochy, 30); Jil Teichmann (Szwajcaria, 31); Sorana Cirstea (Rumunia, 32)

Czytaj także:
Indian Wells: Magdalena Fręch zrealizowała plan
Indian Wells: Katarzyna Kawa nie dołączyła do rodaczek

ZOBACZ WIDEO: Internauci przecierają oczy. Co zrobiła polska gwiazda?!


Mecze Igi Świątek oglądaj w CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com
Czy Iga Świątek osiągnie ćwierćfinał?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×