Marcin Motyka
autor:
Dziękujemy Państwu serdecznie za kolejny wspólnie spędzony z nami dzień na kortach Rolanda Garrosa. Zapraszamy na naszą relację na żywo z paryskiej imprezy także w czwartek! Zaczynamy już w samo południe! Miłego wieczoru!
Skomentuj 0
Znamy już plan gier na czwartek. O godz. 12:00 rozpocznie się finał gry mieszanej, natomiast od godz. 15:00 rozegrane zostaną półfinały singla pań. Jako pierwsze na kort Philippe'a Chatriera wyjdą Maria Szarapowa i Wiktoria Azarenka, a po nich o finał powalczą Serena Williams i Sara Errani!
Skomentuj 0
Awans do półfinału gry pojedynczej mężczyzn wywalczyli natomiast broniący tytułu Rafael Nadal i Serb Novak Djoković. Obaj panowie skrzyżują ze sobą rakiety w piątek.
Skomentuj 0
W czwartkowym półfinale singla pań spotkają się ze sobą Białorusinka Wiktoria Azarenka i broniąca tytułu Rosjanka Maria Szarapowa.
Skomentuj 0
Czas na podsumowanie 11. dnia zmagań w paryskiej imprezie. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski z powodu kontuzji warszawianina nie byli w stanie wywalczyć miejsca w półfinale gry podwójnej.
Skomentuj 0
Aktualnie na kortach Rolanda Garrosa rozgrywane są oba półfinały turnieju miksta, bowiem już w czwartek poznamy triumfatorów gry mieszanej!
Skomentuj 0
  • W półfinale singla mężczyzn 83. edycji międzynarodowych mistrzostw Francji dojdzie zatem do powtórki zeszłorocznego finału! Rafael Nadal skrzyżuje rakiety z Novakiem Djokoviciem, który w Paryżu stara się o pierwszy triumf!
    Skomentuj 0
    Uderzenie Serba trafia idealnie w linię i zwycięstwo Novaka Djokovicia staje się faktem! Lider rankingu pokonał 6:3, 7:6(5), 7:5 Tommy'ego Haasa i awansował do półfinału Roland Garros 2013!
    Skomentuj 1
    Trzy piłki meczowe dla Novaka Djokovicia!
    Skomentuj 0
    Ambitnie walczący Tommy Haas wyrzucił piłkę w aut i stracił serwis w 11. gemie! Novak Djoković znów będzie podawał na mecz!
    Skomentuj 0
    Gem, set i mecz Rafael Nadal! Siedmiokrotny triumfator paryskiej imprezy pokonał 6:2, 6:3, 6:1 Stanislasa Wawrinkę i awansował do półfinału!
    Skomentuj 1
    Trzy piłki meczowe dla Rafaela Nadala!
    Skomentuj 1
    Niesamowite! Novak Djoković nie był w stanie wyserwować sobie zwycięstwa w meczu i stracił podanie! Serb wpakował forhend w siatkę i Tommy Haas pozostaje jeszcze w grze.
    Skomentuj 0
    A na korcie Philippe'a Chatriera coraz pewniej radzi sobie Rafael Nadal! Hiszpan po raz drugi przełamał serwis Stanislasa Wawrinki i prowadzi już 5:0!
    Skomentuj 0
    Tommy Haas obronił meczbola, po czym utrzymał serwis na 4:5. Teraz jednak na mecz będzie podawał lider rankingu!
    Skomentuj 0
    Niesamowite minięcie w wykonaniu Rafaela Nadala przy break poincie i Stanislas Wawrinka stracił serwis! Hiszpan prowadzi już 3:0. Podania nie utrzymał również Tommy Haas i Novak Djoković wysunął się na 4:3!
    Skomentuj 0
    Rafael Nadal z trudem utrzymał serwis w gemie otwarcia trzeciej partii meczu z Stanislasem Wawrinką. W pojedynku Tommy'ego Haasa i Novaka Djokovicia w trzecim secie jest remis, po 3.
    Skomentuj 0
    35-letni Tommy Haas nie składa broni! Niemiec przełamał serwis Novaka Djokovicia w czwartym gemie i mamy remis w trzecim secie! Serb przy break poincie wyrzucił bekhend w aut.
    Skomentuj 0
    Trzy gemy z rzędu Rafaela Nadala! Hiszpan wygrał drugiego seta 6:3 i prowadzi już 2-0 w setach w pojedynku ze Szwajcarem Stanislasem Wawrinką!
    Skomentuj 0
    Na korcie Suzanne Lenglen przełamanie wywalczył Novak Djoković! Serb prowadzi 2:1 w trzecim secie meczu z Tommym Haasem i jest o krok od awansu do półfinału.
    Skomentuj 0
    Dwa gemy z rzędu dla Rafaela Nadala! Hiszpan wychodzi na 5:3 w drugiej partii i jest o krok od zwycięstwa w tej części meczu.
    Skomentuj 0
    Wyrzucił bekhend w aut Tommy Haas i drugi set pada łupem Novaka Djokovicia 7:6(5). Na korcie Philippe'a Chatriera Stanislas Wawrinka odrobił stratę przełamanie w drugim secie meczu z Rafaelem Nadalem i wyrównał na 3:3. O dalszym przebiegu tych pojedynków informować będzie mój redakcyjny kolega.
    Skomentuj 0
    6-5 dla Novaka Djokovicia. Setbol!
    Skomentuj 0
    4-2 przy zmianie stron w tie breaku dla Tommy'ego Haasa.
    Skomentuj 0
    Na korcie Suzanne Lenglem w meczu Novaka Djokovicia z Tommym Haasem o losach drugiej partii decydować będzie rozgrywka tie breakowa. Na arenie głównej paryskiego kompleksu tenisowego, Rafael Nadal prowadzi w drugim secie ze Stanislasem Wawrinką 3:2 z przełamaniem.
    Skomentuj 1
    Nieczysto trafił z forhendu Stanislas Wawrinka, piłka poleciała daleko w trybuny. Rafael Nadal uzyskał kolejnego breaka i prowadzi w drugim secie 2:1.
    Skomentuj 0
    Dzielnie Tommy Haas walczy z Novakiem Djokoviciem. 4:4 w drugiej partii.
    Skomentuj 0
    Na korcie Suzanne Lenglen Tommy Haas oddalił break pointa, po czym popisał się wspaniałą akcją na zakończenie gema. 3:3 w drugim secie w meczu Niemca z Novakiem Djokoviciem.
    Skomentuj 0
    Asem serwisowym zakończył pierwszego seta, wygranego 6:2, Rafael Nadal. Czy Stanislas Wawrinka w drugim secie nawiąże wyrównaną walkę?
    Skomentuj 0
    Obronił setbola i utrzymał podanie Stanislas Wawrinka,ale po przerwie Rafael Nadal będzie serwował po zwycięstwo w secie przy prowadzeniu 5:2.
    Skomentuj 0
    Zezłoszczony Stanislas Wawrinka złamał rakietę, po tym jak w prostej sytuacji uderzył z bekhendu w siatkę. Rafael Nadal wywalczył setbola, ale Szwajcar obronił się genialnym bekhendem po linii.
    Skomentuj 0
    Pierwsza partia meczu na korcie im. Philippe'a Chatriera niebawem dobiegnie końca. Rafael Nadal prowadzi ze Stanislasem Wawrinką 5:1. Na arenie Suzanne Lenglen bez przełamań w drugim secie. 2:1 dla Novaka Djokovicia, ale serwować będzie Tommy Haas.
    Skomentuj 0
    Drugie przełamanie na korzyść Rafaela Nadala. Hiszpan prowadzi w pierwszej odsłonie meczu ze Stanislasem Wawrinką już 4:1.
    Skomentuj 0
    Drug break z rzędu, czwarty wygrany gem po kolei przez Novaka Djokovicia i Serb w 30 minut wygrał pierwszego seta z Tommy'm Haasem 6:3.
    Skomentuj 0
    Pierwsze przełamanie na korcie Suzanne Lenglen. Novak Djoković w siódmym gemie odebrał podanie Tommy'emu Haasowi i wyszedł na prowadzenie 4:3. Natomiast na arenie Philippe'a Chatriera Rafael Nadal prowadzi w pierwszym secie ze Stanislasem Wawrinką 3:1.
    Skomentuj 0
    Sara Errani i Roberta Vinci wywalczyły awans do półfinału gry deblowej. Włoszki wygrały z duetem Varvara Lepchenko / Saisai Zheng 7:5, 6;1.
    Skomentuj 0
    Rafael Nadal już w gemie otwarcia przełamał Stanislasa Wawrinkę. Natomiast na korcie Suzanne Lenglen Novak Djoković remisuje z Tommym Haasem 2:2.
    Skomentuj 0
    Trwa już także mecz Rafaela Nadala ze Stanislasem Wawrinką.
    Skomentuj 0
    Zaczął się już mecz Tommy'ego Haasa z Novakiem Djokoviciem. Niemiec wygrał własnego gema serwisowego.
    Skomentuj 0
    Na korcie nr 2. Sara Errani i Roberta Vinci pewnie zmierzają ku 1/2 finału gry podwójnej. Włoszki prowadzą z parą Varvara Lepchenko / Saisai Zheng 7:5, 4:0.
    Skomentuj 0
    Panie zakończyły już swoje dzisiejsze pojedynki, a więc do akcji wkraczają panowie. Na korcie Philippe'a Chatriera siedmiokrotny mistrz tej imprezy, Rafael Nadal, zagra ze Stanislasem Wawrinką, z którym na dziewięć meczów ani razu nie przegrał. Natomiast na arenie im. Suzanne Lenglen zagrają ubiegłoroczny finalista, Novak Djoković i Tommy Haas. W bezpośrednich pojedynkach Serb prowadzi 5-3, ale w ostatnim meczu doznał z rąk niemieckiego weterana bolesnej porażki.
    Skomentuj 0
    Znamy już wszystkie półfinalistki tegorocznej edycji Rolanda Garrosa. W górnej części drabinki bój o finał stoczą Serena Williams i Sara Errani, a w dolnej Maria Szarapowa zmierzy się z Wiktorią Azarenką.
    Skomentuj 0
    Maria Szarapowa potrafiła odwrócić losy meczu z Jeleną Janković mimo dotkliwie przegranej pierwszej partii. Obrończyni tytułu wygrała 0:6, 6:4, 6:3 i o finał zagra z Wiktorią Azarenką.
    Skomentuj 0
    Gem, set i mecz - Maria Szarapowa!
    Skomentuj 1
    Dwa meczbole dla Szarapowej!
    Skomentuj 0
    Na głównym korcie w Paryżu Maria Szarapowa prowadzi 5:3 w trzecim secie.
    Skomentuj 0
    Koniec meczu na korcie Suzanne Lenglen. Wiktoria Azarenka pokonała Marię Kirilenko 7:6(3), 6:2.
    Wiktoria Azarenka wywalczyła awans do pierwszego w karierze półfinału Rolanda Garrosa Wiktoria Azarenka wywalczyła awans do pierwszego w karierze półfinału Rolanda Garrosa
    Skomentuj 0
    Blisko zwycięstwa jest również Wiktoria Azarenka. Białorusinka prowadzi w drugim secie 5:2.
    Skomentuj 0
    Pierwsze, a być może, kluczowe przełamanie w decydującej partii na korcie im. Phlippe'a Chatriera! 4:3 dla Marii Szarapowej i Rosjanka jest o dwa wygrane gemy od półfinału.
    Skomentuj 0
    Musi gonić Jelenę Janković w trzecim secie Maria Szarapowa, póki co robi to skutecznie. Mamy remis 3:3.

Skomentuj 0
    Ważny moment meczu na korcie Suzanne Lenglen. Wiktoria Azarenka przełamała Marię Kirilenko i objęła prowadzenie 4:1.
    Skomentuj 0
    Polowała na przełamanie Maria Szarapowa, ale Jelena Janković utrzymała podanie w piątym gemie finałowej partii. 3:2 dla Serbki
    Czy Jelena Janković sprawi dziś sensację? (Foto: Twitter) Czy Jelena Janković sprawi dziś sensację? (Foto: Twitter)
    Skomentuj 0
    Również na arenie Suzanne Lenglen bardzo spokojnie przebiegły trzy gemy w partii drugiej. 2:1 dla Wiktorii Azarenki, podaje Maria Kirilenko.
    Skomentuj 0
    Bez przełamań w trzech początkowych gemach decydującej odsłony walki o półfinał na korcie im. Phlippe'a Chatriera. Jelena Janković prowadzi 2:1, ale serwować będzie Maria Szarapowa.
    Skomentuj 0
    Wiktoria Azarenka wygrała premierową odsłonę z Marią Kirilenko 7:6(3). Pierwszy set tego meczu trwał dłużej niż dwie partie pojedynku Marii Szarapowej z Jeleną Janković.
    Skomentuj 0
    Za drugą szansą udało się Marii Szarapowej doprowadzić do trzeciego seta. Rosjanka serwowała po zwycięstwo przy stanie 5:2, została wtedy przełamana, ale przy prowadzeniu 5:4 wygrała pewnie gema bez straty punktu. 6:4 II set dla turniejowej "dwójki".
    Skomentuj 0
    Trzeci gem z rzędu dla Jeleny Janković. Serbka zmniejszyła stratę, ale wciąż Maria Szarapowa prowadzi 5:4 z przewagą breaka. Zaś na korcie Suzanne Lenglen Wiktoria Azarenka nie potrafiła zakończyć partii otwarcia przy własnym podaniu. Maria Kirilenko przełamała Białorusinkę i doprowadziła do tie breaka.
    Skomentuj 0
    Jelena Janković przełamała serwującą po zwycięstwo w drugim secie Marię Szarapową, ale wciąż Rosjanka jest na prowadzeniu w tej partii 5:3. Break również na korcie Suzanne Lenglen. Wiktoria Azarenka wyszła na prowadzenie z Marią Kirilenko 6:5.
    Skomentuj 0
    Już 5:1 dla Marii Szarapowej na korcie Philippe'a Chatriera. Trzeci set wydaję się być nieunikniony. Tymczasem na arenie im. Suzanne Lenglen pierwszy set meczu Wiktorii Azarenki z Marią Kirilenko wkracza w decydującą fazę. Rosjanka prowadzi 5:4, ale serwuje Białorusinka
    Skomentuj 1
    Drugie przełamanie na korzyść Marii Szarapowej! Rosjanka prowadzi 4:1 w drugim secie z Jeleną Janković.
    Skomentuj 0
    Dobiegł końca ćwierćfinał gry podwójnej na korcie nr 2. Andrea Hlavackova i Lucie Hradecka wygrały z Carą Black i Mariną Erakovic 2:6, 7:6(3), 6:4.
    Skomentuj 0
    Po 15. minutach gry w drugim secie na arenie Philippe'a Chatriera Maria Szarapowa prowadzi 2:1 z przełamaniem w meczu z Jeleną Janković. Maria Kirilenko wróciła już na kort po udzielonej pomocy medycznej. Rosjanka remisuje w partii otwarcia z Wiktorią Azarenką 4:4.
    Skomentuj 1
    Niepokojące wieści z kortu Suzanne Lenglen. Maria Kirilenko poprosiła o wizytę fizjoterapeutki i po krótkiej interwencji medycznej na korcie obie panie udały się do szatni, gdzie będzie udzielana dalsza pomoc Rosjance.
    Skomentuj 1
    Czyżby zwrot sytuacji na korcie im. Philippe'a Chatriera? Maria Szarapowa w gemie otwarcia drugiego seta przełamała Jelena Janković. Natomiast na arenie Suzanne Lenglen Wiktoria Azarenka prowadzi z Marią Kirilenko 4:3, ale podawać będzie Rosjanka.
    Skomentuj 2
    20 niewymuszonych błędów Marii Szarapowej w pierwszym secie! Kompletnie nie radzi dziś na korcie Philippe'a Chatriera Rosjanka. Jelena Janković w niespełna 30 minut wygrała pierwszą partię 6:0.
    Skomentuj 2
    Jelena Janković nie oddała jeszcze gema Marii Szarapowej! 5:0 dla Serbki w pierwszym secie. A na arenie Suzanne Leglen, cztery gemy i cztery przełamania w meczu Wiktorii Azarenki z Marią Kirilenko.
    Skomentuj 2
    • Etienne Zgłoś komentarz
      Patrzę na wynik I seta, patrzę i oczom nie wierzę! Przed meczem byłam pewna, że taki wynik pojawi się raczej po stronie Marii, a tu jaka niespodzianka!
      • Fan Salvo i Isi Zgłoś komentarz
        ojoj to nie jest dzień wyjców.
        Podwójny błąd serwisowy Maria Szarapowa i drugie przełamanie na korzyść Jelena Janković! 4:0 w partii otwarcia dla Serbki. A na korcie Suzanne Lenglen w meczu Wiktorii Azarenki z Marią Kirilenko, trzy gemy i trzy przełamania. 2:1 prowadzi Białorusinka.
        Skomentuj 0
        Wiktoria Azarenka po długiej walce na przewagi przełamała w gemie otwarcia Marię Kirilenko, lecz natychmiast uzyskaną przewagę straciła, popełniając przy break poincie w drugim gemie podwójny błąd serwisowy. Na korcie Philippe'a Chatriera Jelena Janković prowadzi już 3:0 z Marią Szarapową.
        Skomentuj 0
        Zaskakująca zaczyna się mecz Marii Szarapowej z Jeleną Janković. Rosjanka straciła podanie już w drugim gemie i przegrywa 0:2.
        Skomentuj 0
        O losach ćwierćfinałowego meczu gry podwójnej pań, trwającego obecnie na korcie nr 2 rozstrzygnie trzeci set. Andrea Hlavackova i Lucie Hradecka wygrały drugą odsłonę z Carą Black i Mariną Erakovic 7:6(3).
        Skomentuj 0
        Natomiast na arenie Suzanne Leglen walczą Maria Kirilenko i Wiktoria Azarenka. Obie tenisistki nigdy jeszcze nie grały w półfinale Rolanda Garrosa. To szósty bezpośredni pojedynek Rosjanki z Białorusinką.
        Skomentuj 0
        Na korcie Philippe'a Chatriera rozpoczął się już ćwierćfinałowy pojedynek dwóch byłych liderek rankingu WTA: Marii Szarapowa i Jeleny Janković. Bilans bezpośrednich spotkań przemawia za Rosjanką, która z Serbką przegrała tylko raz na osiem konfrontacji.
        Skomentuj 0
        Na dwóch głównych arenach za chwilę początek pojedynków ćwierćfinałowych w turnieju kobiet. Na korcie Philippe'a Chatrier grać będą Maria Szarapowa i Jelena Janković, a na korcie Suzanne Lenglen odbędzie się spotkanie Wiktorii Azarenki z Marią Kirilenko. O przebiegu tych spotkań będzie już państwa informował redakcyjny kolega.
        Skomentuj 0
        Trzeci gem z rzędu dla Cary Black i Mariny Eraković i z 5:2 dla rozstawionych z nr 2 Czeszek robi się remis 5:5!
        Skomentuj 0
        Jekaterina Makarowa i Jelena Wiesnina pokonały 6:4, 6:1 Kristinę Mladenović i Galinę Woskobojewą w ćwierćfinale turnieju gry podwójnej kobiet.
        Skomentuj 0
        Andrea Hlavackova i Lucie Hradecka prowadziły 5:2 w II secie meczu z Carą Black i Mariną Eraković. Już jest tylko 5:4 dla Czeszek.
        Skomentuj 0
        Również Jekaterina Makarowa i Jelena Wiesnina w II secie pokusiły się o dwa przełamania. Rosjanki prowadzą z Kristiną Mladenović i Galiną Woskobojewą 6:4, 3:0.
        Skomentuj 0
        Andrea Hlavackova i Lucie Hradecka po przegraniu I seta, w II partii zdobyły już dwa przełamania i prowadzą 4:1 z Carą Black i Mariną Eraković.
        Skomentuj 1
        Jekaterina Makarowa i Jelena Wiesnina wróciły ze stanu 1:3 i wygrały 6:4 I seta meczu z Kristiną Mladenović i Galiną Woskobojewą.
        Skomentuj 0
        Cara Black i Marina Eraković zaliczają drugie przełamanie i wygrywają 6:2 I seta z Andreą Hlavackovą i Lucie Hradecką!
        Skomentuj 0
        Jekaterina Makarowa i Jelena Wiesnina odrobiły stratę przełamania i z 1:3 wyrównały na 3:3 stan I seta meczu z Kristiną Mladenović i Galiną Woskobojewą.
        Skomentuj 0
        Cara Black i Marina Eraković z małymi problemami (od 40-0 stracone trzy punkty) podwyższają serwisem na 5:2 wynik I seta meczu z turniejowymi dwójkami Andreą Hlavackovą i Lucie Hradecką.
        Skomentuj 0
        Cara Black i Marina Eraković w szóstym gemie zdobyły przełamanie i prowadzą z Czeszkami 4:2.
        Skomentuj 0
        Jekaterina Makarowa i Jelena Wiesnina przegrywają w I secie z Kristiną Mladenović i Galiną Woskobojewą 1:3. W drugim gemie Rosjanki uratowały się jeszcze przed przełamaniem, po obronie trzech break pointów, ale w czwartym już przed stratą podania się nie uchroniły.
        Skomentuj 0
        Andrea Hlavackova i Lucie Hradecka w pierwszym gemie nie wykorzystały jednej szansy na przełamanie, za to w gemie czwartym same obroniły dwa break pointy. Po pięciu gemach jest 3:2 dla Cary Black i Mariny Eraković.
        Skomentuj 0
        W tej chwili w Paryżu rozgrywane są mecze ćwierćfinałowe w turnieju gry podwójnej kobiet. Na korcie nr 2 rozstawione z nr 2 czeskie mistrzynie turnieju sprzed dwóch lat Andrea Hlavackova i Lucie Hradecka grają z Carą Black i Mariną Eraković. Na korcie nr 3 odbywa się pojedynek Jekateriny Makarowej i Jeleny Wiesniny (nr 4) z Kristiną Mladenović i Galiną Woskobojewą (nr 10).
        Skomentuj 0
        Polska para Fyrstenberg / Matkowski na ćwierćfinale zakończyła udział w wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie. Z powodu kontuzji Mariusza przy stanie 6:1, 4:6, 1:3 Polacy poddali mecz z Alexandrem Peyą i Bruno Soaresem.
        Skomentuj 0
        6:1, 4:6, 1:3 i krecz - Niestety to już jest koniec spotkania. Gem, set i mecz Alexander Peya i Bruno Soares.
        Skomentuj 4
        • naomily Zgłoś komentarz
          no cuż, bywa, szkoda
          • steffen Zgłoś komentarz
            No i po naszych w RG ...
            • Kubar Zgłoś komentarz
              Cytuje z artykułu z niedzieli: Spotkanie ćwierćfinałowe Polacy rozegrają dopiero w środę i choć dłuższa przerwa potrafi wybić z rytmu, to Fyrstenberg nie narzeka: - Cieszę się z
              Czytaj całość
              przerwy. Coś sobie naciągnąłem na plecach, czuję to przy serwisie, więc dwa dni odpoczynku będą idealne. Z reguły nie lubimy takich przerw, ale tym razem będzie idealnie.
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              6:1, 4:6, 1:3* - Szczęśliwym returnem bekhendowym po taśmie Matkowski zdobywa dwa break pointy. Pierwszego Soares broni wygrywającym serwisem, przy drugim prosty forhend w siatkę pakuje Marcin. Jeszcze jeden błąd Marcina, tym razem smecz w siatkę, kończy tego gema.
              Skomentuj 0
              6:1, 4:6, 1:2* - Niestety Fyrstenberg przełamany. Wolejem Peya uzyskuje dwa break pointy i wykorzystuje już pierwszego kończącym returnem bekhendowym.
              Skomentuj 2
              *6:1, 4:6, 1:1 - Ładny bekhendowy wolej Soaresa. Gema do 15 Peya kończy wygrywającym serwisem.
              Skomentuj 0
              6:1, 4:6, 1:0* - Fyrstenberg wyrzuca woleja forhendowego i rywale mają dwa break pointy. Matkowski gasi jednak mały pożar serią świetnych serwisów.
              Skomentuj 0
              6:1, 4:6 - Soares zaskakuje Fyrstenberga długością woleja i ten wyrzuca bekhend. Peya gema na sucho finalizuje smeczem. Gem i II set Alexander Peya i Bruno Soares.
              Skomentuj 1
              6:1, 4:5* - Soares smeczem kończy ładnie skonstruowaną akcję przez Peyę. Matkowski z 0-30 wyciąga na 40-30, ale po chwili musi bronić break pointa, którego dał rywalom podwójnym błędem. Czyni to świetnym serwisem. Agresywnym atakiem Marcin wychodzi na przewagę, ale fantastycznym minięciem bekhendowym po linii Soares doprowadza do równowagi. Skuteczny przy siatce Peya i break point! Agresywnym minięciem Soares wymusza błąd na będącym przy siatce Mariuszu i rywale mają pierwsze przełamanie.
              Skomentuj 2
              6:1, 4:4* - Po maratońskim gemie, w którym Fyrstenberg z trudem uratował serwis, na sucho podanie utrzymuje Soares.
              Skomentuj 4
              6:1, 4:3* - Fyrstenberg pakuje forhend w siatkę, a następny wyrzuca. Przestrzelony przez Matkowskiego wolej daje rywalkom break pointa. Minięciem forhendowym wymuszającym błąd Mariusz doprowadza do równowagi. Błąd Marcina przy smeczu, ale po chwili nasi odpierają też drugiego break pointa! Po chwili Polakom przyszło bronić trzeciego break pointa, ale dobrze przy siatce spisał się Matkowski! Kapitalna kontra Marcina na woleja jednego z rywali. Wygrywający serwis Mariusza i gem po błędzie z returnu, choć Soares miał do sędziego pretensje, że piłka weszła w kort.
              Skomentuj 1
              *6:1, 3:3 - Peya ładną akcję wieńczy forhendowym wolejem, a gema na sucho wolejem bekhendowym kończy Soares.
              Skomentuj 1
              6:1, 3:2* - Matkowski wychodzi obronną ręką ze stanu 15-30. Wygrywający serwis oraz dwie bardzo dobre akcje serwis + smecz (pierwszy na raty) pozwalają Marcinowi utrzymać podanie.
              Skomentuj 0
              *6:1, 2:2 - Gem serwisowy Soaresa do 15.
              Skomentuj 0
              6:1, 2:1* - Fantastyczne minięcie forhendowe po linii w wykonaniu Fyrstenberga! Seria dobry serwisów Mariusza i gem na sucho.
              Skomentuj 0
              *6:1, 1:1 - Soares nie chce być gorszy od "Frytki" i popisuje się ładnym wolejem. Gema do 15 Peya kończy asem.
              Skomentuj 1
              6:1, 1:0* - Wspaniały wolej bekhendowy Fyrstenberga, wygrywający serwis Matkowskiego i 30-0. Podwójny błąd Marcina, a następnie wyrzucony przez niego forhend, 30-30. Kończący return Soaresa i break point! Obroniony przez Matkowskiego asem! Kolejny efektowny wolej bekhendowy Fyrstenberga! I gem - wspaniałe minięcie forhendowe po krosie w wykonaniu Marcina!
              Skomentuj 1
              • pedro Zgłoś komentarz
                Ale ich niszczą!! Frytka króluje przy sieci, Matka przy daje czadu przy serwisie!
                6:1 - Dwa bardzo dobre returny Fyrstenberga! Przełamanie! Gem i set Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski!
                Skomentuj 1
                5:1* - Wolej Fyrstenberga, dwa świetne serwisy Matkowskiego, w tym as na zakończenie gema na sucho!
                Skomentuj 3
                *4:1 - Rywale otwierają swoje konto w całym spotkaniu, Peya utrzymuje podanie do 15.
                Skomentuj 1
                4:0* - Fyrstenberg posyła dwa bardzo dobre serwisy i utrzymuje podanie ze stratą tylko jednego punktu!
                Skomentuj 1
                *3:0 - Podwójnym błędem Soares daje naszej parze break pointa! I wykorzystany! Niezwykle agresywny atak Matkowskiego wymuszający błąd przy woleju na jednym z rywali!
                Skomentuj 1
                • Alk Zgłoś komentarz
                  No, przyznaję, nie spodziewałem się przed turniejem takiej postawy. Żadne leszcze po drugiej stronie siatki, a Nasze chłopaki grają bardzo wprawnie.
                  2:0* - Seria bardzo dobrych serwisów Matkowskiego i podanie utrzymane na sucho! Bojowy początek Polaków!
                  Skomentuj 1
                  *1:0 - Polscy debliści wypracowują sobie dwa break pointy i przełamują Peyę - kapitalny wolej Matkowskiego!
                  Skomentuj 0
                  Na początek dnia na korcie nr 1 mecz naszych deblistów o półfinał!
                  Skomentuj 4
                  Od godz. 11:00 zapraszamy na naszą relację na żywo z jedenastego dnia rywalizacji na kortach wielkoszlemowego Rolanda Garrosa.